כמה שווה עלייה לגמר גביע הטוטו?

יובל נעים. יש לו כסף לחיזוק (לירן דורף) יובל נעים. יש לו כסף לחיזוק (לירן דורף)
מ.ס אשדוד והפועל אשקלון יכולות להיות מרוצות מההישג המקצועי. אך הניצחון הגדול הוא לא על המגרש, אלא בצד הפיננסי. שתי הקבוצות ישלשלו לכיסן סכום גדול שיוכל לסייע להן להתחזק. קבלו הצצה למספרים מאחורי ההעפלה

הניצחונות של מ.ס אשדוד והפועל אשקלון בחצי גמר גביע הטוטו שיחרר המון לחץ אצל שתי הקבוצות הדרומיות. אולם אנחת הרווחה לא מגיעה רק מהיוקרה המקצועית שבהעפלה, אלא בעיקר מההישג הפיננסי לשתי הקבוצות שמנוהלות על ידי הרשויות המקומיות.

אז כמה זה שווה בסכומים? לא מעט. כל קבוצות הלאומיות קיבלו 80 אלף שקלים על עצם השתתפותן בשלב הבתים ללא קשר לתוצאות אליהן הגיעו. מכל בית העפילו שתי קבוצות לשלב רבע הגמר, כשכל אחת מהן תוגמלה בסכום של 40 אלף שקלים על הגעה למעמד. ניצחון בשלב זה ועלייה לשלב חצי הגמר משמעותה סכום נוסף של 50 אלף שקלים לקבוצות המנצחות.

ניצחונן של הקבוצות הדרומיות הבטיח לשתיהן סכום נוסף: המנצחת בגמר תתוגמל בסכום של 110 אלף שקלים, לעומת המפסידה שתזכה בפרס ניחומים של 90 אלף שקלים נוספים. המשמעות היא שכל קבוצה תזכה לכל הפחות לסכום של 260 אלף שקלים על עצם השתתפותן במפעל גביע הטוטו העונה.

קבוצות נוטות לזלזל בהשתתפות במשחקי גביע הטוטו, כשלא פעם עולות למשחקים בהרכבים משניים. אך הנתונים מוכיחים שהצלחה במפעל מקנה סכום כסף גדול מאוד עבור כל קבוצה, על אחת וכמה אחת מהליגה הלאומית, בה הקבוצות משוועות לתמיכה כלכלית. לא מן הנמנע שהסכום ישמש את יובל נעים ואייל לחמן בחיזוק שיגיע לקבוצות בינואר. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יובל
(אייל: 05:58 08-12-2015)
יובל הכי טוב מאמן טוב עם נשמה גדולה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?