מכבי יפו :שחקנים מנסים להעלות מחיר עם קבוצות אחרות על חשבוננו

בהנהלת קבוצת מכבי יפו זועמים על מה שהם מגדירים נסיונות של שחקנים מקבוצות אחרות להשתמש במכבי יפו כאמצעי להעלאת שכרם בעונה הבאה כחלק מהמשא ומתן שהם מנהלים עם קבוצות שונות בליגה ב'.

לפני זמן קצר נמסר לנו שלהנהלת קבוצת מכבי יפו הגיעו שמועות וידיעות על כך ששחקנים מסויימים עושים שימוש בשמה של הקבוצה לצורך קידום המגעים שלהם עם קבוצות שונות והעלאת שכרם לקראת העונה הבאה .לדוגמא :לאנשי מכבי יפו הגיעו שמועות כי שחקן מקבוצת טייבה מוסר להנהלתו על סכומים שהוצעו לו בשם מכבי יפו אולם לדברי הקבוצה לא היו  לה כלל מגעים עם השחקן . דוגמא נוספת הוא שחקן עמישב פתח תקווה אלעד שיק.לדברי גורמים במכבי יפו ,השחקן טוען בפני אנשי עירוני רמלה (שיורדת לליגה ב ואמורה להיות יריבה של מכבי יפו אם תעלה)שהקבוצה הציעה לו שכר של  6,000 ₪ לחודש בעונה הבאה ,אם ייצטרף לשורותיה. יש לציין שמאמנה של עירוני רמלה הוא חיים סירוטקין שאימן עד לא מכבר את קבוצת עמישב פ"ת בה משחק כיום השחקן.

 

תגובת השחקן אלעד שיק:"אני כרגע בעמישב וטוב לי בקבוצה כך שעד סוף העונה אני לא מוכן להתייחס לקבוצות אחרות.לא פנו אליי ממכבי יפו ואני לא יודע כלום על הסכומים שהם ציינו.לגבי רמלה ,אני יודע שהם מתעניינים בי אבל אני לא מנהל איתם מו"מ ולא אעשה זאת עד תום העונה."

 

 

אלעד שיק,"לא פנו אליי ממכבי יפו".(צילום:לירן דורף)

 

בעקבות הדברים נמסר לנו בשם הנהלת הקבוצה ע"י מ"מ יו"ר הקבוצה מר משה סידי :

 "מכבי יפו לא תחל בהכנות לעונה הבאה עד אשר תבטיח את עלייתה לליגה ב'.מכבי יפו לא פנתה לאף שחקן ולא הציעה לו סכומי כסף .מכבי יפו מתכוונת ,אם תעלה , להעמיד קבוצה שתעלה לליגה א אבל שחקנים שישתמשו בשמה של מכבי יפו כדי לשפר את מעמדם ולגבות סכומים לא ריאליים ,לא יהיו חלק מהקבוצה. לא ניתן יד להאמיר את מחירי השוק לרמה לא ריאלית של מחירים שאפילו לא משולמים בליגה הארצית.צריך לזכור שהקבוצה משלמת בזמן הן לשחקנים והן לספקים. אנו נתחזק בעונה הבאה בצורה דרמטית אבל בזמן ובמקום שיתאימו לנו .כל שחקן שרוצה לשחק במכבי יפו  לא צריך להשתמש בשמה של הקבוצה כמניפולציה."


 תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקנים מגעילים
(נאיבי: 00:14 29-03-2009)
שחקנים מגעילים שלא מגיע להם לקבל שכר בכלל. תנהלו משא ומתן ולא סחטנות .
2
בושה
(יפואי: 07:54 29-03-2009)
כל פלצן משחק אותה שחקן ?
3
יפו
(מוני: 10:34 29-03-2009)
יפו אתם גג מקום 7 אם בכלל תעלו
4
אתה צודק מוני
(יפואיקו: 11:24 29-03-2009)
בליגת על אנחנו שווים גג מקום שביעי. לעלות נשתדל כל עונה
5
כל הליגה יודעת
(דרדלה: 23:48 29-03-2009)
שאם יפו תרצה, שיק יהיה אצלה ובתנאים שלה. יש שם קהל, תקשורת, ניהול מקצועני בראשות משה סידי ורון עמיקם
6
למה מי אתם? אתם תעלו לליגה ב' ושם תתרסקו אחרי שנה תרד, כמו ואני מבטיח לכם שלא תנצחו יותר מ5 משחקים שם, ואותו משה סידי הוא אחד שחושב את עצמו לעבריין בא ליהוד לריב מכות עוד שנייה בחור בן 19 ניפח אותו מכות
7
ל6
(חסוייי: 22:59 25-05-2009)
מה אתה מדבר ככה על משה סידי??. אתה יודע מי הוא?? כי אני מכיר אותו הרבה זמן ואם מישהו מתקרב אליו הוא לא חושבב פעמיים!

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?