אבנים נזרקו על האוטובוס של הפועל דליה, רדואן נאטור: ״לא ראיתי דברים כאלה בכדורגל״

שמשת האוטובוס שהותקף שמשת האוטובוס שהותקף
במשחק בליגה ב׳ צפון ב׳ בין הפועל אום אל פאחם להפועל דליה נרשם אירוע חמור ביותר כשאבנים נזרקו על האוטובוס של דליה ביציאה מהמגרש. באום אל פאחם טוענים: ״לא היה ולא נברא. השופט הוא האשם העיקרי״. הוגשה תלונה במשטרה

האלימות במגרשים מסרבת להעלם. במשחק שנערך אתמול (ו׳) במסגרת משחק בליגה ב׳ צפון ב׳ בין הפועל אום אל פאחם לבין הפועל דלית אל כרמל, שחקני דליה יחד עם הצוות המקצועי נאלצו להמתין כ-50 דקות במגרש באום אל פאחם עד שתגיע ניידת משטרה שתלווה את הקבוצה ביציאה מהמגרש. כשזו הגיעה, נזרקו אבנים על האוטובוס של דליה שנסעו היישר לתחנת המשטרה בעירון כדי להגיש תלונה.

יו״ר הפועל דליה, רדואן נטור, סיפר על מה שקרה: ״השופט הוסיף 10 דקות לסיום המשחק. בסיומו ההנהלה והשחקנים של אום אל פאחם התחילו לתקוף את הספסל והמאמן. לא ראיתי את זה בכדורגל זמן רב. נשארנו 50 דקות במגרש עד שקיבלנו ליווי משטרה ועם היציאה זרקו אבנים על האוטובוס ושברו את כל הזכוכיות. ישר מהמגרש נסענו למשטרת עירון כדי להגיש תלונה״.

לפי דבריו של רדואן, בדליה לא מתכוונים להעביר את המקרה על סדר היום: ״אני לא מוותר על הקטע הזה אני הולך עד הסוף. אני דורש שיתקנו את האוטובוס זה דבר ראשון, וכמובן שיסגרו להם את המגרש כדי שדברים כאלה שלא יחזרו על עצמם״.

היו״ר המשיך: ״הפועל דליה במצב קשה מאוד בליגה ובאתי לקחת נקודות זה הכדורגל. הם טוענים למה נלחמנו ולא טוב להם שאנחנו לקחנו נקודה. הקבוצה שלי נמצאת במצב שאסור לי לאבד נקודות. השחקנים היו גברים עמדו נכון על המגרש והוצאנו נקודה״.

רדואן ביקש להבהיר: ״יש אנשים טובים באום אל פאחם אבל ככה לא צריך להתנהג, אני צריך לצאת בליווי משטרה וכל האוטובוס מותקף באבנים? אני צריך לחכות? למה? כי הוצאתי תיקו באום אל פאחם?״.

מהעבר השני הדף מג׳די אגבריה, יו״ר אום אל פאחם, את ההאשמות כלפי קבוצתו: ״קודם כל השופט לא הוסיף 10 דקות אלא 5 דקות זה מופיע באתר ההתאחדות. דבר שני, אף אחד לא תקף אותם לא את המאמן ולא את השחקנים, היו אנשים שצעקו למאמן שלהם שכל הזמן נכנס לתחומי המגרש והשופט במקום להרחיק אותו הפסיק כל פעם את המשחק, בגלל זה היו חילופי דיבורים בסך הכל מילים אף אחד לא הותקף. לגבי הטענה שלהם שחיכו 50 דקות הם אולי חיכו 20 דקות וזה לגטימי כי האווירה הייתה חמה, הרגענו את הקהל כדי שלא יקרה כלום וזה מה שקרה בסוף. אני הייתי שם כשהם יצאו יחד עם האבטחה אף אחד לא נגע בהם אפילו חלק גדול מהאוהדים מחאו להם כפיים. האשם העיקרי היה השופט המרכזי הוא לא שלט במשחק, לא ייתכן שבפועל שיחקנו אולי 45 דקות מתוך 90. אין בעיה שינצחו אותנו אבל בדרך ספורטיבית, לא ייתכן ששוער מוציא כדור במשך 3 דקות, חילוף 5 דקות זה מוגזם״.

לגבי זריקת האבנים הוסיף: ״לא היה ולא נברא אני הייתי שם. עד שיצאו מתחום המגרש אני ראיתי שלא קרה כלום. לא קרה משהו מיוחד, נכון שהתוצאה איכזבה אותנו אבל זה הספורט אנחנו ממשיכים האלה. לא יכול שההתאחדות שולחת שופטים כאלה למשחקים רגישים״.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
להוריד נקודות
(אפי: 12:08 13-12-2015)
הורדת נקודות

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?