חבל מודיעין הודיעה: אנחנו מתפרקים!

אבי לילוס (אלון יהודיוף) אבי לילוס (אלון יהודיוף)
בלעדי: לאחר שהקבוצה ממודיעין נקנסה ב-2,500 שקלים וקיבלה הפחתה של נקודה בפועל בעקבות פיצוץ המשחק מול הפועל רמלה הודיעו ראשי המועדון על פירוק מיידי. ליליוס: "זה בושה וחרפה לענף הכדורגל"

 דרמה גדולה בליגות הנמוכות בכלל ובליגה ג' מרכז בפרט. ראשי קבוצת הכדורגל הפועל חבל מודיעין שלחו הבוקר (ה׳) מכתב להתאחדות לכדורגל על כך שהם מפרקים מיידית את הקבוצה ואינם מתכוונים להתייצב מחר (ו׳) למשחק הליגה מול הפועל גדרה, הסיבה - עונש הזוי לטענת אנשי מודיעין בעקבות פיצוץ המשחק מול הפועל רמלה לפני חודש.

כזכור, עשר דקות לסיום אותו משחק בתוצאה 2:7 לטובת מודיעין, התפתחה תגרה במשחק שהביאה לפיצוץ ובית הדין קבע אתמול כי שתי הקבוצות יענשו בהפחתה מיידית של נקודה אחת וקנס כספי של 2,500 שקלים בפועל.

במודיעין הגיבו בחומרה על ההחלטה וזאת לאור העובדה שלטענתם מי שגרם למהומה אלו אנשי רמלה. כפי שפורסם לראשונה ב"דאבל פס" כבר אז הודיעו ראשי מודיעין כי אם רמלה לא תורחק מחוץ לליגה יודיעו אנשי מודיעין על פירוקם.

יו"ר מודיעין, אבי ליליוס, אישר את הידיעה: "הבוקר שלחנו מכתב להתאחדות לכדורגל והודענו על החלטה שלנו. ההחלטה של בית הדין היא ביזיונית. זה בושה וחרפה שקבוצה שהתחילה וגרמה למהומה קיבלה עונש דומה לשלנו. אנחנו לא נסכים להחלטה הזאת. זה בושה וחרפה לענף הכדורגל".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ברוך שפטרנו פחות זבל!!!
(רמלאי גאה: 13:52 26-11-2015)
יאלה הביתה!!! מה חשבתם שגם תרביצו וגם יתנו לכם פרס??? יברברים לכו לישון!!! אתם חושבים שאתם מאיימים? פחחחח.. פחות זבל בליגה קבוצה של עבריינים מודיעין איכססס
2
ליליוס ישמן
(ליליוס ישמן : 13:58 26-11-2015)
ישששששש יאלה מודיעין הביתה חמודים לכו תעשו חומוס מה חשבתם שגם בבת דין תעשו קומבינות יאלה הביתה חחחחחחחחחחח תעמדו מאחורי המילה שלכם ועל תשחקו בשישי יפחים יששששששששש
3
שמואלי יא תותח!
(שחקן: 14:31 26-11-2015)
שמואלי אתה אגדה,חוץ מזה שאתה כתב מס׳ 1 ונמצא בכל מקום ויודע הכל,אתה אהוב על כולם ובן אדם נשמה. תמשיך ככה ותגיע רחוק.
4
שרוף על רמלה
(אנטוניו: 15:51 26-11-2015)
עם כל הכבוד לחבל מודיעין למה אתם מאשימים רק את רמלה מה עם הקהל המכוער שלכם שנכנס עם קרשים ופטישים בשביל להרביץ לשחקנים של רמלה מה עם יוסי חן שהרבצתם לו ללא סיבה מה עם מיכה שכל השחקנים של חבל מודיעין קפצו עליו
5
צודקים
(גם אני מקטמון: 16:54 26-11-2015)
רמלה נמצאים בליגה כבר שנים רק כדי לגרום השפלה לראש העיר... נמאססססס
6
אני מקטמון
(שלומי : 22:59 28-11-2015)
זה לא פיר לפני גדרה הם מתפרקים

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?