דין גבאי פרש מכדורגל

תלה את הנעליים. גבאי תלה את הנעליים. גבאי
הקשר הצעיר והמוכשר החליט לתלות את הנעליים כבר בגיל 24. גבאי שיחק במשך שנתיים האחרונות בבית"ר ת"א/רמלה, העונה הגיע להכח רמת גן והבין כי ליגה א' היא לא בשבילו

הקשר דין גבאי פרש מכדורגל.  גבאי, שהיה אחד הכשרונות הגדולים, הגיע העונה לליגה א' והבין כי הרמה וההתנהלות בליגה השלישית בישראל אינה בשבילו והוא מעדיף לפנות את זמנו ללימודים ועיסוקים אחרים.

גבאי, בן ה-24, הוא בנו של אחד השחקנים הגדולים של מכבי נתניה בעבר וכיום עוזר מאמן מכבי חיפה, רונן גבאי. השחקן גדל במחלקת הנוער של בית"ר טוברוק ואף שיחק תחת אביו בקבוצת הנוער, לאחר שסיים גיל נוער עבר לקבוצה הבוגרת של מכבי נתניה. בעונת 2012/2013 שותף גבאי בארבעה משחקים בליגת העל ובארבעה משחקים בגביע הטוטו ואף כבש שער במשחק גביע הטוטו מול מכבי חיפה. עונה לאחר מכן עבר הקשר לקבוצת בית"ר רמלה תל אביב בה שיחק במשך שנתיים. בעונה הראשונה שלו שיחק ב-11 משחקים בליגה השנייה ועונה לאחר מכן כבר שחקן משמעותי הרבה יותר בבית"ר ת"א/רמלה ושותף ב-21 משחקים.

בתחילת העונה הנוכחית הוא עבר לעירוני רמת השרון אבל לא שותף ועבר להכח רמת גן מליגה א'. במדי הכח הוא שותף בשני משחקי ליגה ומשחק נוסף בגביע המדינה. בסביבתו של השחקן סיפרו כי ההחלטה לעזוב את הכדורגל באה בעקבות העובדה כי לא הצליח להסתגל לרמה הירודה בליגה השלישית בישראל ואף התקשה לעמוד באימונים המופרכים של שלוש שעות.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
שילוב קטלני
(יפואי: 10:59 28-01-2016)
בין צחי טיאר לרונן גבאי. במקום שבו הם דורכים - לא צומח דשא. בוינטר זו ההוכחה החיה
3
אין מצב? אולי שלושה אימונים בשבוע. אבל אם היה בליגת העל מה היה עושה? שם יותר קשה
4
הוא לא הצליח להסתגל לרמה הירודה בליגה א?
(ההפך הוא הנכון: 12:21 28-01-2016)
5
לא נכון
(יונתן גבאי: 11:59 11-12-2019)
הוא פרש כי קשה להסתגל עם 5000 שקל בחודש

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?