"אם לא ישלמו לי עד יום ראשון אני תובע אותם"

בן שנן עם בטן מלאה (צילום: קובי רוזן) בן שנן עם בטן מלאה (צילום: קובי רוזן)
בלעדי: שוער הפועל אשקלון, גליל בן שנן, שגמר את העונה לפני חודש ימים, פותח פה בצורה חסרת תקדים על הנהלת הקבוצה והמערכת כולה: "התנהלות שכונה. שערורייה ממדרגה ראשונה. מתנערים ממני ולא משלמים לי את מה שמגיע לי"

 שוער הפועל אשקלון, גליל בן שנן, ואחת הדמויות האהובות בחדר ההלבשה כמו גם על אוהדי הקבוצה, פותח פה בצורה חסרת תקדים על התנהלות אנשי המועדון כלפיו: "ההתנהלות פה היא פשוט שכונה. שערורייה ממדרגה ראשונה. אנשים במועדון מתנערים ממני ולא משלמים לי את מה שמגיע לי. המנכ"ל עונה לי להודעות בצורה הזויה. זרקו אותי לכלבים".

כך נשמע אחד השחקנים המשמעותיים והבכירים ביותר בשנים האחרונות במועדון הדרומי לנוכח ההתנהגות המזלזלת של אנשי אשקלון כלפיו ועקב העובדה כי טרם שילמו לו את משכורת חודש דצמבר.

השוער, שכזכור חווה לפני כחודש ימים פציעה קשה ולמעשה גמר את העונה, נמצא בימים אלה תחת חוסר וודאות כלכלית, ועם לא מעט טענות ובטן מלאה על היחס לו הוא זוכה מאז נפצע. לטענת השוער, הקבוצה לא עמדה בהתחייבויות כלפיו ולא שילמה לו את משכורת דצמבר האחרונה, כפי שמגיעה לו על פי חוק.

יתרה מכך, השוער עובר מסכת עינויים בשבועיים האחרונים ועסוק במרדף אחר הכספים המגיעים לו, כאשר לטענתו, בכל פעם שהוא פונה להנהלה על מנת לקבל הסבר מדוע השכר עדיין מתעכב הוא נתקל באוזניים ערלות. "כשהשחקנים קיבלו את המשכורות לפני שבוע באימון, ביקשתי מאחד השחקנים שיביא לי גם את המשכורת שלי יחד איתו", סיפר השוער המוכשר. "נדהמתי והייתי המום לגלות כשהוא אמר לי 'גליל, המשכורת שלך לא פה'. באותה שנייה אמרתי לו שיעביר לי את המנכ"ל, דרור אלמלם לטלפון. זעמתי. לא מבין איך מתנהגים אליי בצורה הזו, נתתי הכל למועדון הזה, עד טיפת הדם האחרונה בכל משחק שעליתי לשחק. מאז אותו יום מורחים אותי ומספרים לי סיפורים על כך שחשבונות הקבוצה מעוקלים. איך יכול להיות שהם מעוקלים אם שאר השחקנים כן קיבלו משכורות? נראה לך הגיוני שמתנערים משחקן כמוני?".
 
אנשי אשקלון הצליחו להוציא את השוער משלוותו, ושלא כהרגלו, היה טעון מתמיד והמשיך: "גם היום כשדיברתי עם דרור(המנכ"ל), הצבתי לו אולטימטום שאם עד יום ראשון הקרוב לא אקבל את הכסף שלי השיחה הבאה שלו תהיה עם עורך הדין שלי. והנה אני אומר בצורה חד משמעית שאם לא ישלמו לי עד יום ראשון אני תובע אותם. הוא אמר לי שהוא המום ממני, אבל ממה יש לו להיות המום? אני זה שהמום מכל ההתנהלות הביזיונית הזאת. איך ייתכן שכל השחקנים הבריאים מקבלים שכר ואני בגלל שנפצעתי אז שולחים אותי לביטוח לאומי. אנשים צריכים להבין שנפצעתי בדיוק ב1.1.16, מה שאומר ששיחקתי כל חודש דצמבר ומגיעה לי משכורת מלאה מהקבוצה".

השחקן, שקיבל גיבוי מלא משחקני הפועל אשקלון לטענותיו, לא הפסיק: "הם חושבים שאני איזה ילד שעלה מהנוער ויכולים לשחק איתי משחקים. גם כשאמרתי להם שאני במצוקה כלכלית וצריך את הכסף זה לא עניין אותם. אני שואל את המנכ"ל אם יש חדש לגביי הכסף והוא כותב לי חזרה שאין לו שום דבר לחדש לי בנושא. איפה נשמע דבר כזה? מדובר פה במשכורת שלי, בפרנסה שלי, יש לי משפחה וילדים להאכיל. תכף מתקרב העשירי הבא וגם ככה עד שאגיש את הטפסים לביטוח לאומי, עם כל הפרוצדורה אני עלול לא לקבל גם מהם את שכר ינואר בזמן. איך אני אמור לחיות כמה חודשים בלי משכורת?".

הנהלת הפועל אשקלון (גייל מיכאלי)
יש לציין כי על פי חוק, לבן שנן מגיע לקבל שכר עבור חודש דצמבר מהפועל אשקלון, ואילו עבור חודשים ינואר, פברואר ומרץ מהביטוח הלאומי. בתום תקופת שלושת החודשים, בן שנן ישוב לקבל שכר מאשקלון עבור החודשיים האחרונים שנותרו לו בחוזה.  
 
"אני הראשון שמבין את המצב הכלכלי שיש בקבוצה היום, ותאמיני לי שאם היו באים אליי בגישה אחרת, ואומרים שבשלב הראשון יישלמו לי רק חלק מהשכר או אפילו רק משכורת בסיס, ובהמשך את השאר, לא הייתי אומר מילה ומקבל את זה כמו גבר. אבל לא יכול להיות שכולם ייקבלו שכר ורק אני לא. אם אין כסף במועדון אז לא אמור להיות כסף לאף אחד, לא רק לי. הם לא גברים, מאז שמנהל הקבוצה הקודם חנוך עמר לא נמצא פה, זה לא אותו דבר. הוא חסר לכולנו. עם הניהול הזה אולי כבר עדיף את פרוספר אזגי. לפחות אצלו לא היו אף פעם בעיות והמשכורות תמיד נכנסו בזמן". 
 
תגובתה של הנהלת הפועל אשקלון לדברים הקשים תובא כשתתקבל.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אשקלוו תתבישו לכם
(הסוכן: 22:09 03-02-2016)
2
שחיתות - כנסו!!!
(רועי: 11:20 04-02-2016)
הנהלת הקבוצה מושחתת מהייסוד. קסנטיני עבריין שמקבל כספים מקבלנים והכי גרוע - סגר עם שחקנים חוזים גבוהים תמורת חלק מהשכר שלהם. איש קטן. שמעוני יצא עכשיו ממעצר בית אחרי 20 יום בבית מעצר. האיש הכי מושחת בארץ שלא לדבר על הסטיות שלו. דרור אלמלם מושחת
3
הנהלה
(קובי: 15:27 04-02-2016)
הגעלה טמבל מי שממשיך לשחק שם זה יהיה גם גורלו
4
שכונע?!שכונע!?למי קרעת שכונהע
(איתן קסנטיני: 00:01 05-02-2016)
שותה לי מים מינרלים,תפס לי אמריקה.איפה אתה חושב שאתה נימצא בבראיין מינכן??לך יג'עלה יא סחלע!!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?