להנהלת קרית גת אפשרות לשחרר את רוב השחקנים בינואר ללא פיצוי

ארז בנודיס. יוכל לבצע הרבה שינויים בינואר ארז בנודיס. יוכל לבצע הרבה שינויים בינואר
חשיפה: במהלך מחושב של הנהלת הקבוצה וכתנאי להצטרפות לקבוצה, מלבד ארבעה, לכל שחקני הקבוצה הוכנס סעיף שמאפשר את שחרורם ללא פיצוי כבר בחלון העברות הקרוב. הודות לכך, צפויים שינויים בקבוצה בינואר

לא פעם הנהלות קבוצות בליגות הנמוכות קובעות סעיפים שמעגנים אותן וחוסכים עלויות, קבוצה שלקחה זאת צעד אחד קדימה היא מכבי קריית גת מהליגה הלאומית. בהנהלת הקבוצה ובהובלת ראש העיר, אבירם דהרי, החליטו בתחילת העונה על שינוי מדיניות: בטרם חתימת כל שחקן בקבוצה, הוצב בפניו התנאי שתוכנס אפשרות לשחררו בינואר בצורה חד צדדית וזאת ללא פיצוי. כלומר, אם בצוות המקצועי יהיו מעוניינים, הקבוצה תוכל לשחרר כל שחקן לפני תום חוזהו וללא פיצוי, אך השחקנים עצמם לא יוכלו לעזוב מרצונם ללא פיצוי.

בעקבות כך, כל שחקן שהצטרף לקבוצה הסכים לסעיף המיוחד. הסיבה לקביעת התקנה נובעת משתי סיבות: האחת, חוסר הוודאות לגבי בעלות הקבוצה והשנייה, שתינתן האפשרות לערוך שינויים במידת הצורך בסגל המקצועי.

שחקני הקבוצה כולם כאחד הסכימו לסעיף וזאת בכדי לקבל את ההזדמנות לשחק בליגה הלאומית. רק לשלושה שחקנים לא הוכנס הסעיף: קאלה דרשלר שסירב לכך וכן עומר מולאי ועומרי כהן, להם היו חוזים עוד משנה קודמת. חריג נוסף הוא אוהד אדלשטיין שעמד על כך שהסעיף יהיה דו צדדי, כלומר שגם לו תהיה האפשרות להשתחרר ללא פיצוי בינואר ולא רק לקבוצה.

בעקבות כך, בינואר צפויים שינויים גדולים בקבוצה שממוקמת במקום האחרון. למאמן, ארז בנודיס, תינתן יד חופשית בבחירת הסגל המחודש במגבלות התקציב.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
פחח
(לנדאו: 23:19 23-11-2015)
עם איך שהם נראים היו צריכים לקנוס אותם ב4 משכורות ןהכי גרוע שהשניים שבכלל לא פוגעים קאלה והזר יש להם חוזה עד לסוף עונה.
2
גיוס שחקנים
(קרית גתי: 10:08 24-11-2015)
ארז והנהלה יקרה חייבים לעשות שינויים זה ברור. יש לכם היזדמנות פז להחזיר את גיא עובדיה ודורון רוזנקוביץ לקבוצה ושעה אחת קודם שהם יחתמו בקבוצות אחרות כמו כן הייתי מיעץ לכם על אבי יוסף שחקנים שהוכיחו את עצמם גם בליגה לאומית וגם בקרית גת בשנת העליה ללאומ

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?