טירת הכרמל אדומה

שחקני הפועל טירת הכרמל חוגגים (העמותה לקידום הספורט והחינוך בטירת כרמל, קידום צעיר) שחקני הפועל טירת הכרמל חוגגים (העמותה לקידום הספורט והחינוך בטירת כרמל, קידום צעיר)
הפועל טירת הכרמל המשיכה להוכיח כי היא הקבוצה הבכירה בעיר לאחר שניצחה במשחק הדרבי את היריבה העירונית. כ-700 אוהדים נהנו מחווית כדורגל של הצד האדום בעיר ומהצגה של שגיא פיצחדזה

הדרבי הגדול של טירת הכרמל נערך בערב שבת האחרון ומשך אחריו עניין רב. כ-700 אוהדים, כאשר מתוכם 600 אדומים, הגיעו למגרש בחיפה וראו הצגה של הקבוצה האדומה שנותרה במקום הראשון. הפועל טירת הכרמל הגדילה את הפער לארבע נקודות מהמקום השני בדרך לעוד עונה היסטורית.

הקהל של הפועל (העמותה לקידום הספורט והחינוך בטירת כרמל, קידום צעיר)
האוהדים האדומים הגיעו למשחק צבועים באדום ועם דגלים, תופים, שלטים ותפאורה שלא מביישת קבוצות בליגת העל ובליגה לאומית, כאשר השירים ששרו לכל שחקן ושחקן נתנו הרגשה מצמררת לאורך כל המשחק וגם לאחריו.

לאחר שבעונה שעברה לא הצליחה לעלות הפועל טירת הכרמל לליגה ב', נראה כי השנה האדומים נראים בשלים יותר כאשר מתחילת העונה הקבוצה נמצאת במקום הראשון. ביום שישי הקרוב תצא הקבוצה למשחק גורלי על העלייה נגד ברטעה החזקה אשר נמצאת במקום השני.

הדרבי עצמו היה חד צדדי שאת מסכת השערים פתח יוני רנקביץ בשער יפייפה, מי שבלט בשורות האדומים היה מלך שערי ליגה ג' שומרון, שגיא פיצחזה, שכבש שלושער מדהים. שימי פרץ כבש גם הוא שער יפה, והיה ניכר במשחק שנדיב סימנטוב עדיין בכשר כאשר יש לו עוד מספר שנים שנוכל להתענג על ביצועיו.

שימי פרץ אמר בסיום המשחק: "אני הכי מאושר מהניצחון המוחץ במגרש, אבל אני יותר מאושר מכמות האוהדים של הפועל טירת כרמל אשר מלווים אותנו לכל מגרש, ויש לשים לב לכך שאנחנו עדיין משחקים מחוץ לעיר שלנו. ממש לא מובן מאליו להביא למשחקי חוץ כמות קהל כזאת שאפו. בקשר להמשך שוב אנחנו רוצים להמשיך להיות צנועים ולהישאר כמה שיותר בצמרת ששם יש קבוצות שמקומם ממש לא בליגה ג' כמו קרית ים , ברטעה ועוספיה, שבניגוד אליהן אנחנו ללא תמיכה כספית מאף גורם אפילו לא מעיריית טירת כרמל, ללא מגרש וחדר הלבשה, ועדיין מהווים להם איום, מבחינתי זה הישג".

שחקני טירת הכרמל חוגגים עם הקהל בסיום (העמותה לקידום הספורט והחינוך בטירת כרמל, קידום צעיר)
השחקן המצטיין של המשחק, יוני רנקביץ, אמר בסיום: "למשחק הדרבי הגענו עם מוטיבציית שיא, אחרי הכנה מצויינת של איציק המאמן. כבר מהדקות הראשונות ניתן היה לראות ששלטנו במשחק והכתבנו את הקצב. לשמחתי, נפלה בחלקי הזכות להבקיע את הגול הראשון דבר שהוריד את הלחץ מהקבוצה וגרם לנו לשחק הרבה יותר משוחרר. בהמשך העונה צפוי לנו מאבק צמוד מפני שהקבוצות האחרות נושפות בעורפנו, אך אני מאמין שאם נמשיך לשחק באותה המחוייבות ששיחקנו בדרבי נצליח להשיג את המטרה - עלייה לליגה ב'".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הפועל טירת כרמל אלופה
(אדום בלב: 09:16 11-01-2016)
איזה כדורגל הפועל משחקים, נגיעה בכדור, קבוצה של ליגה לאומית, מי צריך את סמי עפר שיש אווירה כזאת!
2
אדום
(נועם אורן: 11:38 11-01-2016)
ה משחק עם דגש על ה- ה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?