החץ של קשתי

טום קשתי ששימש בעונה האחרונה שוערה של בית"ר עזרא מליגה ג' מחוז תל אביב ,לא שיער שהחץ ששוגר מקשתו ייפגע במטרה גבוה כ"כ כמו קבוצה מליגת העל ,אולם המציאות עולה על כל דמיון והשוער המוכשר שצמח במחלקת הנוער של הפועל תל אביב ,יישחק בעונה הקרובה כשוער בקבוצת הפועל פ"ת . טום לדאבל פס :בשבילי מדובר בהגשמת חלום ,מקווה להצדיק את הבחירה".

אין ספק שאם לעלות מליגה ג' לליגה א' זאת קפיצה רצינית,על אחת כמה וכמה שמדובר ממעבר מהליגה האחרונה לליגת העל .לטום קשתי מי ששיחק בעונה האחרונה בבית"ר עזרא זה לא פחות מאשר שיגור חץ ,ממש כמו טיל החץ  שמגיע למרחקים עצומים ,לא כל יום מצליח שחקן כדורגל לעבור מליגה ג' לליגת העל וכשזה קורה אז ראוי להתייחס לזאת ולתת במה לשחקן המוכשר.

 

טום אז ראשית ברכות על המעבר החד להפועל פ"ת , איך זה קרה בדיוק ?

 

"כן  אתה צודק ,באמת מעבר חד קפיצת מדרגה רצינית ..נבחנתי בקבוצה ,אחרי שראו אותי והתרשמו ממני החליטו להחתים אותי על חוזה כשוער משנה של הפועל פ"ת לעונה הקרובה ואני מקווה שאני אשתלב שם כמו שצריך ואוכיח את עצמי."

 

בעונה האחרונה היית השוער של בית"ר עזרא ואני מבין שלפני כן בכלל שחקת במחלקות הנוער של הפועל ת"א ?

 

"גדלתי בהפועל תל אביב ,הייתי במחלקות הילדים והנערים עד לנוער ולצערי נפצעתי ונאלצתי להפסיק לשחק זמנית .

בעונת 2007/8 הושאלתי כשוער לקבוצה הבוגרת של רמת אליהו ואחרי עונה מדהימה שם..נפצעתי במחזור האחרון.. הפועל ת"א שיחררה אותי..בעונת 2008-9 לא שיחקתי כלל , חזרתי העונה (עונת 2009/10)
לבית"ר עזרא  הגעתי  דרך חבר ...הקפטן גילאור ברדס שכאב לו לראות שאני לא משחק.עשיתי עונה מדהימה...הפועל פ"ת שמעו עליי ולקחו אותי לאימון מבחן..אמרו שיש לי את היסודות ושאני אעשה הכנה כמו שצריך ואני בפנים"

 

בבית"ר עזרא דווקא השתלבת היטב הן כשוער והן מבחינה חברתית ,אולם זאת  הייתה רק תחנת מעבר מסתבר..מה אתה מאחל לקבוצה הזאת ?

 

"מקווה בשבילם שימשיכו לפחות כמו בעונה האחרונה ואף יותר מזה. כל אחד רואה שהיה שיפור בהישגים מעונה לפני כן ,זאת כבר לא הקבוצה של המקום האחרון שבאה להעביר את הזמן ,העונה הגיעו הרבה חבר'ה צעירים ששואפים לקדם את הקבוצה ואני מאמין שזה יימשך גם בעונה הבאה".

 

טום קשתי במדי בית"ר עזרא באחד ממשחקי העונה האחרונה,בעונה הבאה בהפועל פ"ת .

 

 

ובכל זאת לגבי הפועל פ"ת ,מן הסתם הבדלי רמות גדולים בין הקבוצות ,משטר אימונים שונה ומעבר מקבוצת חובבים לקבוצה מקצוענית בליגת העל ,מה הציפיות ואיך אתה רואה את עצמך משתלב שם ..בטח לא פשוט ?

 

"אתה צודק לחלוטין זה ממש מעבר מקצה לקצה וזה דורש ממני המון עבודה ורצינות. לגבי הציפיות..אני צריך להיות בן אדם ריאלי..הם (הפועל פ"ת) קנו שוער בהמון כסף ויש להם עוד שוער שניר דורי שהוא שוער בית מצוין..
אבל גדלתי בהפועל ת"א,התאמנתי כבר בליגת על בתקופה של חצי שנה ואני יודע מה זה לתת את כולך למען הכדרוגל ולהיות כולך בביזנס הזה'אני מאמין ביכולת שלי,אני חושב שעם המון עבודה וטיפת של מזל...אין דבר העומד בפני הרצון"
 

כמו שציינת צמחת בהפועל ת"א ובילית שם במספר מחלקות עד לנוער , יש לך איזה שאיפה או תקווה לחזור ולשחק בהפועל ת"א ,הפעם בקבוצת הבוגרים ? אתה כבר לא כ"כ רחוק.

 

"חח לגבי הפועל ת"א..היא תמיד תהיה לי בלב..יש לי שם המון חברים וכל השאר רשום למעלה,אם הגעתי מליגה ג' לליגת על,תאמין לי שלכל דבר יש סיכוי."
 

לא נותר אלא לאחל לך בהצלחה ולברך על הצעד המשמעותי .משפט שלך לסיום ?

 

"תודה רבה לכם על ראשית על הסיקור והבמה שאתם נותנים לליגות הנמוכות ולשחקנים וגם על הראיון ."

 

להלן תגובתו של אפי צפריר מנכ"ל הפועל פ"ת : " טום קשתי שוער מאוד כשרוני ששיחק בנבחרות ובהפועל ת"א ..יש לו בסיס מאוד טוב ולצערו בגלל פציעה נאלץ להפסיק לשחק ולאחר מכן הגיע לליגה נמוכה. בעקבות מכירה של צליל חתוכה שוער המשנה שלנו למכבי פ"ת ופציעתו של  השוער שניר  דורי (שמחלים מפציעה) ,נאלצנו לחפש שוער נוסף. טום ייתפקד כשוער בסגל הקבוצה הבוגרת ,יש לו הזדמנות פז להצליח ולהתקדם ואני מאחל לו שכך אכן יהיה"תגובות

+ הוסף תגובה
1
מגיע לך אח יקר
(גילאור ברדס: 19:19 24-06-2010)
טום שיהיה לך רק בהצלחה וזה שאתה בליגת העל בשבילי זה כאילו אני שם אוהב אותך אחי ושמכאן תמשיך רק קדימה ותמיד תדע שהבית שלך זה ביתר עזרא.
2
אתה שוער ענק
(חזי עקיבא: 02:19 25-06-2010)
אח שלי היקר שיהיה לך המון בהצלחה בקבוצה החדשה אוהב אותך אחי
3
טוםם אח שליי אוהבים אותךךך משפחת ביתרר עזרא שיהיה המון בהצלחה!
4
עלה והצלח
(לירן: 12:25 26-06-2010)
טום עשית משהו גדול שלא הרבה יכולים אבל על ההתחלה ראינו שאתה לא שייך לליגה ג' מאמינים בך שתיקח תצאנס הזה ברצינות ותשקיע בו את כל כולך בהצלחה
5
כל הכבוד תום אתה תותח
(איל : 20:34 27-06-2010)
6
חדרה
(זאביק וישניה: 20:46 27-06-2010)
לך תימכור פרקטים אצל דוד שלך עדיף
7
תום
(אבירן וייס: 01:51 28-06-2010)
שיהיה בהצלחה מכל משפחת ביתר עזרא אוהבים אותך {:"
8
טוב... אז אני עוקבת אחרי השקן/דוגמן הזה כבר לאורך שנים!! הוא מדהים מכל המבחינות והלוואי שהייתי יכולה לפגוש אותו פנים מול פנים!! מאחלת המון בהצלחהההה...
9
תום הגדול
(אייל וינטר: 12:26 30-06-2010)
יאאלה הפועל מלחמה
10
כל הכבוד אתה שוער מצויין
(משה רובין קוזס: 20:04 22-08-2010)
תום כל הכבוד אני מאחל לך בהצלחה בשמי ובשום קבוצת רואי החשבון מת"א. עלה והצלח ובאמת שתהיה לך שנת כדורגל מדהימה.
11
אמא אין כאלו איזה חתיך
(אדל: 13:53 09-11-2011)

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?