ההתאחדות הודיעה על ביטולי משחקים

המגרש באור יהודה בסערה הקודמת המגרש באור יהודה בסערה הקודמת
בשעות האחרונות ערכו ראשי ההתאחדות לכדורגל הערכת מצב לקראת הסערה שצפויה להגיע ביממה הקרובה. בהתאחדות החליטו לדחות את כל המשחקים בהם המרחק בין הקבוצות גדול. המשחק מהלאומית בין הפועל ירושלים לאשקלון בספק

עוד סערה גדולה בדרך לישראל ובהתאחדות לכדורגל מתארגנים בהתאם. בשעות האחרונות כינסו ראשי הליגות הנמוכות ישיבה מיוחדת בה הוחלט לדחות את המשחקים בהן המרחק בין הקבוצות מהותי, וזאת בכדי למנוע מהקבוצות הוצאות כספיות מיותרות כגון הסעות ואבטחה.

במעלות זעמו על ההחלטה ומנהל הקבוצה, גבי שמחון, אמר בנושא: "שאף אחד לא יבטל לנו את המשחק מראש. יש עוד מגרשים בצפון ששם לא מבטלים כלום. אני מוכן לשלם על ההסעה ושלא יבטלו לי מראש". ראוי לציין כי שאר הקבוצות קיבלו את הדחייה בהבנה.

בנוסף, בהתאחדות סיפרו כי עד לשעות הערב קבוצות נוספות בליגות ב' באזור ירושלים, ובליגות ג' במחוז גליל עליון יקבלו הודעה על דחיית המשחקים.

מההתאחדות נמסר בתגובה: "אנחנו עושים את כל המאמצים בכדי לתת את המידע המדויק ביותר לכל הקבוצות ולמנוע מהם הוצאות כספיות והכנות מיותרות וכל זאת בהתאם לתחזית הצפויה". עוד אמרו בהתאחדות כי משחקים שלא יידחו היום ככל הנראה יידחו מחר, וזאת לאחר שהערכת מצב נוספת תיערך מחר ב-10 בבוקר.

בעקבות פרסום הכתבה ב'דאבל פס', פנו אנשי באקה ומעלות פעם נוספת להתאחדות לכדורגל ולאחר דיון נוסף, אישרו בהתאחדות את קיומו של המשחק מחר.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גשם וכבר מבטלים משחקים 2016
(בני אילת. דם: 17:38 31-12-2015)

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?