השחקן לשופט: "אתה לא יודע עם מי התעסקת, אני אגמור אותך"

ארז אלבז. אחד השחקנים שהואשם על ידי השופט (קובי פורטל) ארז אלבז. אחד השחקנים שהואשם על ידי השופט (קובי פורטל)
אירוע חמור בליגה ב'. לפי דו"ח השופט ארד אלבז ומישל עקיבא, שחקני בני סמיע, איימו על האחרון: "באת לדפוק אותנו, אל תדאג אנחנו נטפל בך בסוף המשחק אתה תראה מי אני". וגם: טבריה ומגדל העמק עם קנסות כספיים בעקבות התפרעות אוהדים

אירוע חמור בליגות הנמוכות. אמש (ד') התכנס בית הדין המשמעתי בהתאחדות לכדורגל כדי לדון באירועים שפקדו את משחקי המחזור.

מבין האירועים נרשם מקרה חמור בליגה ב' צפון א' במשחק בין הפועל איחוד בני סמיע לבין בית"ר נהריה. שופט המשחק, ליאל חיון, הגיש דו"ח חמור בסיום המשחק ובו כתב כי שני השחקנים של בני סמיע, מישל עקיבא וארד אלבז, איימו עליו.

"בדקה ה-92 של המשחק שחקן מספר 5 של סמיע מישל עקיבא פנה אליי בצעקות ואיומים כמו: ''מה אתה לא רואה? באת לדפוק אותנו. אל תדאג אנחנו נטפל בך בסוף המשחק אני מחכה לך בחוץ, אתה תראה מי אני''. ולכן קיבל את הכרטיס האדום".

חיון הוסיף: "לאחריו הגיע גם מספר 9 של סמיע אלבז ארד שאיים על הקוון וניסה לתקוף אותו ולכן הונף לעברו גם כרטיס אדום ופנה בנוסף גם לשופט הראשי שבמחצית השניה היה, אלי קולטנוף, ואמר לו: ''אני אחפש אותך, אני מחכה לך בחוץ, אתה לא יודע עם מי התעסקת, אני אגמור אותך''. מיד לאחר מכן נשרק לסיום המשחק ומיד השחקנים הנ''ל התקרבו לקוון במטרה לתקוף אותו ורק במזל ובהתערבות הסדרנים הם לא הצליחו להגיע אליו לתקוף אותו פיזית. יש לציין כי אם לא היו הסדרנים לא מן הנמנע שהעוזר היה מותקף על ידם והתוצאה הייתה אחרת לגמרי".

שני השחקנים הורחקו לשישה משחקים בפועל.

דו"ח השיפוט (צילום מסך התאחדות)
בנושא אחר, הפועל מגדל העמק ועירוני טבריה ספגו קנסות כספיים קשים בעקבות התפרעות אוהדי הקבוצה. שופט המשחק בין הרצליה למגדל העמק, דרור כהן, כתב בדו"ח השיפוט: "בסיום המשחק הקוון היה אמור לרדת למהנרת האיצטדיון אך לא יכל לעשות זאת מפני מטר יריקות, זריקת חפצים וקללות מצד אוהדי הקבוצה האורחת (מגדל העמק). העוזר הגיע לכיווני לאמצע המגרש על מנת לרדת עם צוות השיפוט יחדיו. בירידה מכר הדשא (שלישיית צוות השיפוט) קיבלנו מטר של יריקות, וזריקת חפצים לכיוון שלנו כגון: מצתים ובקבוקים (מצת פגעה בי ויריקה פגעה בעוזר מס' 1 בראשו)". מגדל העמק ספגה קנס כספי של 6,000 שקל בפועל.

גם לפי דו"ח השיפוט של דניאל לוי אוהדי עירוני טבריה התפרעו במשחק מול קרית אתא: "באזור הדקה ה-80 אוהדי טבריה החלו לזרוק בקבוקים וחצפים נוספים למגרש". טבריה ספגה קנס של 5,000 שקל בפועל.

שלישיית השופטים בהרצליה (ארנון לוי)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ארד מפיונר חחחחח
(סעד: 14:49 03-12-2015)
2
לא היה ולא נברא
(נועה חודן: 15:06 03-12-2015)
לא היה ולא נברא דבר כזה.בושה לשופטים שבכלל מנסים להרוס ככה את הבן אדם.מי שמכיר את ארד אלבז מקרוב ומרחוק יודע שהוא בנאדם צנוע ורגוע.אני באופן אישי לא שמעתי אותו מדבר ככה מעולם.ממליצה לכם לבדוק לעומק מה באמת נאמר ומה לא. לפני שהורסים לבנאדם את הקריירה!
3
ארד בנאדם דוחה
(אוראל שימפי: 22:26 03-12-2015)
ארד אלבז פשוט מאפיונר תתרחקו ממנו

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?