רמת ישראל ואזור נפרדו בתיקו 2-2

היום במגרש קריית שלום התקיים משחק בליגה ב' דרום א בין קבוצות רמת ישראל והפועל אזור. רמת ישראל שקועה במאבקי התחתית וזקוקה לכל נקודה ואילו הפועל אזור התרחקה מהמקום השני. בסוף חלוקת נקודות שווה שלא תרמה במיוחד לאף צד.

רמת-ישראל היתה זקוקה לניצחון בכדי למנוע מבית"ר רמת-גן לברוח לה בטבלה.אך רמת-ישראל שהצליחה לעשות מהפך במשחק סיימה רק בתיקו 2:2 ,והגדילה את הפרש הנקודות של בית"ר רמת-גן ממנה בשלוש נקודות(אגב בית"ר ר"ג ניצחה את מ.כ אור- יהודה 1:3).
רמת-ישראל שיחקה  כבר מהדקה-29 עם 10 שחקנים זאת עקב הרחקתו של נמרוד קוסטיקה לאחר נגיעת יד של דעת הקוון מנע הבקעת שער ודאי לזכות אזור. יתרונה המספרי של אזור על המקומיים בא לידי ביטוי כעבור ארבע דקות. בדקה-33 שרון יעקב מסר לאיתן טיקר שבעט מקרוב פנימה 0:1 לאזור.על אף נחיתות מספרית הצליחה רמת-ישראל להשוות ואפילו לעלות ליתרון במשחק. בדקה-38 מני לוי הגביה לרחבה ואלעד טלבי נגח פנימה 1:1
 

אלעד טלבי מחזיר את רמת ישראל למשחק,זה לא הספיק(צילום:לירן דורף)

 

עם פתיחת המחצית השנייה, ניסתה אזור שוב פעם לעלות ליתרון. קובי בן-לולו בעט מ-18 מ' חזק אך השוער יניב עוזרי הדף וההגנה הרחיקה את הכדור מהאיזור המסוכן.בדקה-54 עוד הזדמנות לאזור.דודו בלולו שלח את אילן אוהל שבעט לקורה ויצא החוצה.בדקה-67 מהפך במשחק.אלעד טלבי מסר לעודד שרעבי שהחליף שש דקות קודם את מרקו לנקרי.בעט כדור אלכסונית לבין החיבורים,שער שלא היה מבייש אפילו קבוצה בליגת-על.בדקה-78 הצליחה אזור להשוות.קובי בן לולו השתלט על כדור חוזר מההגנה,ובעט מקרוב חזק פנימה 2:2 .

 

קובי בן לולו עם השער השני שהספיק רק לנקודה אחת (צילום :בועז רביד)

 

בדקה-88 יוסי ימיני ששותף במשחק רק 11 דקות הורחק בצהוב שני לאחר שהכשיל את קובי פוסטצ'י על קו-16..בתוספת הזמן הייתה הזדמנות מצוינת לאזור לנצח את המשחק.קובי בן-לולו נגח מקרוב. השוער יניב עוזרי הדף לקרן שלא נוצלה ובסיום תיקו 2:2 שנותן נקודה לכל צד אך משאיר את רמת שיראל מתחת לקו האדום. שפט:עידן ברנשטיין לעיני 150 צופים בקרית-שלום.

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
רמת ישראל לא תרד
(לא נרד: 06:40 29-03-2009)
יש לרמת ישראל כדורגל מספיק טוב כדי לא לרדת יאללה קצת מזל ויהיה בסדר.
2
רמת ישראל לא תרד
(רביבו: 15:34 30-03-2009)
יש מצב שנעשה את זה ונשאר רק בשביל לדפוק את אזור!!!!!!!!

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?