סיכום המחזור בליגות ב' ו-ג'

שחקני יניב חולון (אלי שמואלי) שחקני יניב חולון (אלי שמואלי)
מחזור חורפי ברחבי הארץ בליגות ב' וג' עם הרבה תוצאות מעניינות ודרמות במגרשים. בדרבי של חולון ניצחון ללזרוס 1:3 על צפרירים, ניצחון ענק לרמת ישראל 2:4 על כפר קאסם ובצפון הפועל אום אל פאחם צימצמה את הפער מרובי שפירא חיפה

בליגה ב' צפון א' אחי עכו ניצחה בדרבי 1:2 את מכבי עכו כאשר עלי לואי מאחי עכו הורחק, בית"ר נהריה ניצחה 0:2 את כאוכב, ניצחון חוץ לבני כאבול על בני נחף 0:2, אחי ביר מכסור ניצחו 0:1 את כפר מנדא, בית"ר כפר קנא ניצחה 1:3 את בני מאג'ר ואלהנדה נצרת והפועל בועיינה נפרדו בתיקו מאופס.

בליגה ב' צפון ב' אום אל פאחם גברה 1:3 על פרדס חנה, דבוריה ניצחה 1:2 את כפר קרע, סנדלה גלבוע ניצחה 0:1 את צעירי טורען, סולם האני ניצחה 2:4 את עירוני יפיע כאשר מוחמד זוהבי מסולם הורחק. איחוד בני בקה סיימו בתיקו 3:3 מול בני זלפא, כתאנה תאאר כבש צמד לבאקה. מכבי אום אל פאחם סיימה בתיקו 1:1 נגד רמות מנשה, רובי שפירא סיימה בתיקו 0:0 מול דלית אל כרמל והמשחקים של איחוד בני סמיע נגד צעירי כפר קנא ואחי איכסל מול מכבי עין מאהל נדחו בגלל מזג האוויר הסוער.

שחקני ״רובי שפירא״. נעצרו מול דלית אל כרמל (וואסים מוואסי)
בליגה ב' דרום א' ניצחון ללזרוס בדרבי של חולון 1:3 על צפרירים חולון מצמד של עופר סער, דוד מרסיאנו מצפרירים הורחק. הפועל רמת ישראל ניצחה 2:4 את כפר קאסם מצמד של שי ישראל, ניצחון חוץ לרו"ח תל אביב 1:2 על צעירי טייבה, בית"ר ר"ג ניצחה 1:2 את פרדסיה, הפועל טירה ניצחה 0:1 את בית"ר פ"ת כאשר לחמאדן דיאב מטירה הורחק. המשחק בין קרית אונו וכפר יונה הסתיים בתיקו 2:2 כאשר דורון דריי מקריית אונו הורחק והמשחק בין בית דגן ובני יפו נדחה.

שחקני לזרוס חוגגים ניצחון בדרבי (אלי שמואלי)
בליגה ב' דרום ב' המובילה דימונה ניצחה 0:2 את הפועל רהט כאשר אמיר אבו סמיר מרהט הורחק, יניב חולון ניצחה 0:1 את עירוני מודיעין משער של חן מלכה ועירוני מודיעין נשארו בתשעה שחקנים לאחר הרחקתם של ציון אמיר ודור כחלון. מכבי ב"ש ניצחה בביתה 1:3 את שגב שלום מצמד של גד עובדיה, ניצחון ביתי לקרית מלאכי המתאוששת 0:1 על בני יצ'אלאל, המשחק בין מ. ס באר שבע לבית"ר יבנה הופסק בגלל גשם שוטף כשהתוצאה הייתה 0:1 ליבנה והמשחקים בין בית שמש למרחבים, בין נתיבות למעלה אדומים ובין צעירי רהט לגבעת זאב נדחו.

בליגה ג' גליל עליון ניצחון למ.ס "ממבע" הגולן והגליל 1:3 על חצור הגלילית, ערמאשה דנון ניצחה 0:2 את בני פקיעין ובני ראמה ניצחו 0:2 את ג'ת ינוח הגלילית.

בליגה ג' גליל תחתון בני דיר חנא ניצחו 3:4 את הפועל בני נוג'אדת , בסמת טבעון ניצחו 2:4 את בני עראבה, צעירי שפרעם ניצחו 1:2 את חלת אל שריף, בית"ר עין מאהל סיימה בתיקו 3:3 עם בית"ר אום אל פאחם, עירוני טמרה סיימה בתיקו 0:0 עם בני דיר אל אסד והמשחקים בין צעירי אבטין לצעירי טמרה ובני שעב לאחווה עראבה נדחו.

בליגה ג' עמק יזרעאל בני פרדיס ניצחו 0:1 את כפר קמא, בני ערערה הביסו 0:16 את בית"ר אל עמל נצרת, מ.כ נצרת עלית ניצחה 1:2 את הפועל עוספיא ואלאתיחאד נצרת ניצחה 1:4 את אחי ערערה.

בליגה ג' שרון בני ג'ת עם 1:8 ענק על מ.ס נתניה, בני רעננה ניצחו 2:4 את הפועל אורנית משלישיה של גיל מועלם, ניצחון לבית"ר אריאל 1:4 על מ.כ כפר קאסם, שמשון טייבה ניצחה 0:2 את בית"ר טוברוק, השרון נתניה סיימה בתיקו 3:3 מול כפר ברא ובני קלנסווה ניצחו 1:3 את הפועל גלגוליה.

בליגה ג' שומרון אור עקיבא הביסה 0:4 את בני ג'סר אל זרקה, ניצחון חוץ להפועל טירת הכרמל 0:7 על הפועל חליסה, שלושער לשמעון פרץ. מכבי ברטעה ניצחה 0:1 את בית"ר חדרה, נווה שאנן ניצחה 1:2 את מכבי עוספיא והמשחק בין קרית ים לעין סהלה נדחה בגלל מזג האוויר הסוער.

ניצחון ענק להפועל טירת הכרמל
בליגה ג' תל אביב שיכון ותיקים גברה 2:4 על עוצמה חולון כאשר עומר בוהדנה משיכון ותיקים כבש צמד, אליצור יפו ניצחה 1:2 את בית"ר עזרא, אליצור יהוד סיימה בתיקו 2:2 עם אור יהודה כאשר שלומה עמר מאור יהודה כבש צמד, בית"ר יפו סיימו בתיקו 2:2 מול בני יהוד והמשחק בין שמשון ת"א למכבי פרדס כץ נדחה.

בליגה ג' דרום בני אסלאם רהט הביסו 1:5 את מכבי דימונה משלישיה של עבדל קאדר חמזה, הדרבי של אשדוד הסתיים בתיקו 1:1 כאשר משה שדה מבני אשדוד הורחק ומ.כ באר שבע הביסה את ערד 1:5. המשחקים בין מכבי עירוני שדרות לצעירי אלהושלה, כסייפה נגד חורה ועירוני יהודה נגד צעירי אלחמדי נדחו בשל מזג האוויר.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לזרוס = ירק שורש רקוב
(דן ברותחין: 10:08 05-01-2016)
לא תצליחו להפוך את העקוב למישור כשתזדקקו לטיפול רפואי אל תשכחו שעליכם לפנות אך ורק לוטרינר

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?