מירי רגב הכפילה את תקציב הליגות הנמוכות

שרת הספורט מירי רגב (קובי פורטל) שרת הספורט מירי רגב (קובי פורטל)
בשורה משמחת לליגות הנמוכות בכדורגל הישראלי. שרת הספורט הודיעה כי התקציב יוכפל ל-7-8 מיליון שקלים. רגב: "אנחנו נוודא שהקבוצות הללו ימשיכו לפעול ונשקיע את מירב המשאבים לפיתוח וקידום הקבוצות והענף"

בשורה משמחת לקבוצות הליגות הנמוכות. שרת הספורט, ח"כ מירי רגב, הכפילה את תקציב הליגות הנמוכות במטרה להרחיב את היקף העוסקים בכדורגל, לקדם את הליגות הנמוכות ולסייע להן להתמודד עם עלויות האבטחה הגבוהות.

יחד עם זאת, החליטה השרה הנחתה להקים מנגנון תשלום שיקל על הליגות הנמוכות כדי שיוכלו לשלם את סידורי האבטחה אשר מכביד על התנהלותם הכספית כיום.

"במסגרת הצעדים שאני מובילה לחיזוק ענף הכדורגל, הכפלתי את תקציב התמיכה בקבוצות הליגות הנמוכות שקורסות תחת עול תשלום האבטחה. מחובתנו לסייע לקבוצות הקטנות בפריפריה ולא לאפשר מצב שבו הן יסגרו משום שאין להן כסף לשלם עבור אבטחה. אנחנו נוודא שהקבוצות הללו ימשיכו לפעול ונשקיע את מירב המשאבים לפיתוח וקידום הקבוצות והענף" אמרה רגב.

במכבי צור שלום מליגה א' צפון שמחו לשמוע על המהלך ואמרו: "כל הכבוד למירי רגב על מהלך הזה, ישר כח. אנחנו מאמינים בה מהיום הראשון ויודעים שהיא תעשה עוד דברים טובים לספורט שלנו ולכדורגל בפרט. היא באה לעשות עבודה טובה לספורט שלנו".

גם במכבי 'קביליו' יפו בירכו על ההחלטה: "אנחנו מברכים כמובן על כל תוספת תקציב לטובת קבוצות הליגות הנמוכות ואת פועלה של השרה רגב בעניין. יש לזכור כי בשנתיים האחרונות התקציב קוצץ באופן משמעותי, בעניין ההקצבה שהיתה נהוגה לקבוצות ליגה א׳, השיפוי בגין הוצאות אבטחה, מענקי מיקום וטיפולי פיזיותרפיה שבוטלו. לטעמנו, לא רק שיש לבטל הקיצוצים שהונהגו ולהחזיר המצב לקדמותו אלא שיש לעשות כל מאמץ להגדיל ולשפר התקציבים בליגות הנמוכות ומחלקות הנוער המופעלות על ידן, אשר רובן ככולן בפריפריה הגיאוגרפית והסוציו-אקונומית. ישר כח לנציגי הקבוצות שפעלו ופועלים".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שנים חיכינו לך "מירי הגאה"
(עמנואל כץ: 17:21 29-12-2015)
הליגות הנמוכות תובעות את עלבונן. שנים של סבל וייסורים הפליות לרעה והתעלמות אנחנו נושאים על כתפינו. מירי את הרי מכירה את נושא התחייה תגרמי לנו מעפר לקום ולצמצם פערים

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?