עצרו את כדור השלג: 0:0 בין מגדל העמק לטבריה

אסף בוסקילה ועידן שפשה (עודד חסין) אסף בוסקילה ועידן שפשה (עודד חסין)
אחרי ארבעה הפסדים רצופים הצליחה קבוצתו של רפי בוסקילה לעצור את הסחף. בטבריה עדיין לא מצאו פתרון לחלק הקדמי. יותם כהן הורחק. האוהדים קראו למוריס אוזן להתפטר. זוהר יצחק הגיע לצפות מהיציע

בהפועל מגדל העמק יצאו מהמפגש מול עירוני טבריה ברגשות מעורבים. מצד אחד, הקבוצה של רפי בוסקילה עצרה את רצף ההפסדים שפקד את הקבוצה בחודש האחרון (ארבעה במספר), אך מצד שני מאוכזבים לאחר ניצול מצבי הבקעה שעמד על 0% מתוך מספר מצבים שהיו חייבים להסתיים עם כדור בשער.

מהצד השני, לטבריה עדיין אין תשובה לכל מה שקורה בחלק הקדמי. לקבוצה של מוריס אוזן חסר חלוץ וזה ברור לעין, אך מעבר לכך, קבוצה שמתיימרת לעלות לליגה הלאומית בסיום העונה לא יכולה לבנות הכל על שחקן אחד, במקרה הזה זה שלום עקיבא. נקודת האור החיובית מהמשחק היא החלק האחורי של הקבוצה. שי מימון ואור אלקבץ מחזיקים את החלק האחורי של טבריה, לולא הם הקבוצה מעיר הכנרת באמת הייתה שוקעת.

דמות מוכרת שהיה די נעים לראות בחזרה במגרשים היא דמותו של היו"ר לשעבר, זוהר יצחק, שהגיע למגרש במגדל העמק כדי לצפות בטבריה מהיציע.

זוהר יצחק (עודד חסין)
רפי בוסקילה, מאמן מגדל העמק, ערך מספר שינויים בהרכב בעקבות פציעתו של אדיר דנין והרחקתו של תום בר יוסף. אופק מלול חזר ל-11 בתור קשר אחורי ואסף בוסקילה, אחיו של רפי, תופקד כקשר כנף. מהעבר השני, מוריס אוזן פתח באותו הרכב שניצח את הפועל חדרה בשבוע שעבר.

מוריס אוזן ורפי בוסקילה. חברים טובים מחוץ למגרש (עודד חסין)
הפתיחה הייתה שייכת לעירוני טבריה. בדקה השמינית שלום עקיבא הגביה כדור מסוכן לרחבה, אלמוג אוחיון שהתמקם בתוך תיבת החמש התרומם באין מפריע אך הכדור שלו הלך החוצה.

בדקה ה-14 מגדל העמק רשמה את ההזדמנות הראשונה שלה במשחק. עידן בלסטרה הרים כדור מצוין, שי מימון לא צלח בהרחקה הראשונה, נדב אברה הגיע לכדור ומחמישה מטרים בעט חזק, זיסקינד זרק את גופו ומנע שער ודאי. הזדמנות אדירה למגדל העמק. עד המחצית לא נרשם שום מצב מסוכן ליד השערים, 0:0 בהפסקה.

שלום עקיבא ונירן רוטשטיין (עודד חסין)
החצי השני נפתח וכמו בכל משחק של מגדל העמק, גם הפעם, שחקניו של רפי בוסקילה עלו טוב יותר לחלק השני. בדקה ה-55 טבריה הצליחה לחטוף כדור ממרכז המגרש ולהוציא התקפה מתפרצת, הכדור הגיע לשלום עקיבא שחדר לרחבה, חלף על פני מג'די חלאיילה, מזווית קשה הוציא רוחב, אך מאיר גבאי היה במקום כדי להרחיק.

עקיבא חולף על פני חלאיילה (עודד חסין)
מוריס אוזן החליט לבצע חילוף ראשון והכניס את אלדר שפשה, אחיו של עידן, במקומו של אלמוג אוחיון שהיה חלש. בדקה ה-58 מגדל העמק זכתה בכדור חופשי כ-20 מטרים משערו של חיים זיסקינד. מי שלקח את הבעיטה הוא עידן בלסטרה ששלח כדור מסובב שפגע במשקוף, הרבה מזל לטבריה.

בדקה ה-64 אסף בוסקילה רשם פעולה נהדרת מבחינתו. הקשר הצעיר, שפתח לראשונה בהרכב, חטף כדור לשי מימון, הרים את הראש ושלח כדור בחצי גובה לשינהר מורד שהגיח מאחור, מורד עצר את הכדור וממרחק של 10 מטרים לבדו מול זיסקינד התמהמה, השוער זינק לרגליו ומנע שער נוסף.

שנהר מורד. יכל לכבוש ממצב טוב (עודד חסין)
בדקה ה-68 אוזן ערך חילוף נוסף כשהוציא את עמיר אבלס והכניס את שלומי ברז'יק, מהצד השני נדב אברה פינה את מקומו לדוד מלכה, ובנוסף אסף בוסקילה יצא ובמקומו נכנס יותם כהן.

מגדל העמק המשיכה ללחוץ את השער של עירוני טבריה, ניסיון של דוד מלכה מתוך הרחבה נבלם אצל הגנת טבריה וגם הפעם הצליחה להציל את קבוצתם מספיגה. בדקה ה-90 יותם כהן, שעלה מהספסל, ראה את הכרטיס האדום מבן שוחט (מצוין) שהרחיק את הקשר בצדק.

יותם כהן מורחק (עודד חסין)
בדקות הסיום נערכו החילופים האחרונים בשתי הקבוצות כשירון ויצמן נכנס במקומו של לידור כהן, ומהצד השני עמית דהאן נכנס במקומו של ליאור לינדר, אך התוצאה נשמרה ושתי הקבוצות נפרדו בחלוקת נקודות.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
איזה קבוצה פח מוריס בנה
(טברייני : 18:33 19-12-2015)
2
תיקו
(המבין מהצפון: 18:56 19-12-2015)
שכולו הפסד לשתי הקבוצות
3
תמיד המשחקים במגדל היו קשים!
(אוהד עירוני טבריה: 19:00 19-12-2015)
לנסות להחזיר את אריאל לזמי לחוד ההתקפה בטבריה לאלתר, אריאל מככב בראשון לציון ואתמול כבש צמד.
4
מוריס אוזן כנס
(אחד שיודע יותר מידי: 22:08 19-12-2015)
לי סיפרת שייש בך נקמנות על טבריה ! מוכן להעמיד פנים מול פנים
5
מדוע חילוף בדקה 93
(שופט רביעי: 00:37 20-12-2015)
לאוהדי טבריה שתוהים או לא מבינים את פשר החילוף בתוספת הזמן. באין סיבה מוצדקת אחרת, הוא כנראה בוצע משיקולים כספיים כדי לאפשר לשחקן המחליף לקבל פרמיה לשכר עבור הנקודה שהוסגה.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?