אסף נימני סיים את תפקידו בהפועל קטמון

נימני נימני
פרסום ראשון: בעקבות התוצאות האחרונות המאמן סיים את תפקידו כמאמן הקבוצה. נימני: ״מודה לכל אחד ואחת על תקופה נפלאה. בסופו של יום המועדון מעל הכל״

זעזוע בהפועל קטמון. מאמן הקבוצה, אסף נימני, הודיע הבוקר על סיום תפקידו כמאמן הקבוצה. בעקבות התוצאות האחרונות והכשלון מפתיחת העונה, החליט נימני לקחת את האחריות.

לאחר ההפסד 0:2 לבית״ר ת״א/רמלה החלו ביקורות כלפי המאמן בעקבות היכולת שהציגו שחקני קטמון והבוקר הגיעה ההודעה הרשמית מטעמו של נימני כי הוא סיים את תפקידו.

נימני התייחס ופירסם הודעה לאוהדי הקבוצה: ״רציתי לנצל את ההזדמנות ולהודות לכל אחד ואחת מכם על תקופה נפלאה של תמיכה ואהבה. בסופו של יום המועדון מעל הכל וכלי תקווה גדולה שהמועדון החשוב הזה ימצא את דרכו הנכונה ושילובו כמועדון איתן בצמרת הכדורגל שלנו״.

עוד הוסיף: ״תודה לשחקנים ולצוות המסור שלי: סרג׳ו חוואל, אמיר אבוקסיס, רן אגונר ואלעד סיבוני שהיו שותפים איתי לכל דבר לאורך כל המסע בטוב וברע אין לי ספק שבסופו של יום יעמדו ביעדים העכשוויים שיוצבו. ואחרון למנהל המקצועי שי אהרון ששימש לי כמנטור והיה שם בשבילי בכל שלב ושלב. בהזדמנות זאת נאחל המון הצלחה למאמן הנכנס יהיה אשר יהיה. בהצלחה בהמשך הדרך״.

מי שיעביר את האימונים הוא עוזר המאמן, סרג׳ו חוואל, עד אשר ימצא מחליף לנימני.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רק מישל דיין
(דונטה סמית: 12:33 02-12-2015)
2
מישל דיין
(קטמון בנשמתי: 13:59 02-12-2015)
היה טוב כשחקן,כמאמן הוא כשלון ובעיקר לא רוצים שידרוך בקטמון ,למה מי מת?
3
יצא גבר
(קטמוני אדום: 12:36 02-12-2015)
כל הכבוד לנימני, לקח אחריות והתפטר .
4
תודה
(צפוני: 12:41 02-12-2015)
תודה לנמני ובהצלחה בהמשך. אין ספק שמדובר באדם מקצועי, יסודי וישר שעוד יגיע לרמות הגבוהות.
5
בואו נשים דברים על השולחן,גם קטמון וגם הפועל פשוט גרועות שמביא להקיא על שניהם,אם ניקח את הנקודות של שתיהן זה בקושי יספיק למקום 4 ולכן אין מנוס לנצל את הגועל בשתי הקבוצות ולנקות אורוות ואת להכיח אותם לאיחוד,ואני טוען כבר הרבה זמן אין איחוד רק משום שמי
6
תודה נמני
(אבנר: 16:39 02-12-2015)
לא נשכח אותך
7
תודה לך אסף
(קטמוני: 19:05 02-12-2015)
אין ספק שמדובר באדם ישר וראוי, מאמן מקצועי מאוד שעוד נשמע עליו רבות. תודה לך

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?