על האש: תחזית ליגות ב' ו-ג'

שמואלי וכחילה (אלי שמואלי) שמואלי וכחילה (אלי שמואלי)
השבוע בתחזית: אלי שמואלי מארח את מאמן מועדון ספורט דימונה, אהוד כחילה, לתחזית הניחושים בליגות ב'-ג'. בשבוע שעבר, אלי שמואלי ניצח את אדם לם 8:10

להלן התחזיות והניחושים לשבוע הקרוב, אלי שמואלי נגד אהוד כחילה:

ליגה ב' צפון א'
הפועל בועיינה - בית"ר חיפה
בועיינה ללא מגרש ביתי מארחת את בית"ר חיפה למשחק צמרת מסקרן, בועיינה עם הפסד בודד והתקפה טובה יותר אך חיפה ללא הפסד ובעלת הגנה מצוינת.
הניחוש של כחילה: 2
הניחוש של שמואלי: 1

ליגה ב' צפון ב'
מועדון ספורט חיפה רובי שפירא - הפועל בני זלפה
הקבוצה החזקה של חיפה על שלל כוכביה מארחת לעיני הקהל הביתי הגדול שלה את הקבוצה הסימפטית של בני זלפה, חיפה חזקה יותר ומגיעה לאחר ניצחון חשוב. לעומת זאת, זלפה קיבלה השבוע רוח גבית חזקה לאחר שביום רביעי האחרון קיבלה בבית הדין ניצחון טכני על יפיע, וקפצה למקום.
הניחוש של כחילה: 1
הניחוש של שמואלי: 1

פרהוד. יצעיד את רובי שפירא לליגה א'?
סנדלה גלבוע - הפועל רמות מנשה
סנדלה חזקה מאד בבית ותארח את רמות מנשה שעדיין לא ניצחה בחוץ אך יחד עם זאת פתחה את העונה בצורה טובה מאד, וממוקמת כבר במקום השלישי.
הניחוש של כחילה: 1
הניחוש של שמואלי: 2

הפועל אום אל פאחם - מכבי עין מאהל/ג'אמל
אום אל פאחם המוליכה בעלת המאזן המושלם עם החלוץ האימתני, טאהא זובידאת, מגיעה לאחר ניצחון מוחץ באמצע השבוע על יפיע. מנגד, עין מאהל לא יציבה ורוצה להיאבק על מקום בפלייאוף.
הניחוש של כחילה: 1
הניחוש של שמואלי: 1

ליגה ב' דרום א'
רו"ח תל אביב - הפועל פרדסיה
רו"ח מארחת ברמלה את פרדסייה למפגש המפתיעות בעלות מאזן ויחס שערים זהה לחלוטין ,מפגש פתוח ושווה כוחות שהמנצחת בו תידבק חזק למוליכות.
הניחוש של כחילה: 1
הניחוש של שמואלי: 1

הפועל כפר קאסם - אור יהודה
כפר קאסם מארחת בסירקין את אור יהודה בגלל שזרוע במגרשה. בכפר קאסם החליטו השנה להתבסס בעיקר על שחקני בית ותקציב נמוך, והיא ללא ספק הפתעת העונה עד כה. מולה מתייצבת אור יהודה שהעמידה השנה תקציב ראוי ובנתה קבוצה חזקה על הנייר על מנת להיאבק על העלייה, אך עד עתה מאכזבת בענק וזאת אולי ההזדמנות האחרונה שלה לנצח ולהידבק לצמרת.
הניחוש של כחילה: 1
הניחוש של שמואלי: X

שחקני כפר קאסם (אלי שמואלי)
ליגה ב' דרום ב'
מעלה אדומים - ״יניב״ חולון
מעלה אדומים מתחילה להתחבר ומארחת את חולון החזקה שמגיעה לאחר ניצחון גדול על גבעת זאב למאבק ישיר על הפלייאוף, מעלה אדומים קבוצה צעירה ומוכשרת אך חולון קבוצה מנוסה ומסודרת.
הניחוש של כחילה: X
הניחוש של שמואלי: 1

בית"ר גבעת זאב - מ.ס באר שבע
גבעת זאב שספגה בשבוע שעבר את הפסדה הראשון העונה מארחת את מ.ס ב"ש שמאז ההפסד במחזור הראשון לדימונה, סופרת כבר שישה נצחונות רצופים ומגיעה בכושר מצוין. מול גבעת זאב בבית יהיה משחק קשה מאד ופה היא תעמוד למבחן אמיתי על יכולתה.
הניחוש של כחילה: 2
הניחוש של שמואלי: 1

שגב שלום - מועדון ספורט דימונה
לאחר ההפסד ליפו בגביע וההפסד בשבוע שעבר למ.ס ב"ש, יצא לשגב שלום האוויר מהמפרשים והשבוע היא מארחת את מוליכת הליגה האימתנית, מ.ס דימונה, בעלת המאזן המושלם. שגב שלום חוזרת לראשונה העונה למגרשה הביתי ותנסה להערים קשיים על דימונה.
הניחוש של כחילה: 2
הניחוש של שמואלי: X

עאטיף אבובילל מחכה לדימונה (אלי שמואלי)
ליגה ג' גליל עליון
מועדון ספורט חצור הגלילית - הפועל בני ראמה
חצור בעלת המאזן המושלם מארחת את בני ראמה שרחוקה ממנה רק ב-2 נק'. השבוע קיוו הקבוצות לבשורות טובות מבית הדין עקב אי קיום המפגש במחזור הקודם. חצור קיוותה לניצחון טכני על בני בענה שלא מצאה מגרש לקיום המשחק ביניהם, אך התאכזבה כשנפסק בסופו של דבר משחק חוזר. בני ראמה שלא מצאה מגרש למשחקה הביתי נגד ג'וליס, צהלה ושמחה כאשר נפסק גם לה היא משחק חוזר.
הניחוש של כחילה: 1
הניחוש של שמואלי: 1

ליגה ג' גליל תחתון
עירוני בני שעב - מכבי כפר מנדא
שעב בעלת המאזן המושלם ועם משחק חסר מארחת בבענה את כפר מנדא שרק השבוע איבדה נקודות ראשונות כאשר סיימה בתיקו מאופס עם חלת אל שריף החזקה.
הניחוש של כחילה: 2
הניחוש של שמואלי: 1

ליגה ג' יזרעאל
הפועל בני ערערה עארה - מועדון כדורגל נצרת עילית
משחק העונה של מחוז יזרעאל, הראשונה הפועל בני ערערה עם 5 נצחונות מ-5 משחקים ויחס שערים מדהים של 1:20, מארחת את השנייה, נצרת עלית, שבשבוע שעבר ספגה את הפסדה הראשון והמפתיע בליגה במשחק החוץ מול מכבי ערערה.
הניחוש של כחילה: 2
הניחוש של שמואלי: 1

ליגה ג' שומרון
מכבי נווה שאנן - הפועל קרית ים
נווה שאנן שמגיעה לאחר ההפסד המפתיע בביתה לקבוצת התחתית של אור עקיבא, תארח את הקבוצה החזקה של קרית ים שאף היא איבדה נקודות באמצע השבוע כאשר סיימה בתיקו מול ברטעה.
הניחוש של כחילה: X
הניחוש של שמואלי: 2

ליגה ג' שרון
שמשון כפר קאסם - בני קלנסוואה
שמשון כפר קאסם מארחת בשל שיזרוע במגרשה הביתי את בני קלנסוואה בג'לג'וליה. כפר קאסם התחזקה מאד בשבועיים האחרונים ומגיעה לאחר ניצחון ענק באריאל שגם העלה אותה למקום הראשון, קלנסוואה עם משחק חסר התאוששה מההפסד לאותה אריאל, כאשר הביסה את כפר קאסם-ניבראס. 

הניחוש של כחילה: X

הניחוש של שמואלי: 1

ליגה ג' תל אביב
בית"ר יפו - הפועל קרית שלום (נווה גולן), שישי- 11:30.
יפו השלישית בטבלה מגיעה לאחר ניצחון גדול בדרבי על אליצור החלשה, והשבוע תארח את קרית שלום המוליכה שדילגה בקלילות מעל בית"ר עזרא. קרית שלום מוליכה את הליגה, אך לפני שבוע שיחררה את החלוץ, בן דיין, שהיה המוציא לפועל העיקרי שלה.
הניחוש של כחילה: 1
הניחוש של שמואלי: X

שחקני קרית שלום (פייסבוק קרית שלום)
בני יהוד - נווה גולן
יהוד עם שלושה ניצחונות רצופים ומשחק חסר לאחר שלא שיחקה במחזור האחרון בשל דחיית המפגש מול אור יהודה, תארח את נווה גולן שכבשה בשני המחזורים האחרונים 22 שערים!, אך יהוד היא כבר סיפור אחר וצפוי משחק צמוד ומסקרן.
הניחוש של כחילה: 2
הניחוש של שמואלי: 2

ליגה ג' מרכז
חבל מודיעין - הפועל גדרה
חבל מודיעין קיבלה השבוע סתירת לחי מצלצלת כאשר ירדה לה נקודת ליגה בעקבות פיצוץ המשחק נגד רמלה החלשה, אך איבוד העשתונות גרם לה להיגרר לסגנון של רמלה והמשחק פוצץ. תוצאת המשחק נפסקה כתיקו ללא נקודות, ובנוסף ירדה לה נקודה. גדרה נמצאת בעונת שיא ועם מאזן מושלם, ותנסה להוציא את חבל מודיעין ממירוץ העלייה.
הניחוש של כחילה: 1
הניחוש של שמואלי: 2

שחקני גדרה (אלי שמואלי)
ליגה ג' דרום
מ.כ באר שבע - אגודת ספורט אשדוד
בתחילת העונה דיברו רק על הקבוצות מאשדוד וכולם העריכו שאחת מהם תהיה זו שתעלה ליגה, אך בשקט ובצניעות, מ.ב. ב"ש, בנתה קבוצה חזקה והיא כרגע עם מאזן מושלם והיא תארח למשחק צמרת את אגודת ספורט אשדוד. ב"ש תצטרך להוכיח שהיא מסוגלת לנצח קבוצות צמרת, ושהיא לא אפיזודה חולפת. אשדוד לעומתה, תרצה להנחיל הפסד ראשון לב"ש ולהשאיר את ההגמוניה בליגה.
הניחוש של כחילה: 2
הניחוש של שמואלי: 1


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אור יהודה תחזור עם מלוא 3 הנקודות
(מ.כ.אור-יהודה / דף אוהדים: 06:11 27-11-2015)
זאת ההזדמנות שלה להיות או לחדול
2
תמשיך ללעק תחת לחנא

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?