אדום לוהט: 3:2 ליפו על בית דגן

סיום סוער למשחק (אלי שמואלי) סיום סוער למשחק (אלי שמואלי)
במשחק ההשלמה של ליגה ב' דרום א', אירחה האחרונה בית דגן את בני יפו מהצמרת וכמו מפגש קצוות קלאסי קיבלנו משחק לוהט ועם קצב נהדר. בני יפו נותרה ראשונה בטבלה

משחק ההשלמה בשביל הקבוצה מיפו לא היה צריך להוות אתגר גדול עבור הקבוצה מצמרת טבלה ליגה ב' דרום א', אך למרות שעל הנייר יפו היו צריכים להביס את בית דגן, קיבלנו משחק שונה לחלוטין.

בדקה ה-5 עלא סעדני מסר כדור רוחב ליאיר כהן צדק שרצה להרים לרחבה אך לבסוף החליט אחרת, והאחרון בעט לפינה הימנית ופנימה 0:1 לבני יפו.

בדקה ה-18 מתפרצת של בית דגן כאשר שרון נקדאי שלח כדור עומק לאדיר מנשה, והאחרון מתוך הרחבה מסר את הכדור לדוד קראינסקי שבעט מזויות קשה לפינה פנימה 1:1.

בדקה ה-33 אדיר מנשה פרץ מאגץ ימין אל תוך הרחבה, והוא הוציא כדור רוחב ליובל אלמקייס שבנגיעה השאיר לסשה גאידוקוב, והאחרון נגח מקרוב פנימה. 1:2 ומהפך לזכות בית דגן.

בדקה ה-38 אדיר שמשי מסר כדור עומק ליתים עאמר. האחרון הוציא רוחב מצויין לבן אלוני שמקרוב גלגל את הכדור פנימה 2:2.

המחצית השנייה נפתחה עם התקפה של בני יפו, כאשר יאיר כהן צדק פרץ לרחבה, הוציא כדור רוחב לסעיד גרבוע והאחרון בעט חזק פנימה. 2:3 לבני יפו ועוד מהפך במשחק.

בדקה ה-87 עבירה ללא כדור של שחקן בית דן, בן בר, על שחקן בני יפו. השופט ניגש אל בן בר והוציא לו ישירות את הכרטיס האדום.

בדקה ה-90 אדיר מנשה פרץ לרחבה והוכשל על ידי עאמר יתים. האחרון, בעקבות העבירה זרק כמה מילים מיותרות לקוון, והורחק מהמשחק בכרטיס צהוב שני.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שמואלי לעולם יביא מנחוס
(מאיר סרויה: 00:54 10-01-2016)
בחור מושך לב הוא שמואלי אך מעל ראשו עננה שחורה אם כל מנחוסיאדה. בבקשה תשלחו מישהו אחר לסקר אותנו, שמואלי הוא מכשול בלתי עביר.

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?