יום עמוס בבית הדין לאשקלון, אשדוד וירושלים

בית הדין המשמעתי בית הדין המשמעתי
אשקלון ספגה קנס כבד של 25,000 שקלים ומשחק רדיוס בגין קריאות גזעניות, אשדוד נקנסה ב-5,000 שקלים על איחור עליית השחקנים לכר הדשא ואופיר עזו, קשר הפועל ירושלים הורחק משני משחקים בפועל

יום סוער בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל בקרב קבוצות הליגה הלאומית. הפועל אשקלון הייתה הנפגעת העיקרית כשספגה קנס כבד של 25,000 שקלים, משחק רדיוס עם קהל בפועל ועוד שניים על תנאי, בגין קריאות גזעניות שהושמעו מיציע אוהדיה במשחק מול מ.ס אשדוד לפני כשבועיים.

יש לציין, כי כבר במשחק הבית שנערך השבוע מול רמה"ש, הותקנה מצלמה מול יציע האוהדים בהוראת ההתאחדות לכדורגל בכדי לזהות מי האחראי לנהמות האחרונות. בנוסף, הקבוצה עמדה לדין גם על הפסקת מערכת הכריזה באותו משחק, בעת שנכנסה השבת, ועל כך ספגה 2,500 שקלים נוספים.

השכנה הדרומית, מ.ס אשדוד קיבלה קנס של 5,000 שקלים על כך ששחקניה איחרו לעלות לכר הדשא באותו משחק מול אשקלון ועלו בעיכוב של שתי דקות למחצית השנייה. גם הקבוצה מעיר הבירה לא נשארה מאחור כאשר שחקן הפועל ירושלים, אופיר עזו, שהורחק במשחק מול מכבי קרית גת, הגיע לבית הדין ונשפט בגין העלבת שופט והתנהגות בלתי הולמת. שופט המשחק טען בדוח השיפוט כי "השחקן מחא בצורה קשה עם תנועות ידיים ואמר: 'הרסתם את המשחק, השתגעתם, איזה מן שופטים אתם, גמרתם אותנו, תתביישו לכם'. השחקן הניף את ידיו בצורה בוטה כשהשיא היה כאשר חבריו עזבו את האירוע והוא אמר להם 'בואו לפה לאן אתם הולכים הוא גמר לנו את המשחק'".

עוד הוסיף השופט כי השחקן נכנס אליו בסיום המשחק, התנצל על מעשיו וטען שפעל מתוך סערת רגשות ועצבים. למרות החרטה על מעשיו, פסק הדיין על הרחקה משני משחקים בפועל, כאשר אחד מהם הוא הספיק לרצות כבר במשחק האחרון.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?