פיני בלילי: "לקחתי אליפויות וגביעים, עדיין לא עליתי ליגה"

מאמנה החדש של הפועל אשדוד. בלילי מאמנה החדש של הפועל אשדוד. בלילי
פרסום ראשון: לאחר הפיטורים של מוריס ז'אנו והחלפתו על ידי ממלא המקום, אדם שושן, הקבוצה מליגה ג' דרום החתימה את בלילי כמאמן ראשי. בראיון ראשון ל"חמש באוויר" אמר: "יש מטרה אחת ברורה והיא לעלות ליגה"

הפועל אשדוד מליגה ג' מחוז דרום רשמה אמש (א') צירוף מרשים לצוות המקצועי של המועדון. לאחר שפיטרו את המאמן, מוריס ז'אנו, שימש אדם שושן כמחליפו של האחרון, אך במועדון החליטו ללכת על מאמן בכיר שיעמוד על הקווים ולשם כך הנחיתו את פיני בלילי, שחקן העבר האגדי, שמעכשיו מצרף לקורות חייו גם מאמן בוגרים בליגה ג'.

בלילי, שחווה תקופה קצרה בשיכון המזרח כמנג'ר, מכיר את הליגות הנמוכות ואף הספיק לשחק בהן במדי בת ים בליגה א' דרום.

כעת המאמן יעמוד על הקווים של הפועל אשדוד במטרה להעפיל עימה לליגה ב' בסיום העונה. הקבוצה מדורגת במקום הראשון עם 21 נקודות כאשר מתחתיה מדורגת במקום השני מכבי אשדוד עם 19 נקודות ובמקום השלישי בני אשדוד עם 18 נקודות.

בראיון ראשון ל"חמש באוויר" ברדיו ערוץ הספורט סיפר בלילי על ההצעה: "חנן פדידה דיבר איתי בתחילת שבוע ושאל אם זה מעניין אותי, אמרתי לו שכן, והוא העביר את זה הלאה. ביום שישי קבענו להיפגש, אתמול נפגשו ב-21:00 בערב, והיום אני יעביר את האימון הראשו. אני נרגש מאוד מאימון הבכורה".

למרות ההצעות שהיו לו בחר בלילי דווקא באשדוד מליגה ג': "מי שמכיר אותי אני בן אדם ווינר בנשמה. לא מעניין אותי ללכת לקבוצה באמצע טבלה, אם זה לא להיאבק על עלייה, ואם זה לא מקום מסודר ואוהדים זה לא מדבר אליי. אני צריך אדרנלין בגוף שיניע אותי. הפרויקט של אשדוד הוא מעניין ויפה עם קהל, עם שחקנים בני גילי (פדידה, יניב בן ישי). זה נשמע מאוד מעניין וזה פיתה אותי יותר".

על המטרות הבהיר: "קודם כל יש מטרה אחת ברורה והיא לעלות ליגה. הם כבר מדברים שבסוף שנה הזאת עולים ליגה, בשנה הבאה עולים גם לליגה א'. יש להם כוונות טובות להתבסס בליגה א'. לא נכנסתי למה שהיה עם המאמן הקודם. אני מסתכל קדימה ולא אחורה. לקחתי את כל התארים שיש, אליפות, גביע, גביע הטוטו, לעלות ליגה עדיין לא עליתי". 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
באזור עמית הוריד ליגה
4
יאללה הפועל אשדוד.
( האדומים 1957: 18:34 07-12-2015)
5
בהצלחה בלילי מקווים שתביא ערך מוסף.
(הפועל אשדוד בדם.: 11:29 08-12-2015)

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?