ההפתעה הנעימה: הפועל כפר כנא מדהימה את הליגה

פאיד חסון (אמיר שיבי) פאיד חסון (אמיר שיבי)
עם שקט רב, ניסיון ובחירת שחקנים מדוקדקת הקבוצה של פאיד חסון ממוקמת במקום השני ובצדק. חסון: ״אני מפרגן לשחקנים. עם האוכל בא התאבון״. מה הסוד של הקבוצה? והאם מסוגלים לחלום על עלייה?

טרם פתיחת העונה בליגה א׳ צפון סומנו מספר מועמדות שצפויות להלחם בצמרת הגבוהה ביניהן טבריה, קרית אתא, נשר והרצליה. כפר כנא לא הייתה בין המועמדות ובכדורגל כמו בכדורגל הכל יכול להיות.

עם הרבה שקט, ניסיון ובניית קבוצה עם תקציב שפוי, פאיד חסון הביא את כפר כנא לצמרת ליגה א׳ וכמו שזה נראה כרגע לעוד הרבה זמן. מה חושב המאמן על פתיחת העונה? מה הסוד של כפר כנא? והאם בקבוצה מסוגלים לחשוב על עלייה היסטורית?

״את האמת אני מפרגן לשחקנים, הם נותנים את הכל במשחקים. ההכנה הייתה טובה בנינו קבוצה עם שחקנים בעלי ניסיון לצד שחקנים צעירים״ אמר חסון והוסיף: ״בסך הכל הפתיחה הייתה טובה ידענו שנהיה קבוצה טובה. כיוונו למקומות 5-7 ומבחינתנו מעל מקום 5 זה הצלחה״.

לפני דבריו של חסון הסוד של כפר כנא טמון בחדר ההלבשה: ״יש לנו שקט מקצועי, רצינות באימונים והכנה טובה, כל זה מהווה 50 אחוז מההצלחה. יחד עם זאת הצד החברתי משלים את ההצלחה שלנו עד כה. חדר ההלבשה מעולה, ההנהלה האוהדים והשחקנים כולם קרובים אחד לשני ובקשר טוב. אין פה שום דבר מעבר לרצון טוב והרגשה טובה״.

בכפר כנא לא ממהרים להסתנוור מההצלחות ונמנעים מלדבר על עליית ליגה באופן רשמי גם אחרי ההצלחה מפתיחת העונה: ״את האמת לא חושבים על עליית ליגה. לא תכננו את זה, המטרות שלנו היו ברורות. כדורגל זה נזיל, אנחנו רק במחזור 8, אם אחרי מחזור 15 נהיה בעניינים ונהיה קרובים לצמרת לא אגיד אף פעם לא. כל מי שמתעסק בספורט רוצה לנצח. לעלות ליגה זה לא פשוט, צריך תקציבים, מגרשים ותנאים אחרים לגמרי. עם האוכל בא התאבון״.

חסון הוסיף: ״אני אוהב לשים דברים על השולחן. בסכך הכל כפר כנא היא קבוצה איכותית עם שחקנים טובים כמו אחמד סבע, ענאן נסרלאדין, שוקי ביראני, דודי אלישע, טל בויס, שאדי חמודה ועוד. עם סגל כזה אפשר להפתיע״.

מחר (ו׳) תפגוש כפר כנא את קרית אתא לסוג של מבחן אופי נוסף עבורם. מתחילת העונה עמדה הקבוצה של חסון במבחני האופי שניצבו לפניהם וכעת מקווים בקבוצה להשאיר את הנקודות בבית: ״אנחנו מתכוננים למשחק כמו כל משחק. אנחנו לא חושבים יותר מדי קדימה, חושבים משבוע לשבוע. קרית אתא היא קבוצה טובה ואיכותית עם שחקנים טובים שביום נתון יכולים לעשות נפלאות. לבוא לכפר כנא לשחק כדורגל זה לא מספיק, השחקנים יודעים שיש עבודה 90 דקות. אנחנו לא מזלזלים באף קבוצה, מודעים ליכולות של קרית אתא שיש לה סגל מדהים ומנוסה. צריכים לבוא מוכנים ולהתכונן כמו שהתכוננו לכל משחק עד עכשיו״ סיכם חסון.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דיבורים לחוד ומעשים לחוד
(מכיר טוב: 23:41 26-11-2015)
התלהבות של התחלת הליגה שלמו עד עכשיו משכרת אחת עוד מאד יתחילו הבעיות הכספיות, שחרור שחקנים, פיטורי מאמן הכל ידוע וצפוי, מכיר הרבה שנים.
2
פאיד גבר
(יוחאי: 21:13 28-11-2015)
וינר אמיתי אין עליו בן אדם ומאמן גדול

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?