הפועל פ"ת לאוהדים: תרמו למועדון

אוהדי הפ' פ אוהדי הפ' פ"ת. יתרמו למען הקבוצה?
הנהלת הקבוצה פנתה לאוהדים: "לאור מצבה הכלכלי של הקבוצה, זקוקים לעזרתכם ותמיכתם". בפתח תקווה מתכננים ערב גיוס תרומות

הפועל פתח תקווה אמנם עושה חיל העונה בליגה הלאומית ומבססת את עצמה בראש הטבלה, אך בפן הפיננסי ראשי המועדון עושה רושם אובדי עצות. מצבה הכלכלי של הקבוצה הביא את ההנהלה לצאת בפנייה לקהל האוהדים במטרה לגייס כספים שיעזרו לקבוצה הבוגרת ולמחלקת הנוער להמשיך ולהתקיים.

בלשון ההודעה נכתב: "אוהדים יקרים, לאור מצבה הכלכלי של הקבוצה והמאמצים הגדולים לשיפור האמצעים הכלכלים הוחלט לערוך ערב אוהדים אשר מטרתו גיוס כספי תרומה עבור המועדון. במהלך הימים הקרובים נפרסם מיקום ומועד לאירוע המדובר. המועדון נמצא בתקופה האחרונה במומנטום חיובי והקבוצה מנוהלת היטב בפן המקצועי. הקבוצה הבוגרת מובילה את המקום הראשון בליגה הלאומית, כמו כן קבוצת הנוער ונערים א' שצועדות אף הן בפסגה. מחלקת הנוער נמצאת בימים אלו בתנופה מאסיבית ונוסקת מעלה ולצורך ביסוס דרכה של המחלקה ושל המועדון כולו אנו זקוקים לעזרתכם ותמיכתם. מקווים לראותכם, הנהלת הפועל פתח-תקוה".

כזכור, לא מדובר בפעם הראשונה בה אוהדי הקבוצה נקראים לדגל ומסייעים לקבוצה כלכלית, דבר שנשמע כמו מנטרה החוזרת על עצמה. בין תגובות האוהדים להודעת ההנהלה נכתב: "לא יתכן שכל שנה יהיו בעלים חדשים שיבקשו תרומות. זה לא רציני. תוציאו דו"ח של הכנסות והוצאות ונראה כמה הבעלים החדש שם כסף".

גם בהפועל קטמון נוקטים בשיטה דומה, ובעקבות פיטוריו של המאמן אסף נימני ומינויו של פרדי דוד, ראשי המועדון פנו לאוהדים בבקשה לתרום מכיסם עבור המועדון. "בניגוד לקבוצות אחרות, שבהן מתמודד בעיקר אדם אחד עם העלויות הכרוכות בפיטורין מהסוג הזה, פיטורין המהווים נטל משמעותי לכל מועדון באשר הוא, כאן נצטרך כולנו לשלם את המחיר, וזאת כדי לא לגלוש למחוזות מסוכנים מבחינה פיננסית".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אל תהיו פריירים
(לאוהדי הפועל : 19:37 10-12-2015)
מה זה לתת תרומה ! היום אתם צריכים 5 מיליון על מנת להסתדר בליגה הלאומית ! מה תעשו איתן בשנה הבאה בליגת העל ?! הקבוצה בסוף תתפרק !!! כל שנה לעלות לליגת העל ובשנה שאחריה לרדת שוב לליגה הלאומית ! מה השטות הזאת !!

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?