אהוד כחילה: יש לי חוזה חתום לעונה הבאה

עברו יומיים מאז נפוצו השמועות כי אהוד כחילה פוטר מאימון עירוני נתיבות והמאמן השוהה בימים אלה בחופשה באילת טוען כי עדיין לא קיבל הודעה רשמית. "יש לי חוזה לעונה הבאה ואני מתכוון לממש אותו" הוא אומר. מי שעומד מאחרי המהלך להדיח את כחילה הוא מנכ"ל עיריית נתיבות, משה מימון שמעוניין ברן פסח כספונסר ומעוניין בסתיו אלימלך כמאמן. חד גדיא נוסח נתיבות.

השמועה על פיטוריו מאימון נתיבות תפסה את אהוד כחילה נופש באילת. "לאחר שסיכמתי בשבוע שעבר עם 9 שחקנים ונכחתי במסיבת הסיום של הקבוצה יצאתי לחופשה מתוכננת מראש. ביום ראשון ב-10 בערב התקשר אלי שחקן הקבוצה, ערן בן הרוש ובישר לי כי בישיבת הנהלה הוחלט לפטר אותי ולמנות את סתיו אלימלך. עד היום אף לא נתן לי תשובות ברורות".
עוד טוען כחילה כי יש לו חוזה חתום לעונה הבאה עם היו"ר רון שטרן אותו הוא מתכוון לממש. "סירבתי לשלוש הצעות כולל למכבי יפו בידיעה שיש לי חוזה מובטח בנתיבות. סיכמתי כבר עם 9 שחקנים לעונה הבאה ואם הם החליטו שלא לממשו אני לא אהסס לראשונה בקריירה שלי כמאמן, לתבוע".
שורשיו של הסכסוך המתהווה נטעו למעשה קצת לפני מסיבת הסיום של נתיבות. מבדיקה עם גורמים המקורבים לנושא גילינו כי כבר ביום שישי האחרון החל המהלך להתבשל. באותו היום התקיימה ישיבת הנהלה בלתי רשמית בהשתתפות מנכ"ל העירייה, משה מימון, ראש העיר יחיאל זוהר ויו"ר הקבוצה, רון שטרן. ע"פ אותם גורמים הוחלט להיפרד מכחילה בלחץ איש העסקים, רן פסח שהציע לתרום לקבוצה בתמורה להחתמתו של סתיו אלימלך הידוע כמקורבו.
ביום ראשון אחה"צ התקיימה ישיבה מכרעת בנושא והפור נפל, כך לפחות טוען כחילה. הבשורה הגיעה כאמור, דרך השחקנים. "באותו הערב התקשרתי לשטרן שטען באוזניי כי לא ייתן למהלך שכזה לצאת לפועל אולם בסתר ליבי ידעתי שהנושא סגור. התאכזבתי כי אני רץ עם שטרן הרבה שנים אחורה ובשיחה הבאה שקיימתי איתו הטחתי בפניו דברים קשים. למחרת התקשר אלי מנכ"ל העירייה ואמר לי שהוא לא מבין על מה המהומה ולדבריו אין לי חוזה חתום מה שלא נכון".
"ברור לי מעבר לכל ספק כי רוצים להיפטר ממני כדי להכשיר את הדרך לכניסתו של רן פסח המקורב למימון. הוא אמנם הציע לתרום אך הם שוכחים כי בעונה שעברה גם אני הבאתי תורם גדול (משה מדמון) וזאת ללא תנאים".
ע"פ כחילה, איך שנודע על סיום עבודתו במועדון התקשרו אליו הורים של ילדים מבית הספר לכדורגל שבניהולו והביעו את תמיכתם. "כחלק מההסכם שלי עם נתיבות קיבלתי את בית הספר לכדורגל שמנה אז 25 ילדים והתחייבתי להביא תוך שנתיים 150. כבר אחרי חודשיים היו 167 חניכים. לא ברור כמה יישארו אם אעזוב".

 

אהוד כחילה. איבד את האמון בהנהלת הקבוצה.


מה יקרה אם ההנהלה תחזור בה מהחלטתה?
"אני באמת לא יודע. לא משנה איך הפרשה הזו תסתיים, את האמון בהם איבדתי ואני מודה שיהיה מאד קשה לחזור ולהתנהג כאילו כלום לא קרה. אני מאמין שביום חמישי אהיה יותר חכם".
את תגובתם של שטרן ומימון לא ניתן היה להשיג אם כי גורמים המקורבים להנהלה אמרו שלא לציטוט כי מקור הבעיה היא הכסף שהקבוצה קיבלה כתרומות ולא יודעים לאיזו מטרה שימש. סתיו אלימלך טען כי עדיין לא מסר את תשובתו הסופית מאחר והוא בודק עדיין אופציות בליגה הלאומית. עוד טען כי כלל לא ידע שלכחילה יש חוזה חתום ואם היה יודע מראש ייתכן ולא היה מסרב להצעה מלכתחילה.
משהו אומר לנו כי הפרשה הזו רחוקה מלהסתיים ועד אז נראה עוד הרבה שלדים יוצאים מהארון.
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
כנס כחילה
(נתיבותי: 23:39 15-06-2010)
אם יש לך חוזה לעונה הבאה איך אתה מתחנן לקבוצות לקחת אותך. לך הביתה נמאסת אתה והקומבינות שלך. השחקנים לא סובלים אותך ולא את האימונים השכונתיים שלך. שלום ולא להתראות.
2
בוא לרמלה כחילה אתה מאמן תותח
(אוהד רמלה: 00:20 16-06-2010)
3
כחילה, בחיאת. די כבר עם הטפיחות על האגו. יש לך שתי ירידות ליגה ושום עלייה. די. בחיאת אהוד. אימונים של שקל וחצי.
4
בונקריסט חסר תקנה
(שחקן שלו לשעבר: 09:14 16-06-2010)
המציא את השיטה 7 2 1
5
לכל המלכלכים למיניהם
(שחקן וחבר: 09:22 16-06-2010)
אהוד כחילה מאמן מצוין ואחד שנותן את הנשמה בכל דבר שהוא עושה. אותם שחקנים שמלכלכים לא ממש קשה לדעת מי אתם וחבל שאתם יורקים וחוגגים את הסיפור על אחד שלקח אתכם שלא היתה לכם קבוצה. תתביישו טיפה לא יותר מזה. ולך אהוד, תהיה חזק ותמשיך בדרכך!
6
כחילה מלך
(אוהד נתיבות: 16:56 17-06-2010)
כחילה אתה מאמן גדול
7
כחילה מאמן מס' 1
(ביתר י"ם: 19:27 18-06-2010)
מי שחושב אחרת לא מבין כדורגל. שחקן נשמה ומאמן נשמה. הוא גדול יל הליגות האלה - כחילה שמע לי לך רק על ליגת על.
8
שלומי בוסקילה
(אוהד נתיבות: 19:31 18-06-2010)
שלומי יא שקוף, ברור שזה אתה תמשיך ללכלך אצל ראש העיר ואצל מימון לא יעזור לך אתה לא שחקן לא שיחקת אצל אהוד כי הוא היחידי שהגיע לנתיבות והבין כדורגל ולא דפק חשבון לאף אחד וישבת שנתיים על הספסל - רק אצל דני וקנין הפחדן תשחק!
9
מה הבעיה.?
(אוהד: 21:24 19-06-2010)
לגיטמי להחליף מאמן אין כל חריג גם עם לא הודיעו לכחילה טרם ההחלטה.
10
כחילה כנס!!!
(אוהד נתיבות: 21:30 19-06-2010)
ע"פ קריאת התגבות שלך בעיתונים ואתרי איטרנט נשמע כי השחקנים הולכים אחריך באש ובמים עלפי מילה שלך יעשו הכל.אתה מתלהם יתר על המידה. השחנים לא כל כך נלחמו למענך ,והיה נראה כי הם דווקא סובלים ממך.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?