שי רביבו חתם במכבי שעריים: "מכיר את המטרות, חייבים לעלות ליגה"

שי רביבו במדי מכבי שעריים שי רביבו במדי מכבי שעריים
פרסום ראשון: בדקות האחרונות חתם רביבו על מסמך ויתור של משכורת אחת מהפועל אשקלון ובנוסף סיכם במכבי שעריים בכ-28 אלף שקלים נטו בחודש לשנתיים. רביבו: "מודה לאשקלון, לא אשכח את האוהדים שתמכו בי. מבקש סליחה מיובל נעים"

כפי שפורסם לראשונה ב"דאבל פס", מכבי שעריים אכן הצליחה להטיל את הפצצה ושעתיים לפני תום מועד ההעברות צירפה לשורותיה את שי רביבו.

בדקות האחרונות הושגה פריצת הדרך לאחר פגישה בין שי רביבו ליו"ר אשקלון, איתן קסטנטיני, במהלכה ויתר רביבו על תשלום של למעלה ממשכורת אחת, לנוכח שתי המשכורות שהקבוצה הייתה חייבת לו.

בנוסף, סוכם בין כדורגלן העונה שעברה בליגה א' דרום למכבי שעריים על חוזה לשנה וחצי תמורת כ-28 אלף שקלים נטו בחודש.

למרות התנגדותו הנחרצת של יובל נעים, מאמן הפועל אשקלון, בימים האחרונים לביצוע העסקה, הצליחו הפועל אשקלון והכדורגלן עצמו לשכנע את נעים. לאורך הימים האחרונים חזר והדגיש רביבו כי הוא לא מעוניין להשאר באשקלון. מדובר באחד מהצעדים המשמעותיים ביותר שביצע אלדד פרי, הבעלים של מכבי שעריים, מפתיחת העונה, צעד שמוגדר כשובר שוויון במאבק על כרטיס העלייה מול כפר קאסם.

שי רביבו אמר ל"דאבל פס": "לא צריכים להבהיר לי מה המטרות בשעריים, אני מכיר אותן. שעריים זה מועדון טוב, בריא, מועדון שהשקיעו בו הרבה כסף, הביאו את השחקנים הכי טובים כדי לעלות ליגה. אנחנו חייבים לעשות את זה ונקווה שתהיה עלייה השנה וגם בשנה הבאה. אבל קודם כל אנחנו צריכים לשחק טוב, ואני באופן אישי צריך להתחבר לשחקנים ולקבוצה. מפה השמיים הם הגבול".

הקפטן התייחס באשר לעזיבה את אשקלון: "אני רוצה להגיד תודה רבה לאוהדים, אני לא אשכח מה שהם עשו בשבילי, תמיד עודדו ותמכו בי. גם ברגעים הפחות טובים הם תמיד ידעו להתקשר, היה אכפת להם מהלב ותמיד רצו שלקבוצה יהיה טוב. הם היו בשבילי והתעניינו גם כשהיו כל מיני שמועות וגם כשלא שיחקתי, הם לא שכחו אותי. אני אוהב את המועדון הזה מעל ומעבר והלוואי שכל החיים אני אהיה במועדונים כאלה חמים. אני רוצה להגיד תודה רבה לכולם, על מה שנתנו לי, הרגשתי שם הכי טוב בעולם ותמיד נתנו לי להרגיש כמו מלך".

"אני יודע שיובל נעים כועס עליי. הוא עשה הכל שאני אשאר וקיים הרבה שיחות עם ההנהלה, אבל זה לא היה תלוי בו. כולם מכירים את המצב שם היום, ואני רציתי להבטיח את עתידי הכלכלי. אם הכל היה בסדר באשקלון, אז לא הייתה לי מחשבה לעזוב. הבעיה היא שהם לא יכלו לתת לי חוזה לעונה הבאה. אני באמת מקווה שהכל יסתדר שם ומאחל להם המון הצלחה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
חבל על הכסף של בדיר , שעריים עולה בטוח
(אחמד מכפר קאסם: 17:39 20-01-2016)
בדיר השקיע השנה הרבה כסף כדי שהכפר יתמודדו על העלייה , מול הכסף הגדול של אלדד פרי לכפר קאסם אין סיכוי ועכשיו ששעריים הביאה את שי רביבו הם הולכים לדרוס את הליגה וזה עניין של זמן עד ששעריים תחזור למקום הראשון ... בהצלחה לשעריים
3
איזו התרגשות!!!
(שעריים: 21:17 20-01-2016)
רחובות סיטי על המפה!! אין כניסה למרמורקים למגרש לכו תראו משחקים של ליגה א'. אוהדי שעריים דבר חשוב:אוהדי מרמורק יושבים ביציע הראשון בצד במשחקים ומתחזים לאוהדי שעריים!!!!
4
כפאר קאסם וידידתנו סקציה שאנו מאוד אוהבים, צלפים אומרים אל תנסה לברוח כי תמות עייף. תפנימו,תנו כבוד שעריים בלאומית כרגע ועולה לליגה הראשונה. זה אפילו לא חצי קלאצ' אם קאסם ינסו בצחוק ללחוץ על שעריים הם ימצאו את עצמם חוטפים 9:0 עם שחקני ליגת העל.
5
רק כפר קאסם תעלה אנשללה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?