בקטמון עושים את זה נכון

בהפועל קטמון השאירו מאחור את טעויות העבר עם מבשרת ציון. הרצון להעפיל ליגה מהר ובכל מחיר עלה לקבוצת האוהדים בגלגול הקודם הרבה כסף. בקיץ שעברה החליטו לחקות את מכבי יפו ולקחת את הדברים צעד צעד. "ליגה ג' הייתה שכונה, ליגה ב' זו כבר אופרה אחרת", אומר המאמן, ליאור זדה הממשיך עונה נוספת. בינתיים מתכוננים שם למלחמה עם הפועל ירושלים על שי אהרון.

בקטמון החליטו לעשות את הדברים לאט, בטוח ונכון. ההרפתקה של מבשרת ציון עלתה לאוהדים הרבה כסף ובסופו של דבר לו הניבה דבר. בקיץ שעבר החליטו לחקות את מכבי יפו ולהתחיל את הכל מלמטה, מליגה ג'. העונה שעברה הייתה טיול אולם בעונה המתקרבת יודעים בקבוצה שיהיה הרבה יותר קשה.
קשה בגלל שליגה ב' הרבה יותר מסודרת וקשה בגלל שיש עוד 3 קבוצות מהאזור בליגה שככל הנראה תבואנה להפריע.
לכן החליטו בקטמון ללכת העונה בגדול והחתימו ל-3 שנים את שי אהרון, הכוכב והסמל של הפועל ירושלים. בנוסף הוחתמו עוז צבאג ועדי מרציאנו השייכים לקטמון, פאבל קומרקוב השייך לבית"ר ירושלים ושיחק בעונה שחלפה בקרית גת, מאהר אלחממדה משגב שלום, ציון זקן והשוער מוטי מזרחי מגבעת זאב וארטום טרטיאק ששיחק בעונה שעברה בבקעת הירדן.

 

שי אהרון. נאלץ לסגור את מכשיר הפלאפון שלו מעומס שיחות (צילום: www.hapoelonly1.fav.co.il)


מאז שיצאה ההודעה הרשמית על הצטרפותו של שי אהרון לקטמון, סוערות הרוחות בירושלים. עד כדי כך סערו שהשחקן נאלץ לסגור את מכשיר הפלאפון שלו שהוצף בשיחות של מברכים מצד אחד ומשכנעים מצד אחר. בהפועל ירושלים לא מתכוונים לוותר על השחקן וכבר הודיעו כי לא ישחררו אותו. עורכי הדין של קטמון כבר שוקדים על בוררות כמו גם במקרים של עוז צבאג ועדי מרציאנו שקיבלו הודעה ממבשרת שהם אינם משוחררים מבחינתה.
מעבר לכל ההחתמות הללו (יהיו כנראה עוד) סיכמו לעונה נוספת: שקן בוהרון, כפיר מלול, ניב אברהמי, אמיר גולה הוותיק וניסים אזרזר.
בנוסף הוקמה קבוצת נערים א' אותה יאמן עוזרו של זדה, חמוטל פתיה. לאימון הראשון אגב, הגיעו לא פחות מ-30 שחקנים. עוד מינוי מקצועי: שרון לייב יהיה מאמן הכושר. בתחום המנהלתי מונה אופיר קורץ למנכ"ל. אימוני הקבוצה יפתחו ב-25 ליולי והיא תמשיך לשחק בגבעת רם.


"יש תוספת כוח רצינית", אומר זדה, "אנו שואפים לעשות עונה טובה בדומה לזו של העונה שעברה אך ברור כי נצטרך לעבוד קשה הרבה יותר"
איך תחבר בין השחקנים?
"יש לנו שחקנים עם הרבה ניסיון בליגות האלה ובכלל. אני בטוח כי נדע לחבר בינהם לצעירים שבקבוצה".[

 

 

צפו בהפועל קטמון מנצחת את אשקלון ועולה לליגה ב'  (צילום ועריכה : מורן מערבי)

 


 תגובות

+ הוסף תגובה
1
הנהלה שלנו כנסו דחוף
(קטמוני: 08:13 24-06-2010)
בליגה ב' לא מספיק אוסף שחקנים כמו שעשיתם. עובדה תראו את רמלה שנה שעברה. הביאו כוכבים והיו 20 נקודות אחרי מקום ראשון. לליגה הזאת צריך קודם כל מאמן שיודע לחבר בין שחקנים ועם כל הכבוד לליאור זה לא זה. זה לא ליגה ג'. וחבל שמחזור 7 נתעורר.
2
לקטמוני - ליאור מאמן חבל"ז
(הותיק: 08:58 24-06-2010)
ליאור מאמן מצויין גם לליגה ב'. ליאור הוא גם מקצועי לעילא ולעילא וגם, ולא פחות חשוב, בן אדם נהדר.
3
איזה כוכבים?
(פסו: 09:27 24-06-2010)
על איזה כוכבים אתה מדבר? חוץ משי פנדלים אהרון אין אף כוכב
4
לקטמוני
(מני: 10:28 24-06-2010)
איזה קטמוני ואיזה נעליים.בטח עוד שחקן מתוסכל שליאור שיחרר.סומכים עליו בעיניים עצומות.תראה איזה עבודת קודש הוא עושה כל קיץ.ליאור תודה
5
יאללה הפועל !
(זוכוביצקי בזינוק: 17:00 24-06-2010)
ליאור מאמן מצוין, אמיר גולה אלוהים, יניב אברהמי תמיד בלב, שי אהרון נשמתנו בא הביתה, הקהל ביציע, מה צריך לבקש יותר.
6
ומכיר את הליגות האלה
(אחד שמבין: 20:33 24-06-2010)
זה לא מספיק מה שהביאו..הקבוצה הזאת אולי תסיים בין ה5 הראשונות אבל בוודאות לא תעלה ליגה..חייבים להתחזק בכמה שחקנים מהמרכז ששיחקו בליגה הזאת בצמרת ומכירים את הליגה..אל תחשבו שאם שי אהרון בא מליגה לאומית יהיה לו קל..ניסיון בליגה שווה הרבה נקודות...
7
זה שליאור משקיען, וחביב זה בכלל לא מספיק. צריך מאמן עם כריזמה שיטריף את הקבוצה וידע לאן הוא נוסע לשחק בשבתות. צריך מאמן שמכיר את ליגה ב' ויש לו נסיון בה. בקיצור לא מספיק להיות נחמד. צריך מאמן "רע" על הקווים ולא חנון
8
קטמון מספרים סיפורים
(חולוניה: 09:10 25-06-2010)
איך בתקשורת פרסמו ש- 5,000 איש היו במשחק העליה ? התמונה כאן מראה שהיו בסביבות ה- 1000 למה אתם לא טורחים לספר על שחקנים שהייתם חייבים להם כספים והראתם להם את הדרך החוצה ? אתם בושה !!
9
לחולוניה השקרן
(מר עובדות: 19:21 25-06-2010)
אל תסתכל בהתחלה,תסתכל באמצע הסרטון, אחרי הגול שלנו, היציע מכיל 6500 מקומות , תראה כמה ממנו מלא ותגזור כמה היו. 5000 לא היו, 4000 כן. אנחנו לא חייבים כסף לאף אחד. יש לנו גם מסמך שמאשר את זה ממבשרת. נתנו להם 100000 ש"ח לחובות, הם לא שילמו לאלעד כהן.
10
חולוניה צודק
(רועי: 20:47 25-06-2010)
ביננו גם אם אנחנו כאן בפורום נבנה קבוצה בליגה ג' אנחנו נעלה לליגה ב'. אני לא רואה אותם עולים בקלות לליגה א'. מקווה מאוד שקבוצת השמאל השחצנים האלה לא יעלו ויהיו תקועים בליגה ב' הרבה שנים. לא יכול לראות אותם.
11
המצב קשה יותר
(אחד שמבין: 22:35 25-06-2010)
קטמון עוד לא שיחקו משחק אחד וכבר חצי ליגה לא אוהבת אותם יהיה להם יותר קשה בהרבה מימה שחשבתי... להתחזק דחוףףףףףףףףףףף....הם צריכים כמה שחקנים מקבוצות כמו אזור או יפו או רמלה... קבוצות שהוכיחו את עצמן השנה בזכות שחקנים שהובילו אותם

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?