המשחק המרכזי: כפר קאסם הביסה, ויינשטיין חתום על ההפסד

שחקני כפר קאסם חוגגים (שקד מורג) שחקני כפר קאסם חוגגים (שקד מורג)
הקבוצה של חיים סירוטקין ניצלה בחירה רעה בהרכב איתו עלה מאמן הוד השרון וגמרה את הסיפור במחצית אחת. בדקה ה-22 ערך ויינשטיין חילוף כפול שלא עזר. סרסור, כהן ומרעב כבשו, רוזנבלום צימק

הכל היה מוכן למשחק המרכזי של ליגה א' דרום/ אצטדיון המושבה המצוין, תפאורה נפלאה של כ-800 צופים, מזג אוויר אידיאלי לכדורגל וקרב צמרת בין כפר קאסם, אחת משלוש מוליכות הליגה לבין הרביעית בטבלה, הוד השרון' שהייתה רחוקה 4 נקודות משלוש המוליכות.

תוך פחות מרבע שעה המשחק הוכרע כשהחניכים של סירוטקין ניצלו בחירת הרכב שגויה של מאמן הוד השרון, רונן ויינשטיין, כדי לכבוש שני שערים בדרך לניצחון 1:3 בסיום.

הקהל של קאסם (שקד מורג)
ההרכב שהעלה ויינשטיין היה לא ברור כלל. ליאור ברטקובסקי, גיא רוזנבלום, יקיר חליויאן, יניב לוזון ואוריאן יעקב פתחו על הספסל, אופק פליישמן הצעיר קיבל את דקות הבכורה שלו בליגה בהרכב הפותח ויחד איתו פתח גיא שמיר, גם כן שחקן צעיר שלא הירבה לשחק העונה.

כבר בדקה ה-14 כפר קאסם הוליכה 0:2 ובדקה ה-22 ערך רונן ויינשטיין חילוף כפול, מה שהוכיח כי תוכנית המשחק של הוד השרון נכשלה היום. הקבוצה מהוד השרון כשלה גם במבחן האופי כשבכל משחקיה נגד שלוש המוליכות היא נוצחה. כרגע, הוד השרון נמצאת בצדק בצמרת הטבלה, אך היא אינה שייכת עדיין למועדון השלוש.

כפר קאסם שיחקה נפלא. הקבוצה הניעה את הכדור, שיחקה משחק מסודר מהאמצע ומהאגפים, סגרה היטב בהגנה וניצלה את היצירתיות של שחקני הקישור ואת המחץ והמהירות של ההתקפה הקטלנית עם סאמח מרעב ואלעד כהן. לא מקרי שכפר קאסם כבשה הכי הרבה שערים בליגה.

לפני פתיחת המשחק ערכה כפר קאסם טקס לזכרו של סוהיב פריג' שכזכור נרצח לפני שנה, אירוע שהשאיר את המועדון בהלם.

טקס לזכרו של סוהיב פריג'
כפר קאסם פתחה את המשחק בסערה וכבר בדקה ה-3 עלתה כבשה את השער הראשון. סאמח מרעב פרץ באגף שמאל והרים את הכדור לרחבה, רוביל סרסור נגח כדור קשתי שהכניע את שוער הוד השרון, בן וולובסקי וחדר לרשת, 0:1 לכפר קאסם.

סרסור עם הראשון (שקד מורג)
המקומיים המשיכו ללחוץ וניצלו את המומנטום החיובי שלהם ואת ההרכב הלא מנוסה של הוד השרון ובדקה ה-14 הכפילו את היתרון. רוביל סרסור פרץ מהמרכז ושלח במסירה מצוינת את אלעד כהן שמול שוער הוד השרון גלגל לפינה הימנית ופנימה, 0:2 למקומיים.

אלעד כהן עם השני (שקד מורג)
בדקה ה-22 ויינשטיין הבין שטעה בגדול וערך חילוף כפול לאחריו הוד השרון חזרה למשחק והצליחה לאזן אותו כשהיא החזיקה יותר בכדור במרכז השדה, אך לא ממש הצליחה לייצר מצבים מסוכנים ליד שערו של אסף רז. כפר קאסם סגרה היטב את הניסיונות של האורחת ויצאה להתקפות מהירות.

בדקה ה-43 כפר קאסם סגרה עניין. התקפה של המקומיים יצאה לדרך כשגל פורת קיבל את הכדור באגף ימין, הרים במדויק לראשו של סאמח מרעב שנגח מקרוב חזק לרשת, החניכים של סירוטקין ירדו למחצית ביתרון מבטיח של 0:3

סאמח מרעב עם השלישי (שקד מורג)
עם פתיחת המחצית השנייה נכנס גם יניב לוזון למשחק. החצי השני היה שונה והוד השרון השתלטה על המגרש והפעילה לחץ על שערה של כפר קאסם. האורחת במחצית השנייה הייתה קבוצה לוחמת ומחוייבת והוכיחה למה היא נמצאת בצמרת הטבלה. הסיבה שהיא לא הצליחה לחזור למשחק הייתה חוסר דיוק בחלק ההתקפי.

בדקה ה-61 האורחת באה על שכרה וכבשה. הגנת כפר קאסם התקשתה להרחיק כדור מהרחבה, נוצרה ערבוביה שבסיומה הכדור הגיע לגיא רוזנבלום שמ-10 מטרים בעט כדור חזק לרשת של אסף רז , 1:3.

השער המצמק של הוד השרון (שקד מורג)
האורחת המשיכה לתקוף ולנסות לייצר מצבי כיבוש אבל ללא הצלחה, המארחת התגוננה היטב ולא אפשרה להוד השרון לפתוח את המשחק מחדש. ב-15 הדקות האחרונות שוב השתנה המומנטום וכפר קאסם חזרה לסכן את שער האורחת אבל החטאות של סאמח מרעב, רוביל סרסור, מוחמד סרסור ומוחמד בדיר ממצבים נוחים השאירו את התוצאה כמו שהיא עד לסיום.

חיים סירוטקין, מאמן כפר קאסם, סיכם: "כפר קאסם קבוצה חזקה שמשחקת כדורגל התקפי, אנחנו באים לכל משחק בשביל לנצח. למרות שכבשנו שלושה שערים היינו צריכים לכבוש היום הרבה יותר, היו לנו המון החטאות ממצבים מצוינים. שיחקנו היום באצטדיון שהקבוצה שלנו תפורה על המידות שלו ואני שמח שזה בא לידי ביטוי וניצחנו בצדק. יש לנו מודל שבנוי על שלושה שחקני התקפה מצוינים, מאסטרו בקישור ושאר השחקנים שעובדים קשה מאוד בשביל שהקבוצה תצליח. באופן אישי אני לא קוסם ואין קסמים בכדורגל, השחקנים מבינים שרק הניצחון יגרום להם להמשיך את ההנאה במשך כל השבוע , השחקנים נהנים ממה שהם עושים ואם זה נראה ככה שהם גם משחקים בשביל המאמן אז זה בסדר. אני חושב שהסיבוב השני יהיה קשה מאוד. אני לא חושב שהמשחקים הפנימיים בין השלישיה יקבעו מי תעלה אבל ברור שהם יתנו יתרון לקבוצה שתנצח".

מאמן כפר קאסם. חיים סירוטקין (שקד מורג)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הרכב הזוי של הוד השרון
(הוד השרוני: 20:41 29-01-2016)
לא מבין מה חשב המאמן כשעלה עם ההרכב הזה. זה מראש נועד לכישלון. הכתבה עדינה מידי עם המאמן שהוא האשם היחיד בהפסד היום.
2
מה עשית ויינשטיין ?
(מוטי: 20:55 29-01-2016)
מאיפה הבאת את ההרכב הזה ?
4
העיקר חלף משחק
(שגיא: 16:49 30-01-2016)
מה זה משנה מי משחק העיקר חלף משחק עזרא ודודו מרוצים השאר לא מעניין מאמן סמרטוט
5
הורדת אותנו ליגה לפני שלוש שנים גם אז עם עידן סרור וכל המוכרים למינהם
6
למי שלא חודע המשחק היה מכור מראש
(ויינשטיין-סטור: 09:59 31-01-2016)
7
הסיוט של בוזגלו
(בני: 20:42 30-01-2016)
סירוטקין הוא הסיוט של בוזגלו מהלי לדעת ...זה שנים שאוהד בוזגלו מלכלך בחדר ההלבשה בקבוצות שהוא מאמן על סירוטקין והכל נובע מקנאה וצרות עין

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?