צוות גולסטאר בדרך חזרה למגרשים: משפחת פייגנבוים במו"מ עם הפועל ירושלים

שייע ורונן פייגנבוים (באדיבות HOT) שייע ורונן פייגנבוים (באדיבות HOT)
שייע ורונן פייגנבוים יהיו היום (א') האורחים של יוסי סאסי, הבעלים של הפועל ירושלים, במשחקה של הקבוצה ביבנה. רק פערים כספיים מפרידים בין הצדדים

שייע רונן פייגנבוים בדרך לקאמבק מרשים. השניים, אשר היו כוכבי העונה האחרונה של הסדרה "גולסטאר", נמצאים במו"מ מתקדם עם הפועל ירושלים.

יתרה מזאת, שייע ורונן יהיו היום (א') של יוסי סאסי, הבעלים של הפועל ירושלים, במשחקה של הקבוצה מול מכבי יבנה.

בשלב זה עדיין קיימים פערים כספיים בין הצדדים, אולם מדובר בפערים שבהחלט ניתנים לגישור. הבעלים, יוסי סאסי, אשר זוכר את ימיו היפים של פייגנבוים בהפועל ירושלים, מעוניין לזרז את החתמתו בקבוצה ביחד עם בנו, רונן.

יחד עם זאת, יו"ר המועדון, גיל רז, מעוניין במשה סיני אשר לא מתלהב לקחת על עצמו את משימת ההישרדות של הקבוצה בליגה הלאומית.

בהפועל ירושלים עדיין מתאוששים מטראומת אייל לחמן. היו"ר, גיל רז, גולל היום בהרחבה בתכנית הרדיו של ערוץ הספורט "חמש באוויר" את הסדר הכרונולוגי במו"מ עם אייל לחמן ואמר: "אני עדיין נמצא בשלבי התאוששות. מישהו כאן יצא טיפש וכנראה זה לא לחמן. היה לנו סיכום איתו. הוא אפילו העלה לשיחת ועידה אותי ואת יוסי סאסי ואמר לנו: 'ליבי רק בהפועל ירושלים ואני אפילו נרגש מעצם הצטרפותי לקבוצה'".

כזכור, בסופו של דבר סיכם לחמן בהפועל עפולה במה שייצרב כאחד הסיפורים המוזרים וההזויים של עונת המשחקים הנוכחית.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אנחנו קבוצה או בדיחה?
(ירון: 17:06 28-12-2015)
זה מאמן זה ליצן
2
גיל הטיפש
(מוטי אפרי: 22:21 28-12-2015)
מעניין כולם צוחקים עליך, לא פלא שיצאת טיפשון. מוטב שתעזוב אותנו בשקט ותיקח איתך את האשליות וחלומות השווא
3
אנחנו בדיחה עם שייע
(אוי ואבוי: 23:29 28-12-2015)
4
רק הסאסים אשמים
(מנפגעי סאסי: 11:44 29-12-2015)
רק ממחיש למי שלא מכיר איזו התנהלות הזוייה של סאסי כבר מעל לעשרים שנה מאז החל להרוס והצליח את הקבוצה שלנו...אלפי אוהדים נשארים בבית..אלפים אחרים הקימו בלית ברירה קבוצה חילופית זמנית עד שיעוף ובודדים שעדיין הולכים אחריו בלית ברירה...

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?