מכבי שעריים פנתה למישל רוס

מישל רוס (מימין) עוד בימיו בהפועל מרמורק. האם יעבור לצד השני של רחובות? (קובי רוזן) מישל רוס (מימין) עוד בימיו בהפועל מרמורק. האם יעבור לצד השני של רחובות? (קובי רוזן)
פרסום ראשון: חלוץ הפועל ירושלים, ששיחק תחת קלינגר במ.ס אשדוד, קיבל הצעה מהקבוצה מליגה א'. בקבוצתו טוענים שעקב ההתעניינות רוס שובת איטלקית כדי שיאפשרו לו לעבור: "בושה וחרפה. הוא עושה שכונה"

האם זה הרכש הבא של מכבי שעריים? ל"דאבל פס" נודע שהקבוצה מרחובות פנתה לחלוץ הפועל ירושלים, מישל רוס, על מנת שיצטרף לקבוצה וישמש תוספת כוח לחוד. מי שמכיר את השחקן מצוין הוא המנהל המקצועי של הקבוצה, ניר קלינגר, שאימן את השחקן בליגת העל במ.ס אשדוד בעונה החולפת. אומנם החלוץ לא זכה לקרדיט רב בליגת העל כששותף רק בארבעה משחקי ליגה, אך קלינגר בטוח שמדובר בשחקן כשרוני שיכול להפוך למוביל בליגה א'.

לחלוץ עבר בליגה השלישית בכלל ובעיר רחובות בפרט, כששיחק בהפועל מרמורק, הציג יכולת מצוינת וכבש שלושה שערים. את העונה פתח רוס ללא קבוצה, אך לפני כחודשיים הצטרף להפועל ירושלים מהליגה הלאומית. בקבוצה מעיר הבירה מאוד התרשמו מהשחקן שעל אף שטרם כבש, הרשים מאוד במשחקי הקבוצה עד כה.

אולם הרושם הטוב מהשחקן השתנה בשבוע האחרון בעקבות התנהגותו, אותה הגדיר גורם בהפועל ירושלים כ"שכונתית". במועדון מהלאומית טוענים שהשחקן מבצע מעין שביתה איטלקית כדי שיאפשרו לו לעבור למכבי שעריים. השיא הגיע השבוע כשלראשונה מאז הוחתם בקבוצה, לא פתח בהרכב ונכנס בדקה ה-71 נגד מכבי קרית גת. "הוא קיבל משעריים הצעה עם הרבה כסף שבירושלים לא יכולים לשלם לו. מאז הפנייה, הוא עושה שכונה באימונים. מגיע לאימונים ונרדם בחדר הטיפולים עד חמש דקות פני האימון. חייבים להעניש אותו", העיד שחקן בקבוצה מהלאומית.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קבוצה אומללה
(סקופר: 14:50 02-12-2015)
2
״גוטה הפוך גוטה ״ קלינגר הפוך קלינגר .
(אוהד שעריים ותיק: 16:21 02-12-2015)
קלינגר שעריים לא צריכה עוד חלוצים יש את אלקנתי , אבי מלכה ומיכאל קירטבה , הרי אתה מבין בכדורגל ורואה שהבעייה בשעריים היא בהגנה הגרועה שיש להחליף את כולה ובחולית הקישור האנמית שלא שולטת באמצע המגרש ומייצרת מצבים לחלוצים , צריך להביא גם שוער בכיר .
3
בושה
(אוהד: 16:49 02-12-2015)
עוד שחקן שרוצה לחגוג על הכיס של אלדד.לא רוצים שחקנים כאלה עושי צרות וחסרי נאמנות!.תביאו אחד כמו עומרי עטיה!!.אחד שכולו לב
4
כמה שטויות בכתבה אחת
(כמה שטויות: 19:31 02-12-2015)
לא חבל על כל המילים?? כמה קשקושים ושקרים
5
הרסתם את הקבוצה קלינגר יאלה תעוף משם מה נראה לך אתה בליגה א מביאים משחררים תעבדו עם הסגל הקיים ותתחילו לעבוד ממש בדיחה שעריים השנה
6
לא יעזור שעריים בליגת העל
(עם ישראל חי: 21:12 03-12-2015)
על העיניים של כל הטפילים. מקומכם בשכונה ותשארו בה.
7
אנשים קנאים
(ניא: 21:34 03-12-2015)
אנשים מסריחים שמנסים להפריע ולהרוס לילד את השם שלו
8
תרדו מהילד.. שחקן שנותן הכל על המגרש ושחקן מצויין צריך טיפה ללמוד לשחק קבוצתי אבל בסך הכל אחלה שחקן ואישיות מהיכרות אישית

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?