צעירי טייבה מול כפר יונה: משחק במתח גבוה

יוסף מסראווה. מקווה להרגיע את הרוחות יוסף מסראווה. מקווה להרגיע את הרוחות
כוננות מוגברת לקראת משחק הליגה בין צעירי טייבה לבין עירוני כפר יונה בעקבות העימות האלים בין קבוצות הנוער של המועדונים בשבת האחרונה. שתי ההנהלות מנסות להרגיע את המצב וקבעו סולחה. במשטרה רצו להעביר את המשחק למגרש אחר אך בטייבה סירבו

משחק התחתית בין צעירי טייבה לבין עירוני כפר יונה שישוחק מחר (13:00), יהיה לא רק קרב תחתית על שש נקודות אלא קרב בין קהלים של שני המועדונים.

לא פחות מעשרים סדרנים יגיעו למשחק הזה כאשר גם כוחות המשטרה צפויים ללוות את המשחק. בזמן האחרון, הגזרה התחממה בעיקר בשל משחק הנוער שנערך בשבת האחרונה בין שני המועדונים ובו אירעה תקרית אלימה, כאשר לטענת אנשי טייבה חלק מאוהדי כפר יונה פרצו לכר הדשא והכו את שחקניהם.

במשטרת ישראל קבעו במהלך השבוע ישיבה מיוחדת לקראת המשחק, ואף הציעו להעביר את המשחק למגרש אחר אבל בטייבה סירבו לחלוטין.

בנוסף, במהלך השבוע שוחחו ראשי המועדונים וביקשו להרגיע את הרוחות. ראשי טייבה אף הוציאו פליירים מיוחדים בכדי להרגיע את האוהדים המקומיים.

בהנהלת טייבה אמרו לקראת המשחק: "אנחנו קוראים לכולם להגיע רגועים למשחק ולתת לו להתנהל באופן ספורטיבי. אנחנו מקווים כי העובדה שראש העיר יגיע למשחק תעזור להרגעת הרוחות ומקווים לערוך סולחה מסודרת עם אנשי כפר יונה בשבוע הבא".

מנגד, גם בכפר יונה מרגיעים את הרוחות, ומשאירים את החקירה של אירועי קבוצת הנוער למשטרת ישראל. כפר יונה תגיע למשחק ללא המגן רועי ישראל ויזהר גרף.

מאמן הקבוצה ירון טימור: "מדובר בקרב תחתית חשוב ובמשחק על שש נקודות. אנחנו רוצים שיהיה משחק ספורטיבי ולצאת מרוצים גם מהתוצאה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כפר יונה לליגה ג
(טייבה: 11:09 15-01-2016)
כפר יונה לליגה ג
2
יללה טייבה מלחמה
(טיבאוי: 18:21 14-01-2016)
יללה טייבה מלחמה
3
ילא טייבה
(טיבאוי: 21:05 14-01-2016)
ילא טייבה מחר נצחון אחלה קבוצה טייבה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?