שישי בלאומית: מפגשי צמרת רותחים

רביעייה לוהטת רביעייה לוהטת
המחזור ה-20 בליגה הלאומית יפגיש את בני לוד והפועל פ"ת ואת מ.ס אשדוד והפועל ראשל"צ למפגשי צמרת לוהטים. נצרת עם ניסן יחזקאל תארח את יבנה, רמת גן תגיע לטדי וקטמון תתארח אצל קריית גת

שני מפגשי צמרת מסקרנים במיוחד יעמדו במוקד משחקי המחזור ה-20 בליגה הלאומית, כאשר בני לוד תארח את הפועל פ"ת ומ.ס אשדוד את הפועל ראשל"צ.

כל חמשת המשחקים ייצאו לדרך בשעת צהריים אחידה כאשר קטמון תפגוש ברמלה את קריית גת, אחי נצרת וניסן יחזקאל יארחו את יבנה וירושלים ורמת גן ייפגשו בטדי.

בני לוד – הפועל פ"ת (לוד, 15:00)
קרב צמרת מסקרן מאוד יפגיש את השנייה הפועל פ"ת והחמישית, בני לוד כשרק שלוש נקודות מפרידות בין הקבוצות. המארחת, שנהנתה ממנוחה בשבוע שעבר לאחר שמשחקה נדחה עקב מזג האוויר, תקווה לצאת עם ידה על העליונה ולחזור למסלול הניצחונות, לאחר ירידה חדה בשלושת המשחקים האחרונים. החלוץ עידו אקסברד, יעמוד לרשותה לאחר שחזר לקדנציה שניה במועדון.
 
מנגד, בני לוד חיזקה את עצמה השבוע בשני שחקנים משמעותיים, הבלם אביב חדד שהגיע מבני יהודה והחלוץ משה בן לולו, ובקבוצה מתכוונים לצרף עוד שני שחקנים לפחות בכדי לקרוא תיגר על העלייה לליגת העל.

הקבוצה מהמגזר מגיעה למשחק הצמרת כשניצחון יתפרש כהצהרת כוונות של ממש. לוד אמנם רושמת ארבעה משחקים ללא ניצחון אך שואבת עידוד על האופי שהציגה בשבוע שעבר בטדי, כאשר השיגה נקודה בדקות הסיום.  

מ.ס אשדוד – הפועל ראשל"צ (אשדוד, 15:00)
קרב צמרת נוסף יפגיש בין שתי קבוצות שמדורגות האחת מתחת לשנייה. אשדוד מהמקום השלישי, אמנם נמצאת בתקופה פחות טובה בליגה אך נחשבת לפייבוריטית בעיקר בשל חומר שחקנים מנוסה יותר והעובדה כי המשחק ייערך בביתה.
בנוסף, הקבוצה של רוני אוואט מגיעה לאחר ההעפלה לשלב הבא בגביע ותקווה להביא את ההצלחה גם לליגה.
 
מנגד, גם הקבוצה של אופיר חיים ממשיכה את המסע בגביע לאחר ניצחון חוץ על הפועל קטמון. ראשל"צ, הממוקמת במקום הרביעי רחוקה רק שתי נקודות מהמקום הראשון, ומשלימה צמרת רותחת וצמודה מתמיד.

בראשון מאמינים ביכולתם להשיג שלוש נקודות בעיר הנמל ובונים על יכולתם הטובה של עדן שרם ויעקב בריהון, שיהיו אחראים על מלאכת הכיבושים.

עירוני קריית גת – הפועל קטמון (רמלה, 15:00)
יכולת מצויינת באמצע השבוע מול הפועל באר שבע, מביאה את הקבוצה של ארז בנודיס עם בטחון מסויים למשחק הקרוב. חרף הבעיות עם עיריית קריית גת, בקבוצה מקווים לשים את הבעיות בצד ולהתרכז במשימות ההיחלצות מהמקום ה-15. למרות רצון המאמן להתחזק בשחקנים, נראה כי כרגע העניין תקוע עד אשר תהיינה חתימה על אישור ניהול תקין.
 
מנגד, הקבוצה מעיר הבירה אמנם רשמה השבוע הדחה מהגביע, אך האווירה הכללית במועדון בהחלט טובה מאז הצטרפותו של המאמן פרדי דוד. קבוצת האוהדים לא הפסידה בששת המחזורים האחרונים בליגה ותקווה לחזור עם ניצחון חוץ שעשוי להדביק אותה לצמרת הגבוהה.

הפועל ירושלים – הפועל רמת גן (טדי, 15:00)
המארחת מעיר הבירה, מגיעה למשחק הקרוב לאחר מנוחה ארוכה של שבועיים ובוודאי תגיע עם כוחות מחודשים למפגש מול האורדונים. המאמן אלי מחפוד, שידריך את שחקניו בפעם השניה מאז הצטרף, מקווה להיחלץ מהמקום ה-14, שמוביל למבחנים בסיום העונה. 
 
האורדנים לעומת זאת, לא הפסידו בתשעת המשחקים האחרונים בכל המסגרות ומגיעים מחויכים לאחר ההעפלה לשלב שמינית הגמר באמצע השבוע. בקבוצה מקווים כי העובדה ששיחקו במשך 120 דקות בגביע, לא תגרום לעייפות מסויימת אצל שחקניה. 
 
אחי נצרת – מכבי יבנה (עילוט, 15:00)
הקבוצה הצפונית עברה מהפכה בצוות המקצועי באמצע השבוע. המאמן ג'ימי טורק סיים את תפקידו לאחר רצף של משחקים בהם לא ניצחה הקבוצה, ובמקומו מונה ניסן יחזקאל. בקבוצה מקווים כי הזעזוע יעורר את השחקנים וכי הדבר יבוא לידי ביטוי כבר במשחק הקרוב.
 
מנגד, מכבי יבנה רושמת הדחה באמצע השבוע מגביע המדינה, אך בקבוצה מרוצים מההתאוששות הכללית במשחקי הליגה ומקווים לחבר ניצחון שלישי בארבעת משחקי הליגה האחרונים.
 


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?