מכת פציעות ביבנה: ניבאלדו, אופיר וכהן יעדרו מול אשדוד

זוזוט. יאלץ להתמודד עם סגל חסר זוזוט. יאלץ להתמודד עם סגל חסר
עומס המשחקים עושה את שלו וזוזוט יאלץ להתמודד עם סגל חסר מול אשדוד. גורם: "סדר המשחקים לא ספורטיבי". בקבוצה מעיר הנמל יגיעו עם סגל מלא פרט לרועי דיין שימשיך להעדר

אם חיפשתם דמיון בין מכבי יבנה למכבי תל אביב מלבד צבע החולצה, ניתן למצוא אותו ככל הנראה בהגרלת המשחקים. היום (ג') תאלץ הקבוצה להתמודד עם משחקה השני מתוך שלושה שיתקיימו תוך שבוע, כשתפגוש בביתה את מ.ס אשדוד.

עומס המשחקים עושה את שלו כשהקבוצה תגיע בהרכב חסר מול אחת הקבוצות החזקות בליגה. אל עומר משאללה שנפצע לפני כשבועיים, הצטרף המגן, אסף כהן, שנפצע מול אשקלון. ריקושט נוסף שהגיע מהמשחק בשישי מגיע ממרכז ההגנה: מעוז ההגנה, ניבלדו, שמתח את השריר לא יהיה כשיר למשחק. גם הקשר הוותיק, יוסי אופיר, שסובל מחום גבוה יאלץ להחמיץ את המשחק הקרוב. בקבוצה נשמעים קולות שמוחים נגד מנהלת הליגה שלא פעלה לפיזור סדר המשחקים עבור הקבוצה. "זה לא ספורטיבי, אנחנו קבוצה עם סגל קצר ולא יכולים להתמודד עם עומס כזה, מין הראוי שהיו מתחשבים בנו", העיד גורם ביבנה.

מנגד ייפגשו הצהובים את מ.ס אשדוד של אייל לחמן. הקבוצה מעיר הנמל שנחשבה טרם העונה כעולה הבטוחה לליגת העל, רושמת באמתחתה כבר ארבעה משחקים ללא ניצחון כשסיר הלחץ בקבוצה רק עולה. המאמן ערך שיחות אישיות לחלק מהשחקנים כשהמטרה הברורה במשחק היא לשבור את רצף השלילי. לרשות לחמן יעמוד סגל מלא מלבד רועי דיין, שימשיך להיעדר עקב כאבי גב מהם סובל בשלושת השבועות האחרונים. מיקי סירושטיין שנפצע בידו במשחק מול נצרת עילית יהיה כשיר למשחק ויפתח בהרכב למרות שלא התאמן בשני האימונים האחרונים.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יש פיתרון!
(מאמן: 12:23 24-11-2015)
מקסימום השכונתיים: יוסי זוזוט המאמן ושוקי נגר ״המנכ״ל״ ישחקו. כמו שהם משחקים בבית״ר יבנה בלי אימונים חחח מילא הם היו עוזרים אבל גם חלשים וגם עושים שכונה,איזה גועל נפש,ככה נראה כל הכדורגל ביבנה.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?