בר כהן: "לא נתנגד להיות הסינדרלה של הגביע"

בר כהן (ארנון לוי) בר כהן (ארנון לוי)
היום ייערכו משחקי סיבוב ז' של גביע המדינה, וזהו הסיבוב האחרון לפני כניסתן של קבוצות ליגת העל למשחקי הגביע. באצטדיון לויטה בכפר סבא ייערך הקרב היחיד בסיבוב שמפגיש קבוצה מליגה א' דרום נגד קבוצה מליגה א' צפון

בית"ר כפר סבא מתחתית המחוז הדרומי תארח את מכבי מעלות/תרשיחא מתחתית המחוז הצפוני. האורחת מהצפון מגיעה אחרי שני ניצחונות רצופים, שהם גם הנצחונות הראשונים שלה העונה, כאשר הם הושגו דווקא במשחקי חוץ. המארחת חזרה ביום שישי למסלול הנצחונות כאשר 3 מתוך 4 הנצחונות שלה העונה הושגו במגרשה הביתי בלויטה.

בעונת 2011/2012 נפגשו הקבוצות בנסיבות דומות, אך אז היו אלו הכפר סבאים שניצחו 3:5 בבעיטות הכרעה לאחר 1:1 בתום 120 דקות. באותה עונה הדיחה בית"ר כפר סבא את עירוני ראשון לציון ששיחקה אז בליגת העל, ונעצרה רק בשמינית הגמר ע"י עירוני רמת השרון שגם היא שיחקה בליגת העל.

שחקן מעלות, בר כהן, התייחס למשחק הגביע הקרוב: "הרגשה מצויינת לרשום נצחון ליגה שני. אנחנו צריכים להמשיך כקבוצה את היכולת משני המשחקים האחרונים במטרה להמשיך לאגור נקודות. אני שמח שכבשתי מול בית שאן לאחר תקופה שלא הצלחתי לכבוש אבל מה שחשוב זה הנצחון של הקבוצה. מפעל הגביע הוא חלון הראווה של הכדורגל, יש אמונה שאפשר לנצח שוב למרות שהראש שלנו נמצא במאבקי הליגה. אנחנו לא נתנגד לנצח ביום שלישי ולהיות הסינדרלה של הגביע".

כמו כן, התייחס דני סויסה למפגש: "הגביע לא כל כך מעניין אותנו, הליגה הרבה יותר חשובה ואנחנו עם הפנים לאזור. נקווה לעבור את מעלות, ידוע שלגביע חוקים משלו ומי שרוצה יותר עובר סיבוב. אנחנו בסופו של דבר לא נגיע לנשיא אבל אנחנו רוצים כמה שיותר להתקדם ושהשחקנים יקבלו קצת פרסום".

דני סויסה (שקד מורג)
בנוסף, התייחס אלברט זנפט על מפעל הגביע: "אנחנו עושים הפסקה קטנה מהליגה ונערכים למשחק גביע המדינה, אנחנו מתכוננים בצורה רצינית ויסודית ומקווים ששי מאור יחלים ויעמוד על הקווים, לבית"ר כפר סבא יש מסורת בגביע המדינה, בעבר שיחקנו כבר פעמיים נגד קבוצות מליגת העל. אנחנו מאמינים שיהיה משחק טוב ומקווים שהקבוצה תשחק טוב ותנצח".

זנפט (שקד מורג)


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?