חילוף מנצח: גול ניצחון של ניר אברג'יל בדקה ה-95 העניק לנשר 3 נקודות יקרות

כוכב המשחק. אברג'יל (מובאדה פרחאת) כוכב המשחק. אברג'יל (מובאדה פרחאת)
בעירוני נשר התרגלו לדרמות בדקות הסיום ואתמול (ו') זה שוב קרה. 90 דקות של כדורגל חלפו להם במגרש הקשה בכרמיאל עד שהמחליף, ניר אברג'יל, נעץ בתוך תוספת הזמן גול יקר שהעניק לנשר ניצחון חשוב מאוד. אברג'יל:" אין דבר יותר מרגש מזה, שמח בשבילי ובשביל הקבוצה זה עוד צעד למטרה"

עירוני נשר יצאה למפגש לא פשוט בכרמיאל במטרה לקחת את שלושת הנקודות וכמובן לקבל דחיפה מורלית לקראת שני המשחקים הקשים של הקבוצה בגביע מול נצרת עילית וכמובן משחק העונה מול הרצליה בשבוע הבא.

גם הפעם זה לא הלך קל, אך שוב החילופים של אלדד שביט עשו את ההבדל. בדקה ה-95, עמוק בתוך תוספת הזמן, כדור קרן מצוין שהגיע לרגלו של ניר אברג'יל, שעלה מהספסל, בטכניקה מופלאה הטעה את הגנת כרמיאל, השכיב שלושה שחקנים, בעט כדור שטוח וחד שנעצר עמוק בתוך הרשת.

מאמנה של הקבוצה, אלדד שביט, התייחס בסיום המשחק לדרמה שהתחוללה ואמר: "בכרמיאל אין משחקים קלים, בטח ובטח כשמדובר בקבוצה מוכשרת ומאומנת היטב. במחצית הראשונה הגענו למספר מצבים מעולים שיכלו להקל עלינו בהמשך המשחק מנגד, במחצית השנייה היו דקות לא מעטות שהשליטה הייתה של כרמיאל. ברבע שעה אחרונה חזרנו לשלוט ולהכתיב את הקצב במגרש ובסוף גם קיבלנו מתנה, גול יקר ודרמטי שגרם לנו לאושר רב".

למרות הניצחון, צינן שביט את האווירה לגבי המחשבות על עלייה לליגה הלאומית: "אנחנו עדיין נשארים עם הרגליים על הקרקע הדרך ארוכה, הכי חשוב להיות צנוע ודרוך. עלייה לליגה לאומית עוד לא רלוונטית בשלב זה של העונה עוד לא עברנו סיבוב זה הזוי ובזוי לדבר על זה".

על העובדה כי הקבוצה יוצאת לשני משחקים קשים מאוד בגביע ובליגה בשבוע הבא אמר: "יש לנו שני מפגשים קרובים קשים מאוד, בשלישי מול נצרת עלית שאנחנו לא בליגה שלה. ובשישי הבא הפועל הרצליה שאני לא צריך להוסיף עליהם מילים, יש להם סגל שחקנים נוצץ ומאמן מצוין כמו תומר קשטן. נערך בהתאם למשחקים הללו וכמובן נחשוב היטב מה עושים לגבי העייפות, שלושה משחקים בשבוע לקבוצה בליגה א' זה לא דבר פשוט".

מי שהיה מאוד נרגש בסיום היה כובש שער הניצחון ניר אברג'יל שתיאר את התחושה: "אין דבר יותר מרגש מגול בדקה ה-90, שמח בשבילי ובשביל הקבוצה, זה עוד צעד למטרה". על המשחק הוסיף:" משחק מאוד קשה, תמיד זכור לי בכרמיאל משחקים קשים, המשטח דשא לא פשוט שם. הפנים קדימה למפגש הגביע".

בנוגע לעובדה כי הוא עולה לרוב מהספסל וכי אולי הגיע זמנו לעלות בהרכב אמר אברג'יל: "לא עשיתי הכנה עם הקבוצה הגעתי שהקבוצה כבר רצה, אני מקבל כל מה שאלדד אומר, יש לנו הבנה עיוורת ואני מקבל את זה. בסוף של דבר צריך לשים את האגו בצד. מחכה להזדמנות שלי שמח שהיום זה הגיע".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
זה עוד לא ניר של פעם
(אחד שמבין: 15:47 19-12-2015)
ניר היה שחקן שחקן לפני הפציעה כשיחזור לכושר יהיה פקטור רציני
2
ניר עשית לי את השבוע
(דורי מנשר: 15:49 19-12-2015)
3
זה שער של עליית ליגה
(שי: 16:18 19-12-2015)
דקה 95 זה מזל של אלופים
4
חבל מאוד לא הגיע לנשר לנצח
(כרמיאלי: 06:57 20-12-2015)
אבל ככל הנראה זה מזל של אלופים לצפת כרמיאל כל הכבוד על משחק טוב אבל לפעמים עדיף לשחק רע ולהבקיע מאשר טוב ולהפסיד והמאמן שלכם פחדן
5
מצויין אבל......
(יעקב: 10:03 20-12-2015)
שלומי כל הכבוד על העבודה אבל אם לא תטפל במחלקת הנוער ותייצר עתיד זה לא יהיה פרוייקט לטווח ארוך!!! ושם יש לך הרבה במה לטפל .

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?