ארגון מוכרי האבטיחים נגד טל בנין: "הוא צריך להתנצל על הפגיעה בנו"

ליויון חסיד (משמאל) ליויון חסיד (משמאל)
טל בנין אמר לאפרים גבאי: "חתיכת מוכר אבטיחים" ובארגון מוכרי האבטיחים בישראל לא עוברים על כך לסדר היום. יו"ר הארגון, ליויון חסיד: "אם יואב כץ לא היה משעה אותו היינו תולים במגרש שלטים בגנותו של בנין"

הפועל חיפה ניזוקה תדמיתית ומקצועית בעקבות האירוע האלים בין המאמן, טל בנין, למנכ"ל, אפרים גבאי.

בנוסף, במהלך העימות המילולי צעק בנין לעברו של גבאי: "חתיכת מוכר אבטיחים". דברים אלו פגעו קשות ברגשותיהם של מאות מוכרי אבטיחים העושים את דרכם בחודשי הקיץ החמים עם סוס ועגלה על מנת למכור את מרכולתם בערים השונות.

בארגון מוכרי האבטיחים בישראל קמה זעקה בעקבות דבריו של בנין. עד מהרה גם הבעלים של הפועל חיפה, יואב כץ, פרסם התנצלות בנושא ואמר: "זאת אמירה אומללה ואני לא יודע מאיפה טל בנין הביא אותה. זאת לא בושה להיות מוכר אבטיחים. אני בגיל צעיר הייתי מוכר תאנים".

גם לאחר ההתנצלות של כץ יו"ר ארגון מוכרי האבטיחים בישראל, ליויון חסיד, עדיין נשמע נסער: "אם כץ לא היה משעה את טל בנין היינו מגיעים למשחק של הפועל חיפה מול הפועל עכו ותולים שלטים בגנותו של טל בנין. הוא פגע בנו וזלזל בפרנסתנו. אנחנו עובדים קשה בכל קיץ על מנת לשמח את תושבי המדינה שנהנים מהאבטיחים הטובים ביותר בעולם. טל בנין חייב להתנצל בהקדם על דבריו. אני מוכן לפנות לו מקום בעגלה לצידי במהלך יום עבודה כמוכר אבטיחים בכדי שהוא יוכל לחוות מקרוב את גודל הטעות שבדבריו הקשים והפוגעים".

חסיד נחשב לאוהד שרוף של מכבי תל אביב, ובעברו אף נמנה על קברניטי חוג האוהדים של קבוצת גבעת אולגה ששיחקה בליגות הנמוכות. "יש לי סימפתיה להפועל חיפה ואני מצדיע ליואב כץ שמיהר להשעות את טל בנין. לדעתי הוא חייב להחזיר את אפרים גבאי לתפקיד. גבאי לא אשם בעימות. אנחנו מתכוונים בשבועות הקרובים לקיים טקס ולמנות את אפרים גבאי כנשיא הכבוד של ארגון מוכרי האבטיחים" הוסיף חסיד.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ארגון האבטיחים נגד טל בנין
(מחבובי רועי: 17:58 09-12-2015)
לוויון אתה צודק וואלה אתה אגדה אח שלי
2
ארגון האבטיחים נגד טל בנין
(מחבובי רועי: 18:51 09-12-2015)
רציתי להוסיף תעלו את התגובה שלי בבקשה
3
אוהב אותכם וגאה להיות חלק ממכם
(אפרים גבאי: 20:48 09-12-2015)
אני חלק מכם אוהב אותכם
4
כמה שקרים נתתרך לספוג
(עמנואל חסיד: 02:59 10-12-2015)
דבר ראשון מתוך היכרות אישית שלי עם ליביון אין ארגון כזה וברור שברור שליביון לא המנהל שלו דבר שני ליביון לא יוציא כסף לא על שלטים ולא על כניסה למגרש אז רז די עם השקרים
5
חדרה
(אלי: 05:11 10-12-2015)
חסיד תפסיק לבוא למשחקים של חדרה וללכלך על הקבוצה ולעודד את הקבוצה היריבה תיתבגר
6
כנסו - למי שלא יודע
(אוהד : 21:10 10-12-2015)
לגבאי בזמנו הייתה סככת אבטיחים סמוך לאיצטדיון קרית חיים, לכן הוא אמר דברים אלו- אני בטוח שטל בנין לא התכוון לפגוע במוכרי האבטיחים ...
7
בנין לא טוב
(שלום כהן: 23:02 12-12-2015)
רק חיפה ! אללה רוני לוייי

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?