כולם יצאו מפסידים: תיקו בין קטמון לר"ג. המאמנים ישלמו את המחיר?

אסף נימני. האם ימשיך כמאמן הפועל קטמון ירושלים? אסף נימני. האם ימשיך כמאמן הפועל קטמון ירושלים?
שתי הקבוצות ממשיכות לדשדש והמאמנים עלולים לשלם את המחיר. ראשון לציון והרצליה נצמדו לפסגה, אחי נצרת ובית"ר תל אביב רמלה ממשיכות בחוסר היציבות

משחקי אמצע השבוע הבטיחו הרבה וגם קיימו כבשלושה משחקים שנערכו נכבשו עשרה שערים. במוקד המחזור עמד המשחק שנערך באצטדיון טדי בו ארחה הפועל קטמון את הפועל רמת גן. שני המאמנים שבשבועות האחרונים נשמעו קולות על סיום תפקידם, נפגשו למשחק, כשידעו שהפסד לאחד מהם עלול לסיים את סיום דרכם. בסיום תוצאת תיקו שעלולה לבשר על זעזועים בשתי הקבוצות בהמשך השבוע. ראשון לציון והרצליה נצמדו לצמרת לאחר ניצחונות על בית"ר תל אביב רמלה ואחי נצרת בהתאמה.

הפועל קטמון ירושלים - הפועל רמת גן 1:1
קרב תחתית בין שתיים מהקבוצות שרבים חשבו שיאבקו בצמרת הטבלה. שניים מהמאמנים הלחוצים בליגה נפגשו למשחק בידיעה שהפסד עלול לחרוץ את גורלם. נימני צפה על המשחק מהיציע כשבמהלך השבוע ספג עונש הרחקה מבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל לשלושה משחקים. מנגד דני גולן הגיע עם רוח גבית, לאחר שבשבוע שעבר הכריז הבעלים, יהודה דולינר, שמאמין בגולן כמי שיצעיד את הקבוצה עד סוף העונה.

המשחק היה שקול לאורך כל תשעים הדקות כששחקני שתי הקבוצות הציגו משחק לחימה בלתי מתפשר. הקבוצה הראשונה שעלתה על לוח התוצאות היא הפועל רמת גן, כשבדקה ה-15, הקשר החוף השנהבי, דידייה ברוסו העלה את האורדונים ל-1:0 וקבע גם את תוצאת המחצית.

במחצית השנייה קטמון שלחה את כל הכלים ההתקפיים שלה כשבדקה ה-85 הלחץ הירושלמי גם השתלם כשעוז צבאג העניק שיוויון יקר וקבע חלוקת נקודות. רמת גן נשארת מתחת לקו האדום כשקטמון במרחק של שתי נקודות בלבד ממנה. שני המאמנים יעבירו שבוע נוסף בלחץ גדול כשלא מן הנמנע שאחד מהם יסיים את דרכו עוד השבוע.

הפועל ראשון לציון - בית"ר תל אביב
רמלה 2:3
שתיים מהקבוצות ההתקפיות בליגה נפגשו באצטדיון הברפלד למשחק שהבטיח הרבה מראש וגם קיים. אם אתמול התבשרנו על החיזוק הצפוי להתקפת הכתומים, היום שחקני הקבוצה סיפקו את התשובה הטובה ביותר להנהלת הקבוצה. הכתומים פתחו את המשחק בבליץ' כשכבר בדקה ה-2, עדן שרם העלה את הקבוצה של ברקוביץ' ל-1:0. לא חלפו 10 דקות וקשר הקבוצה, גל לוי, הכפיל את הקבוצה וזה כבר 2:0 לראשון לציון.

את המחצית השנייה הכתומים המשיכו במגמה דומה כשבדקה ה-65, גל לוי השלים צמד וזה כבר 3:0. למרות הפיגור הגדול, חבורת הצעירים של פטריסיו סייג לא וויתרה ובדקה ה-75 סוהיל ארמלי צימק את התוצאה. בדקה ה-87 חלוץ בית"ר תל אביב רמלה, יונתן כהן צימק את התוצאה ויצר דפיקות לב מואצות עבור אופיר חיים ואייל ברקוביץ'. התוצאה נשמרה בסיום, ניצחון נוסף לכתומים שעולים למקום החמישי.

מכבי אחי נצרת - מכבי הרצליה 2:1
לאחר פתיחת עונה מצוינת, אחי נצרת של ג'ימי טורק חוזרת למימדיה הטבעיים. הירוקים שלא ניצחו בשני המחזורים האחרונים הגיעו למשחק ללא שניים מהשחקנים המרכזיים שלה: אמג'ד סולימן ווסאם רבאח. מנגד הגיעה מכבי הרצליה עם פתיחת עונה מצוינת משל עצמה כשברקע יש שמדברים במועדון של אריאל שיימן אפילו על עליית ליגה.
פתיחת המשחק הייתה שייכת לאורחים. ג'ורדן פושה, הזר הבלגי המצוין, העלה את הרצליה ל-1:0 עשר דקות מהפתיחה. אחי נצרת שטרם הפסידה במגרשה הביתי, לא ויתרה והשוותה את התוצאה כעבור 26 דקות מפנדל מדויק של ליאונל לוסיאנו. שער חמישי העונה לארגנטינאי. אולם אקורד הסיום של המשחק היה שייך להרצליה. ג'ורדן פושה, מי אם לא הוא, השלים צמד בדקה ה-64 וקבע את תוצאת המשחק. הקבוצה של חיים שאבו מעפילה למקום השלישי, אחי נצרת ממשיכה בחוסר היציבות.


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?