עודד קוטר חתם בכרמיאל/צפת

לאחר קצת יותר מחצי עונה בהפועל עפולה אותה הצעיד למקום השלישי, סיכם עודד קוטר את תנאיו בקבוצה המאוחדת של עירוני כרמיאל/צפת. קוטר שהיה בעבר עוזרו של אייל לחמן בסכנין והיה מבין האחראים שהכניסו את איתי שכטר לתודעה הלאומית שומר על צניעות. "אני בא כדי לעבוד. ההצלחות יגיעו בהמשך".

קוטר (39) תושב קיבוץ אפק ומורה לחינוך גופני באורט קרית ביאליק, נחשב למאמן צעיר ומוכשר עם עתיד ורוד. הוא אימן בעבר את קבוצת הנערים של הפועל חיפה, לאחר מכן אימן את הנערים של נצרת עילית, שם היה אחראי לגילויו של איתי שכטר. בהמשך עבר לשמש כעוזרו של אייל לחמן בסכנין ובעונה האחרונה אימן את הפועל עפולה, אותה הוליך למקום השלישי בליגה א' צפון
קוטר שמונה לתפקיד לאחר שהמו"מ עם המאמן הכרמיאלי אדוארדו פרל עלה על שרטון, קיבל מההנהלה יד חופשית להחתים את השחקנים שהוא מעוניין בהם, בכפוף כמובן למגבלות התקציב.
למרות זאת, הוא שומר על צניעות ומאמין בעבודה קשה שתניב תוצאות. "צפויה ליגה לא קלה גם השנה לאור ההתחזקות של הפועל עפולה ומכבי א.א. פאחם אך החלטנו שלא לחרוג ממסגרת התקציב והקבוצה תמשיך להתבסס על שחקני הבית הנמרצים".

 

עודד קוטר. מאמין בעבודה קשה. (צילום: שון דובריש)


יו"ר הקבוצה ציון טויטו אמר לאתר האוהדים של מ.ס. כרמיאל צפת: "עודד הוא מאמן צעיר ומבטיח. אנחנו רוצים למסד את עצמנו כחממה לגידול שחקנים צעירים בצפון, כדוגמת גליל עליון בכדורסל, להוות כתובת לשחקנים מהאזור שמעוניינים להתקדם לקבוצות הגדולות ויבואו קודם כל לכאן כדי לצבור ניסיון ודקות משחק. לצורך כך אנחנו מקושרים עם קבוצות נוער מהלאומית וכבר השנה אנחנו רואים תוצאות: לירן שחר מתחיל ביולי להתאמן במכבי נתניה, סהר דהן זומן להיבחן בעירוני בת-ים מהלאומית ולירן לוגסי זומן להפועל ראשון לציון אף היא מהלאומית".
לדברי טויטו, החתמת שחקנים צעירים ומוכשרים, היא האפשרות היחידה של מ.ס כרמיאל-צפת להתמודד בצמרת הגבוהה עם קבוצות בעלות תקציבי ענק יחסית לליגה.
"‬התקציב שלנו נמוך יחסית, עדיין נותרו חובות לכסות מהעונה שעברה ולכן אני מעריך אותו בין 650 ל-700 אלף ש"ח, כרבע מזה יעבור לכיסוי חובות. לאנשים יש ציפיות גבוהות, אך חייבים להסתכל למציאות בעיניים. המטרה תהיה להשתלב בצמרת הגבוהה אבל יחד עם זאת אם נראה במהלך העונה שאין לנו עניין בליגה, נשחרר שחקנים, כפי שעשינו העונה שחלפה".
החלוץ, שמוליק אביגדור ששיחק בעונה שעברה באלפא צפת סיכם בקבוצה יחד עם השוער רבאח רבאח מבני ג'דידה. האחרון ייאבק על אפודת השוער הראשון עם לירון יגר, השוער הכרמיאלי שהצטרף גם הוא לאחר עונה במכבי עכו. האימונים יחלו כבר בסוף יוני ובעוד כחודש הקבוצה צפויה לצאת למחנה האימונים בהונגריה. עד אז אמור הסגל להיות סגור כמעט במלואו.
 תגובות

+ הוסף תגובה
2
מאמן מקצוען ובן אדם צנוע
(אוהד: 18:44 25-06-2010)
תמשיך בדרך שאתה מאמין רק ככה תצליח

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?