ניצחון דרמטי לבית שמש מול יניב חולון

עזו ונמרוד שמש האחראיים על המהפך (אלי שמואלי) עזו ונמרוד שמש האחראיים על המהפך (אלי שמואלי)
מאז שהמאמן מושיקו בן סעדון הגיע במחזור התשיעי כאשר היתה במקום האחרון בית שמש לא עוצרת. בשישי היא שלחה הביתה גם את קבוצת הצמרת יניב חולון ללא נקודות שמשהו לא טוב קורה שם שלושה משחקים ללא ניצחון. מעמדו של שלמה בסכנה

"זה היה ניצחון ענק ובעיקר לב והקרבה בלתי רגילים" כך סיכמו בעירוני בית שמש את ניצחון הקרוב על יניב חולון בתוצאה 2:3 וזאת לאחר שבית שמש פיגרה 2:0.

לפני חודש וחצי עירוני בית שמש הייתה ממוקמת במקום האחרון עם ניצחון בודד בתשעה מחזורים, אז ההנהלה החליטה לעשות זעזוע והחתימה את המאמן מושיקו בן סעדון שביצע מהפכה וביצע סדרה ענקית עם 16 נקודות מתוך 18.

לאחר סדרה של משחקים נהדרים לראשונה פגשה בית שמש קבוצת צמרת בדמותה של יניב חולון שהגיעה למשחק הזה ללא בני שרקט וחן מלכה הפצועים.

הפתיחה הייתה של חולון כאשר כבר בדקות הראשונות בעט מוסא בן חיים כדור עונשין אך שוער בית שמש גל פלמנבאום עצר מצוין.

בדקה ה-30 התקפה של בית שמש מימין עובדיה אבוטבול שלח כדור רוחב לאסף עזו שמקרוב בעט מעל השער. שלוש דקות מאוחר יותר פלמנבאום הצליח לבלום עוד התקפה אך הבלם שלו, יעקב ועקנין, ניסה להציל ובעט לשערו 0:1 לחולון, שער עצמי אומלל למקומיים.

עד למחצית ניסו שחקני בית שמש לחזור למשחק אך ללא הצלחה. תחילת המחצית השנייה הייתה בשליטה של האורחים ובדקה ה-63 המגן מאור מרציאנו פרץ והכניס כדור רוחב נהדר לאדיר שהרבי שבעט, הכדור פגע בועקנין שכבש את השער העצמי השני במשחק, 0:2 לחולון.

מאמן בית שמש משה בן סעדון עשה חילוף אדיר שהכניס את אבירן סופיר במקום רענן לויאן שהביא את השינוי על המגרש.

דקה 70 התקפה של בית שמש אלירן כהן  הכניס כדור לרחבה דור בן לולו ניסה להרחיק כדור שהגיע לאסף עזו שבעט מעשרים מטרים פצצה ישר לחיבורים, 1:2.

מאותו רגע ראינו רק קבוצה אחת על המגרש. בדקה ה-81 אסף עזו בעט, שוער חולון הדף לא טוב לרגליו של נמרוד שמש שמקרוב גלגל פנימה 2:2.

הקאמבק לא נגמר ובדקה ה-86 נמרוד שמש חלף על פני השוער וגלגל פנימה ולמעשה קבע מהפך ענק 2:3 לבית שמש.

מאמן חולון, שלומי שלמה שהיה מאוכזב אמר: "ראינו כמה הכדורגל יכול להיות אכזרי שהכול יכול להיות בו, משחק ההגנה שלנו החזיר את בית שמש למשחק והפך את התוצאה. נקווה לימים יפים יותר ולחזור למסלול הניצחונות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אח יא שלמה שלמה יא חלש
(סמית: 09:18 24-01-2016)
2
עתק קוסם
(צביקה : 12:52 24-01-2016)
שלומה נכשלת תשים את המפתחות
4
מחולון
(שחקן: 16:06 24-01-2016)
שלומי שלומי אתה אפס אין לך מושג ימאמן ליגה ג
5
שלמי שלמה
(בן לולו: 16:17 24-01-2016)
לא מתאים לרמה של ליגה בּ הוא מאמן קלאסי לליגה ג
6
לאן הלכו 650000
(משה: 13:17 25-01-2016)
שלומי אתה קוסם מחחח עילג וסכסכן אז מה חשבת שהבלוף לא ייצא בסוף
7
המלך שלמה, אילת מחכה לך
(דן ברותחין: 21:01 24-01-2016)
שלומי שלמה צא לחופשה בתשלום במלון מפואר ויוקרתי, הטיסה עלינו רק צא לנו כבר מהפריים. אם בארזים נפלה שלהבת,בלאט פוטר, גם אזוב קיר כמוך יכול להקדים תרופה למכה להתפטר ולצאת "צדיק" שב באוהלה של תורה ותחזור מחוזק.
8
הדרך בה בנה את הקבוצה מעידה שאין לו מושג בכדורגל. הביא שחקנים מבוגרים ששיחקו תחתיו לפני שנים רבות ,למעט תמיר פור אף אחד לא שווה כלום-הסכים לכך ששחקנים לא יופיעו לאימונים אבל בשישי ישחקו. כרוניקה של כישלון ידוע מראש
9
אדם קטן-לוקח שחקנים ומבטיח להם דקות משחק ..אין לו ביצים לבוא ולומר בפנים את האמת. ואחר כך מבקש שיכבדו אותו..חחח בשביל שיכבדו אותך אתה צריך לכבד את האחר -גם כך אין לך מושג בספורט בכלל וכדורגל בפרט
10
שלומי שלמה יפוטר \יתפוטר היום מחר
(חולוני שיודע: 13:47 26-01-2016)
אפס של בן אדם ואפס של מאמן -אתה הולך להיות מפוטר היום מחר. אל תציג זאת שכאילו אתה התפטרת -אתה נמושה . מה חשבת לעצמך ששמות יביאו תוצאות חחחח-יש קרמה בחיים מה שאתה עושה לאחרים הכל חוזר אליך

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?