צפרירים: יפו לא פנתה אלינו

עדי בויטר אמנם סיכם עקרונת במכבי יפו אך בצפרירים טוענים כי עדיין לא קיבלו פנייה רשמית מהיפואים בנושא ולכן מבחינתם הוא אינו משוחרר. האיחוד בין שמשון ת"א ועירוני רמלה קרוב אך עדיין רחוק וטרם נחתם. אהוד כחילה ועירוני נתיבות ייפרדו ככל הנראה בהסכמה, סתיו אלימלך סיכם עקרונית בקבוצה.

המלפפון החם של חודש יוני הוא ללא ספק השוער, עדי בויטר. כזכור, סיכם בויטר בתחילת השבוע את תנאיו במכבי יפו אולם הנהלת צפרירים עימה נפגש השוער יום למחרת כדי לדון בשחרורו הודיעה כי מבחינתה הוא אינו משוחרר. סלע המחלוקת, או יותר נכון הטענה של חולון היא שהנהלת יפו עדיין לא פנתה אליהם בנוגע לשחרור האמור.
"הנהלת יפו הייתה צריכה לפנות להנהלת צפרירים חולון לפני שסיכמה עם בויטר", אמר חבר בהנהלת צפרירים, "ככה עושים גם בליגת העל. כל עוד לא קיבלנו פנייה רשמית מהם השוער עדיין שייך לנו. אם נקבל שכזו נשקול את הנושא".
מנגד, טוענים ביפו כי ע"פ התקנון מדובר בשחקן חופשי מכיוון שמדובר במעבר בין קבוצות בליגות חובבניות ואין לבויטר חוזה חתום עם צפרירים.
אגב, התקנון מתייחס למעבר חופשי ללא הסכמת הקבוצה המשחררת רק במידה ומדובר במעבר מליגה חובבנית ומקצוענית. באשר למעבר בין ליגות חובבניות השחקן חייב להיות מעל גיל 27 מה שאינו תופס לגבי בויטר שהוא רק בן 24.
בויטר בעצמו שומר על שתיקה כך שניתן רק לנחש כי הוא נהנה מכל ההתנצחות הזו. צפו להתפתחויות נוספות.

 

עדי בויטר. ניתן לנחש שהוא נהנה מהתנצחות (צילום: גיא גולדפרב)

 

באשר לאיחוד המתגבש (או לא) בין בית"ר/שמשון ת"א מהלאומית לבין עירוני רמלה מליגה ב', הדברים אמנם סוכמו בין ראש העיר לראשי הקבוצה מת"א אולם הרמלאים שאינם מרוצים מהמהלך (בלשון המעטה) הציבו מספר תנאים משלהם לגבי חלוקת הסמכויות וכד'.
גורם בקבוצה אמר כי למרות ההסכם הוא לא רואה את האיחוד יוצא לפועל בעיקר בשל העלויות הכרוכות בשיפוץ האצטדיון המקומי והכשרתו לליגה הלאומית (כ-3 מליון ₪).
"אם יחליטו בסופו של דבר לא לשפץ את האצטדיון הרי הקבוצה תאלץ לנדוד במגרשים אחרים (ראשל"צ?), לשלם הרבה כסף ותוך כדי כך לאבד את זהותה. לדבר כזה אנו לא מוכנים לתת יד", אמר אותו גורם.

אהוד כחילה ועירוני נתיבות קרובים לסיכום שיאפשר את עזיבתו של המאמן תמורת פיצוי כספי. בעירייה השלימו עם העובדה כי למאמן חוזה חתום לעונה הבאה ולכן כמוצא של כבוד ינסו הצדדים להגיע להסדר כספי. חשוב לציין כי עבודתו של כחילה תסתיים למורת רוחם של חלק מחברי ההנהלה התומכים בו כולל היו"ר החדש שמונה, משה מדמון.תגובות

+ הוסף תגובה
1
החוצפה של צפרירים
(יודע דבר: 10:21 24-06-2010)
חייבת לעדי בויטר ים של כסף. הבחור בוחר לשחק בקבוצה שלא חייבת לשחקניה אגורה וקבוצה שתגיע לליגת העל. רוצה הבחור ללכת וצפרירים טוענת שהוא שלה. האם הוא גדל במחלקת הנוער שלה? ממש לא. האם שיחק בה 15 שנה? בקושי שנה. אם מדובר ביפו אז ניתן לסחוט אותה כספית?
2
אולי אחת ולתמיד תילמדו לא לבוא לחולון
(שברירים חולון: 13:47 24-06-2010)
מה עוד לא נאמר על המועדון המקולקל הזה ועל ההנהלה הפושעת! חולון עושה תרגיל ותשחרר אותו תמורת מחיקת החוב - כמו שהיא עושה עם שאר השחקנים שלה.
3
ההנהלה לעדי- שחרור תמורת מחיקת החובות.
(הייתי בסרט הזה: 13:49 24-06-2010)
4
הלוואי
(אזורי: 19:01 24-06-2010)
הלוואי שזה יצא לפועל ככה עוד איחןד אחד ואזור עולה ליגה
5
אתם לא תעלו ליגה בחיים
(אוהד: 15:06 01-07-2010)
גם אם כל הליגה תתאחד אתם תתפרקו.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?