בני יצ'אלאל רחובות והפועל רהט נפרדו בתיקו 1:1 במשחק העונה

בשישי נפגשו בני יצ'אלאל רחובות השנייה בטבלה והפועל רהט המוליכה של ליגה ג' מרכז למשחק שיכל להכריע את זהות העולה אך בסיום שוויון 1:1 שמחזיר גם את השלישית קריית גת לתמונת העלייה לליגה ב.

300 צופים חלקם גם מרהט הגיעו למגרש קריית משה ברחובות כדי לחזות בקרב הצמרת בין בני יצ'אלאל רחובות והפועל רהט במאבק על כרטיס העלייה לליגה ב.

 

300 צופים הגיעו למשחק המעניין(צילום:יואב מלכה)

 

יצאלאל בתדרוך הסופי לפני העלייה למגרש.(צילום:יואב מלכה)

 

המשחק נפתח בגישושים מצד שתי הקבוצות ורהט זו שעלתה ליתרון בדקה ה -29 לאחר שכדור חופשי הוקשת לרחבה,אבי בן שושן שוער רחובות נשאר בשער ולא יצא לכדור ואלי דבש מלך שערי הליגה בעט מקרוב פנימה והעלה את האורחת ליתרון 1:0.יצאלאל לא ויתרה וכעבור 4 דקות גם איזנה כשחיים וורקו מצא בכדור עומק את מלך שערי הקבוצה אבי טקלה והאחרון נעץ את הכדור לרשת וקבע 1:1.עד הסיום רחובות שלטה יותר והגיעה למצבים קורצים אך החמיצה ובסיום 1:1 שמשאיר את הצמרת בליגה ג' מרכז רותחת.

 

אבי טקלה,שער ליצאלאל שהספיק רק לנקודה.(צילום:לירן דורף)תגובות

+ הוסף תגובה
1
הגול לא קשור לשוער או לקרן.. היה בעיטה חופשית ממרכז המגרש שהגיעה לדבש שבעט מהאויר מקצה הרחבה. אחד הגולים שלו השנה! יאללה הפועל רהט!!!!
2
אנחנו נעלה...
(שחור בנשמה: 19:17 29-04-2009)
אין ספק שאנחנו נעלה ליגה
3
מעריך
(חסוי: 19:12 14-05-2009)
אני רוצה לומר בהזדמנות זו שיש ליצאלאל את השחקן הכי מוכשר וגם כוסון על שמו אבי טקלה עלה והצליח ותייצג את העדה כולה בכבוד...

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?