אוהדי הפועל ר"ג חוברים לשקמה?

מכבי השקמה/חן קיבלה היום זריקת עידוד משמעותית ודווקא ממקור בלתי צפוי: חברי ועד הפועל למען הצלת הפועל ר"ג. בפגישה שהתקיימה היום ונמשכה כ-4 שעות הגיעו יו"ר השקמה, שמוליק חיון וראשי ועד הפעולה ד"ר אברהם ביצור ואודי פרל להבנות והסכמות מהותיות החל מהנושא הכספי וכלה בנושא הטכני של שם הקבוצה. מחר (יום רביעי) אמורה להתקיים ישיבה נוספת אצל ראש עיריית ר"ג, צבי בר.

לאחר שראשי הפועל ר"ג, ירון קוריס ועו"ד שחר בן עמי החליטו ללכת על מהלך של איחוד עם הכח עמידר החליט ועד הפעולה להצלת ולהקמת הפועל ר"ג החדשה לבצע תפנית ולהיפגש עם יו"ר השקמה/חן, שמוליק חיון במטרה ולרתום אותו לפרויקט שעשוי לקצר את דרכה של קבוצת האוהדים החדשה.
הועד בראשותו של ד"ר אברהם ביצור ואודי פרל מתנגד נחרצות לאיחוד ופועל לגיוס משאבים לרכישת הקבוצה הנוכחית ו/או הקמת קבוצה חדשה. בוועד חברים בין היתר, שחקני העבר מרדכי בייטנר ועינב חזנולד, חברי מועצת העיר גבעתיים, רן קוניק, יורם פומרנץ וטלי ארגמן סגנית ראש העיר.
כעת ברור כי הפועל ר"ג לא תוכל להתקיים העונה כקבוצה אלא אם ימצא פתרון לחובותיה הכבדים. בתחילה הייתה תוכנית לרכוש את הקבוצה מידיהם של ירון קוריס ועו"ד שחר בן עמי אולם כשהתבררו החובות הוחלט לוותר. רעיון נוסף היה הקמת קבוצת אוהדים בליגה ג' שתיקרא הפועל "המכתש" ר"ג והיום, כאמור נוספה אופציה חדשה, חבירה עם השקמה והקמת קבוצה שתיקרא הפועל השקמה/ר"ג.
היום (שלישי) התקיימה ישיבה ראשונה בין יו"ר השקמה לראשי ועד הפעולה בה הושגו לטענת הצדדים, הסכמות מהותיות לגבי שם הקבוצה וגובה הסכום שהועד מתכוון להכניס למיזם.

 

שמוליק חיון. השקמה תשחק בלאומית? (צילום: גיא גולדפרב)


חיון ביקש כ-4.5 מליון ₪ והתחייבות של העירייה לשפץ את מגרש השקמה בעלות של כ-3 מליון ₪. אנשי הוועד לא נבהלו והביעו את נכונותם להעמיד את הסכום הנ"ל מה שאומר שאם ההסכם יצא אל הפועל השקמה תהיה הקבוצה בעת התקציב הגדול ביותר בליגה א' (לתשומת ליבה של מכבי יפו...). מחר אמורה להתקיים פגישה נוספת אצל ראש עירית ר"ג, צבי בר בנושא.
"הפגישה הייתה מצויינת", אמר שמוליק חיון. "קבוצת האוהדים מוכנה להשקיע בשקמה ואני בהחלט מברך על כך ואשמח לשתף עימם פעולה בכדי להחיות את הפועל ר"ג".
בשבוע הבא אמורה מכבי ב"ש לעמוד לדין משמעתי על חלקה כביכול בניסיונות להטיית משחקים. בשקמה לא מסתירים את תקוותם להרשעתה של הקבוצה ולאפשרות כי תוענש בחומרה, אפילו עד כדי הורדת ליגה או יותר. במקרה כזה, והנושא נבדק מול המחלקת המשפטית של ההתאחדות, השקמה היא זו שתתפוס את מקומה של ב"ש בלאומית. "אם זה יקרה אזי ההשקעה תהיה כפולה", אמר חיון.


במקביל מסר גם "ועד הפעולה"הודעה רשמית:
"בתקופה האחרונה הוקם ועד פעולה מרכזי להצלת ולהקמת הפועל ר"ג החדשה המושתת על מאות אוהדי הפועל ר"ג הפעילים ואלפי אוהדיה "הרדומים." הוועד מתנגד נחרצות לאיחוד המסתמן עם הכח עמידר ר"ג ופועל לגיוס משאבים כספים ואחרים לרכישת הקבוצה הקיימת בליגת העל ו/או להקמת קבוצה חדשה.
הוועד גייס משאבים, ניהל אינסוף פגישות תוך פנייה מצד אחד אל שמואל חיון, יו"ר השקמה או לרכישת הקבוצה מירון קוריס ושחר בן עמי ו/או הקמת קבוצה חדשה שתקרא אך ורק "הפועל השקמה/ר"ג" וזאת אחרי השגת הסכמות והבנות עמוקות עם חיון. הוועד ימשיך לקדם את ענייניו וייפגש בין היתר עם ראשי עיריות ר"ג וגבעתיים, מר מורי (משה) ארקין מנכ"ל חברת אגיס, עו"ד שחר בן עמי ואחרים בכדי לקדם עם תוצאות מהירות חיוביות להקמה של הפועל ר"ג ולסיפוק אלפי אוהדיה".

 

בתוך כך, פורסם באתר הרשמי של הפועל ר"ג כי שיחות האיחוד עלו על שרטון מאחר והעירייה סירבה לערוב לחובותיה של הפועל ר"ג לרשויות (מס הכנסה וביטוח לאומי)

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
האיחוד בטוח יצא לפועל .. ולכן...........
(הפרשה שעוד תתפוצץ !!!: 00:35 23-06-2010)
יווצר מצב שבוא מכבי באר שבע תוענש ותורד לליגה א', וזוכה מההפקר תיהיה עירוני אום אם פחם שהורשעה בקנית משחקים ושתעלה אוטומטית ללאומים, אבל השמועות אומרת שאנשי אום אם פחם שיחדו בסכום של 100 אלף שח אנשים באתאחדות לכדורגל רק כדי לשחק במבחנים..
2
לכו לליגה ג אל תבואו לשקמה.מכבי השקמה קבוצה קטנה נחמדה שיכולה בניווט נכון להתבסס ולעלות ויש על כך דיבורים.קבוצה ששיכת למרכז מכבי הצבעים צהוב כחול לא אדום כמו כן ביתה ברמת השקמה לא בגבעתיים.זה מהות אחרת אז לכו לליגה ג כמו קביליו וקטמון הפועל המכתש רמת גן ותשובו לשחק במכתש
3
אנו קוראים לכל הפועל רג לעשות איחוד עם השקמה רג.זה בית חם יור שמשקיע חיון.לא רוצים את הכח.יש סיכוי שהשקמה בלאומית.אני קורא לכולם ליתרום ונוכל להתאחד עם השקמה יש להם מיגרש ורצון להיות אימפריה.ככה השם הפועל רג לא ימחק ונוסיף השקמה .
4
דאבל פס
(בוסי: 12:26 23-06-2010)
תחליטו כבר בתאריך 14.06 עשיתם כתבת הבהרה לגבי שיטת העולות במידה וקבוצה מתפרקת ולטענתכם מי שעולה במקומה היא הקבוצה שיורדת כעת בכתבה זו אתם אומרים שהשקמה עולה במקרה כזה אז תחליטו כבר ץ
5
אני מקווה שהאיחוד יצא לפועל.
6
יש בית
(דני: 16:47 23-06-2010)
אפילו אם יקראו הפועל המכתש ר"ג עדיין אין בית אין מיתקני אימון תמיד יהיה נדידה ממגרש למגרש צריך איחוד עם השקמה ואז עדיין השם של הפועל לא נעלם זה יקרא הפועל השקמה ר"ג יהיה לנו מתקני אימון חדרי הלבשה כמו שצריך וסוף סוף נתחיל דרך חדשה להצלחהה
7
בואו בכיף הפועל רג לשקמה
(קובי: 20:23 23-06-2010)
בואו נעשה איחוד מתאים לנו הפועל השקמה רג.אתם קבוצה שנצליח להתרומם
8
יופי עוד קבוצה אחת תתפרק ואז נעלה ליגה
(ישששששששששששששש: 21:42 23-06-2010)

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?