אצטדיון וינטר נסגר עד להודעה חדשה

נסגר עד להודעה החדשה. וינטר נסגר עד להודעה החדשה. וינטר
פרסום ראשון: לאחר שכפר קאסם קיבלה אישור לעבור למושבה, בהתאחדות לכדורגל הודיעו להכח כי גם היא לא תוכל לארח את משחקיה בוינטר. המשחק הקרוב מול מורשה הועבר לאצטדיון רמת גן וייערך ביום ראשון

אם לא די בצרות המקצועיות מתחילת העונה, הקבוצה קיבלה מכה נוספת כאשר נציגי ההתאחדות לכדורגל החליטו לסגור את אצטדיון וינטר.

בהתאחדות ערכו בדיקות במגרש ומצאו מספר ליקויים שלפיהם החליטו לסגור מיידית את הקבוצה והכח תצטרך למצוא לעצמה מגרש חילופי. בהכוח מספרים על מכה כלכלית קשה עבור המועדון במציאת מגרשים חילופי כאשר המטרה העונה הייתה לקצץ בהוצאות וזאת בכדי לסגור חובות של הקבוצה מהעונה שעברה.

ראשי המועדון פנו לעיריית רמת גן וביקשו את עזרתם. כצעד ראשוני אישרו בעירייה להכוח לארח את המשחק הביתי הקרוב מול הפועל מורשה באצטדיון רמת גן ביום ראשון הקרוב. במועדון מקווים כי כבר בתקופה הקרובה יימצא פיתרון כאשר המטרה להכשיר את וינטר עוד העונה.

גורם בהכוח אמר בנושא: "מדובר במכה קשה עבורנו ואנחנו מקווים כי אכן עיריית רמת גן תעזור לנו כפי שהבטיחה לנו. נעשה את כל המאמצים בכדי לחסוך הוצאות העונה וזאת כאשר השחקנים מקבלים את שכרם העונה בזמן וגם השחקנים שחייבים להם כספים מהעונה שעברה יקבלו את כל מה שמגיע להם עד לסיום העונה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אצטדיון מחריד
(רוי האורדון: 18:57 03-02-2016)
אצטדיון מחריד. לסגור לעד
2
אוהדי הכח
(אדום: 19:00 03-02-2016)
חחח אוהדי הכח באצטדיון רמת גן. לא צריך יציע. כולם ישבו על ספסל הקבוצה ועוד ישאר מקום.
3
שזינגר יעזור לכם !
(אורדון עצבני: 19:06 03-02-2016)
כמו שהוא עוזר לנו ! יאללה יאללה יאללה ליגה ב' !
4
מאמנים לא מקבלים שכר!
(מישהו: 23:36 03-02-2016)
בעלים חולב את הקבוצה, במקום להשקיע ולטפח אותה
5
לא פלא ששחקן בהכוח פרש מכדורגל נראה דיכאון המגרש.
6
לפחות יש להכח מגרש להפועל אין
(אוהד בכח: 16:05 05-02-2016)
7
גל יוסף
(יחיאל: 09:47 08-02-2016)
לא ניתן לך להרוס אותנו כמו שהרסת את עמידר אתה בושה לכדור רגל ובושה שאתה הבעלים שלנו אבל לא עוד הרבה זמן. ילה הכח צריכים להעיף את הגועל נפש הזה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?