שבת אלימה במגרשים: מאמן הותקף ושחקנים נפצעו במהומות

השחקן הפצוע השחקן הפצוע
עוד שבת שחורה במגרשי הכדורגל, הפעם במחלקות הנוער. עימות מכוער במשחק קבוצת הנוער של עירוני כפר יונה מול שמשון טייבה ואירוע נוסף בקבוצת הנערים של קרית גת שם אביו של שחקן התעמת עם מאמן הקבוצה, אמיר כהן

שבת שחורה נוספת למחלקות הנוער בכדורגל הישראלי כאשר גם בשבת הזאת נרשמו שני אירועים קשים של עימותים.

משחק קבוצת הנוער של עירוני כפר יונה ושמשון טייבה הופסק בדקה ה-72 כאשר הורים מכפר יונה נכנסו לכר הדשא והחלו להכות את שחקני טייבה כאשר אחד משחקני טייבה אף קיבל אבן בראשו והובהל לבית החולים. האירוע נמשך מספר דקות ורק לאחר הגעת המשטרה הצליחו שחקני טייבה לצאת מהמגרש בכפר יונה. שחקן טייבה הובהל לבית החולים 'לניאדו' בנתניה. חבר הנהלת טייבה, יוסף מצארווה, התייחס ואמר: "זה היה אירוע מכוער. הורים מכפר יונה פשוט עלו לכר הדשא והכו את השחקנים שלנו. זה היה מכוער ומפחיד".

תגובת אנשי כפר יונה תובא כשתתקבל.

אירוע מכוער נוסף היה במשחק נערים במגרש בקרית גת. דובר משטרת לכיש מסר על האירוע: "במהלך משחק כדורגל של קבוצת נערים במגרש בקריית גת, התפתח ויכוח בין המאמן לבין אביו של אחד השחקנים במהלכו על פי החשד הותקף המאמן על ידי אביו. המאמן פונה במצב קל לבדיקה רפואית ואילו האב עזב את המקום. שוטרי משטרת ישראל שהוזעקו למקום החלו בחקירת המקרה. זהות האב ידועה ובהמשך יובא לחקירה".

מבית החולים נמסר: "למרכז הרפואי הובא על ידי מד"א מאמן קבוצת כדורגל בן 36. המאמן הותקף על ידי הורה של ילד אותו הוא אימן. מצבו יציב והוא בהכרה מלאה. סובל מכאבים בצוואר, גב עליון והלם. טופל במיון ועובר בדיקות הדמיה".

תגובתו של מנהל מחלקת הנוער אילן כנפו תובא כשתתקבל.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
זה לא כדורגל
(טיבאוי: 22:52 09-01-2016)
זה לא כדורגל

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?