נס ציונה מחכה לסכנין: ריח של הפתעה באוויר

רגע האמת של השחקנים (שקד מורג) רגע האמת של השחקנים (שקד מורג)
הכתומים של אוהד בוזגלו עלו השבוע לראשונה למקום הראשון בליגה. במועדון רוצים להמשיך את המסע מופלא גם בגביע ומאמינים כי יוכלו להפתיע את הקבוצה של יוסי אבוקסיס: "אם כפר סבא כמעט עברה אותם, אז בטח שגם אנחנו יכולים"

שלב שמינית גמר גביע המדינה יתקיים בשלושת הימים הקרובים וגם נציגה אחת מליגה א' תהיה חלק מהחגיגה הזאת, הקבוצה הכתומה מנס ציונה שהפכה להיות הסינדרלה של המפעל כאשר הדיחה במשחק חוץ את מכבי נתניה רוצה לעשות זאת לנציגה אחרת מליגת העל, בני סכנין.

הקבוצה של אוהד בוזגלו מגיעה למשחק הזה כאשר רק בסוף השבוע עלתה הקבוצה לראשונה למקום הראשון בליגה א' ובמועדון רוצים להפוך את העונה הזאת לחלומית שתקרה במידה והקבוצה תעלה לרבע הגמר.

במשך הימים האחרונים העביר בוזגלו מסר ברור לשחקנים כי היתרון העיקרי של סכנין הוא במהירות בהתקפה ולכן שחקני הגנה תרגלו פעם אחר פעם ולמדו את החלק ההתקפי של סכנין. בוזגלו אף ציין בפני השחקנים כי הוא מאמין שקבוצתם ראויה ויכולה לראות את עצמה בשלב הבא.

"אנחנו מגיעים במצב רוח מצוין, דרוכים ומוכנים. נצטרך משחק שיא בשביל להפתיע שוב יריבה מליגת העל ולעשות היסטוריה מדהימה. אנחנו משוחררים וגאים במעמד שהגענו, רגע הגמר זה חלום מתוק, נעשה הכול בכדי לחיות את החלום. אנחנו פוגשים יריבה מהירה ואיכותית ברמה שאנחנו לא פוגשים בליגה ונצטרך שיתחברו לנו המון דברים לטובתנו", אמר המאמן.

"מה שלא יהיה עשינו דרך נהדרת במפעל הזה. הדחנו יריבה מליגת העל ועל כך אנחנו בבמה המרכזית ומכאן השמיים הם הגבול" סיכם. שחקני הקבוצה יותר בטוחים בעצמם אחר הוסיף: "אם בית"ר כפר סבא הייתה קרובה וכמעט עברה אותם, אז בטח שגם אנחנו יכולים".

 

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?