ליגת החופים - מחממים מנועים

עוד פחות מחודש נותר לפתיחה הרשמית של ליגת החופים והקבוצות מתחילות לחמם מנועים. ב 2 יולי ייערך טורניר המבחנים לכניסה לליגה בו ישתתפו 4 קבוצות: חיפה, חולון, תל מונד וירושלים. המנצחת תהיה הקבוצה העשירית של הליגה. אתמול התקיימו שני משחקי אימון בחוף פולג: הנבחרת הביסה את האלופה פ"ת, 1:6, ראש העין ניצחה את חיפה 8:7. באילת כמעט הושלמה הקמתו של מגרש החופים החדש בעלות של כמיליון ₪.

שני משחקי אימון התקיימו אתמול אחה"צ באצטדיון הלאומי של כדורגל החופים בפולג.
בראשון הביסה נבחרת ישראל 1:6 את האלופה, פ"ת משלושער של צחי אילוז ושערים נוספים של אופיר חלוואני, עאמר יתים, רג'יד באדיר. לפ"ת כבש את השער היחיד אפי בסון.
שחקני פ"ת, האלופה הנוכחית שיחקו גרוע ונראה כי הקבוצה זקוקה לחיזוק משמעותי לאחר שאורן מוחרר ויניב דוד עזבו. במהלך המשחק לאחר מספר עבירות שבוצעו על צחי אילוז התפרץ חברו לנבחרת משה עמר על שחקן הגנה של פ"ת ורק בהתערבות של כמה שחקנים נרגעו הרוחות.
בסיום המשחק נזף מאמן הנבחרת, בני לם בחניכיו בטענה כי לא ביצעו את התרגילים שהם מתרגלים באימונים והמשחק לא היה מסודר. לם הוסיף כי רק משחק ההגנה היה טוב וההוכחה לכך היה שהנבחרת ספגה שער אחד בלבד.
הנבחרת פתחה: איבגי, באדיר, עמר, יתים, אילוז.
פ"ת: אבי גבאי, אפי בסון, גדעון שרביט, בבאי.יקיר שינה

 

בני לם ממתיק סוד עם אופיר חלווני. המאמן לא היה מרוצה משחקניו (צילום: שלומי גבאי)


במשחק אימון נוסף שהתקיים אתמול גברה ראש העין בהדרכתו של חיים סירוטקין על הקבוצה מחיפה 7:8. כבשו לראש העין: תומר עיוון 3, יוחאי אהרוני 2, רמי כהן 2 ויוסי דרעי. לחיפה: ערן לוי 5, משה ברנס וניסן רביבו. לחיפה שתתמודד במבחנים היה זה משחק אימון ראשון וניסוי כלים עם שחקנים חדשים שעלו על החולות בפעם הראשונה.

ערן לוי המצטיין בחיפה או ירושלים??. יזהר גרף צופה מהצד(צילום: שלומי גבאי)

 

בתוך כך כמעט הושלמה הקמתו של מגרש תקני לכדורגל חופים באילת בעלות של כמיליון ₪. המגרש שהוקם בחוף מפרץ השמש, או חוף רוקסה ע"ש אחד הדייגים הוותיקים שדגו באזור לפני 50 שנה.
המיקום נבחר מהסיבה הפשוטה שהקרקע הייתה היחידה באזור השייכת לעירייה ואין לה ייעוד אחר.
כאמור, מדובר במגרש עם חול מיוחד שהובא מחולות אשקלון בעלות משוערת של כ-100 אלף ₪. המגרש מותאם לאירוח טורנירים בינלאומיים ובנוסף מתוכננת גם הקמתה של תאורה מה שיהפוך אותו ליחיד במינו בארץ. הסיבה לתאורה היא מן הסתם החום הכבד ששורר באילת ומקשה על קיום אימוני צהריים.
בשבוע הבא צפויה הקבוצה המקומית, "קאזה דה ברזיל" אילת לעלות עליו בפעם הראשונה במסגרת ההכנות לעונה. האילתים צפויים להתחזק משמעותית בשחקני קבוצת בני אילת שהעפילה העונה לליגה א': אבי מלכה, לי זלייט, בני סימנטוב ועידו אליהו. שלושה שחקנים מהמרכז יגיעו בסופי השבוע כדי ליטול חלק בהכנות: יאיר חוביזה, השוער השני אור ליכטנשטיין, ווילי כחלון. ימשיכו מהעונה שעברה, אדר זינו, כפיר כהן, רונן שחרור ויקיר כהן שחזר בתשובה, תלה את הנעליים וחזר לשחק.
שוער אילת, נתנאל בן דהן קיבל השבוע זימון רשמי לנבחרת והוא צפוי לצאת עימה למוקדמות גביע העולם שייערכו באיטליה בתחילת יולי. 

 

שחקני אילת על המגרש החדש. (צילום: רז חיים)
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
ערן לוי
(גיא חיפאי: 11:52 09-06-2010)
ערן רק בחיפה.רק לא בירושלים.שים את חיפה על המפה בחוף
2
זה המגרש ?!
(אבי: 13:06 09-06-2010)
מה עלה מליון שקל ? חול ו2 שערים !?!?!
3
יאללה חיפה
(מוטי: 09:19 10-06-2010)
הקבוצה החדשה, חיפה תהיה אימפריה,ועם ערן לוי איתם חבל לכולם על הזמן...
4
איפה נסטה ?
(אלודי: 13:02 10-06-2010)
איפה הבלם הדגול עמרי כהן נסטה ? האם נכונות השמועות על פרישתו השנה מהחופים ? עמרי שחקן מעולה וחתיך עולמי אל תפרוש!!!! רוצים לראות אותך גם השנה וקח אליפות ומוריד חולצה!!!!
5
חיפה אתם עולים!
(אבי: 15:16 11-06-2010)
גם רפי דהן וגם ערן לוי עולים בטוח.
6
שווה שווה
(נפתלי: 19:08 11-06-2010)
אולי יש לחיפה את ערן לוי אבל לירושלים יש קבוצה טובה שלפני שנתיים הגיע לגמר אז הנסיון של קבוצה שלמה בסוף יכריע

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?