אנחת רווחה בבני לוד: יוסף אזברגה יעדר כחודש

סולימן אזברגה. יאלץ להתמודד בלי השוער שלו בחודש הקרוב סולימן אזברגה. יאלץ להתמודד בלי השוער שלו בחודש הקרוב
תוצאות הצילום העלו שלא מדובר בקרע ברצועה הצולבת כפי שחששו בתחילה ואזברגה יחזור לשחק עוד העונה. השוער הצעיר, סתיו פלזנטל, יחליפו בין הקורות. בקבוצה הבהירו: "מאמינים בפלזנטל. לא נחתים שוער נוסף"

 

בבני לוד החסירו הרבה פעימות לב ביום שישי האחרון במשחק מול הפועל ירושלים. הפציעה של שוער הקבוצה, יוסף אזברגה, שאילצה להחליפו בדקה ה-25 ונראתה כקרע ברצועה הצולבת התבררה כפציעה קלה בהרבה.

בימים האחרונים חיכו בקבוצה לתוצאות בדיקת ה-MRI, כשאזברגה המשיך לסבול מנפיחות בברכו, דבר שהגביר את החשש אצל הצוות המקצועי. אולם תוצאות הבדיקה העלו שמדובר בקרע באחד השרירים, שיאלץ את אזברגה להיעדר ממשחקי הקבוצה בחודש הקרוב. השוער לא יזדקק לניתוח ותקופת החלמה ארוכה כפי ששיערו ויוכל לעמוד בשער הקבוצה עוד העונה.

מי שימלא את מקומו בחודש הקרוב הוא תוצרת מחלקת הנוער של הקבוצה, סתיו פלזנטל בן ה-22. הצוות המקצועי מעניק לשוער הצעיר גיבוי מלא, כשטוענים שמדובר בשוער לגיטימי בכל קבוצה בליגה הלאומית. "לא נחתים שוער נוסף בשום אופן. פלזנטל הוא זה שיעמוד בשער ואנו מאמינים בו", הבהיר גורם בכיר בקבוצה.

ביום שישי (15:00) תצא בני לוד למפגש צמרת מול מכבי הרצליה כשמלבד אזברגה, גם יקיר שינה שמחלים משבר בעצם החזה ייעדר, כשגם שיתופו של קשר הקבוצה, יחיא עיסא, מוטל בספק עקב מתיחה בשריר הירך האחורי ממנה סובל.

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?