עימות חריף בסיום המשחק של אשקלון, אלי לוי לאחד האוהדים: "חכה פה אני אזיין אותך"

המהומה בסיום. קסנטיני מורחק על ידי אנשי אשקלון המהומה בסיום. קסנטיני מורחק על ידי אנשי אשקלון
צרות בצרורות. בסיום התיקו 0:0 של אשקלון מול מכבי הרצליה נצפו מראות קשים כאשר אלי לוי, עוזרו של יובל נעים, עשה תנועת אגרוף לאחד האוהדים בזמן שהיו"ר, איתן קסנטיני, טיפס על הגדר לכיוון אוהד אחר

הפועל אשקלון ממשיכה לנפק כותרות שליליות והפעם מדובר בעליית מדרגה של ממש.

בסיום משחק התיקו המאופס והביתי מול מכבי הרצליה, צעקו אוהדי הקבוצה לעבר המאמן יובל נעים להתפטר והוסיפו קללות עסיסיות. מי שלא אהב לשמוע את הדברים הוא עוזר המאמן אלי לוי, שניגש בסערה לגדר והחל להתעמת בצורה קשה עם אחד מאוהדי הקבוצה. לוי הגדיל לעשות כאשר סימן תנועת אגרוף לאוהד, באקט שנבלם על ידי אנשים שהחזיקו אותו והיו סביבו.

אם זה לא מספיק, דין ודברים המשיכו להתפתח בין השניים כשבין היתר לוי צעק לאוהד: "חכה פה אני אזיין אותך".

כשהתקרית כבר הייתה לקראת סיום, אל הקלחת הצטרף יו"ר הקבוצה, איתן קסנטיני ששעט לכיוון אוהד אחר, טיפס בזעם על אחת הגדרות והיה נראה בדרך לפגוע באוהד פיזית. גם אז, אנשי הצוות של אשקלון הקיפו אותו והחזיקו אותו מחשש לפגיעה ממשית באוהד. 

אוהדי הקבוצה המשיכו להתקהל גם בסיום המשחק מחוץ לאצטדיון, היו"ר יצא בליווי משטרתי וניסה לשוחח עם האוהדים אך הניצים שוב התלקחו בין הצדדים והמשטרה עצרה שני אוהדים שעוכבו לחקירה.

נראה כי כל מה שקורה סביב הקבוצה בשבוע האחרון נותן את אותותיו, ואנשי אשקלון בחרו להתפוצץ על האוהדים שהביעו את זעמם בצורה לגיטימית על אכזבתם מהמשחק.

מפי האוהדים נטען, כי העובדה שהמאמן בחר לעשות חילוף מאוחר כשהכניס את הקשר, ניראל מחפוד רק לקראת הדקה ה-75 היוותה שיקול בקריאות הקהל בסיום המשחק.

בשעה שראש העיר לא נמצא כדי לעשות סדר בנעשה, עושה רושם שבעלי התפקידים בקבוצה עושים ככל שעולה על רוחם, כאשר התקריות השונות מצטרפות גם לעימות בין המנכ"ל דרור אלמלם לאוהד הקבוצה במשחק הליגה לפני שלושה שבועות מול הפועל עפולה.  

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הדג מסריח מהראש (העיר)
(שמחה איד: 03:02 09-01-2016)
2
שלושה שבועות חחח
(אוהד אשקלוני: 18:23 09-01-2016)
שבוע שעבר היה משחק של אשקלון נגד עפולה ולא לפני שלושה שבועות.אתם אתר שמביא מידע לא נכון תעשו בדק בית..
3
עניים עצומות לרווחה
(א.ב יהושוע: 07:21 11-01-2016)
זה פשוט מדהים הקבוצה , ההנהלה , והאוהדים לא מפסיקים לירות לעצמם ברגל. זה נראה שכל פעם שיש רצון להצעיד קדימה את הקבוצה מישהו שם מכשול .

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?