נורדיה - גדרה: משחק על עונה שלמה

רוצים לברוח לליגה. אוהדי נורדיה (אלי שמואלי) רוצים לברוח לליגה. אוהדי נורדיה (אלי שמואלי)
עשרה משחקים לסיום העונה וכולם מתכוננים לקרב על המקום הראשון. נורדיה ירושלים תארח את גדרה למשחק שבו, כנראה, המנצחת תעלה ליגה

שמונה מחזורים לסיום העונה ואנחנו מגיעים למאני – טיים. אז נכון שלא משנה כמה יגמר ועדיין תהיינה מספיק נקודות בקופה, אבל התחושה הרווחת בקרב אנשי מחוז מרכז היא שמי שתנצח במשחק הזה גם תעלה ליגה.

נורדיה ירושלים תארח (שישי, 13:00, טדי) את הפועל גדרה למשחק העונה כאשר השתיים מגיעות למשחק כשנורדיה מוליכה את הטבלה בהפרש של שתי נקודות על פני גדרה. בירושלים מתכננים הפנינג ענק וקרנבל של ממש, כאשר האצטדיון בטדי צפוי לאכלס כמה אלפים נלהבים.

נורדיה, שנפתחה שנה שעברה על ידי אוהדי בית"ר ירושלים, העמידה קבוצה חזקה עם תקציב גדול של 800 אלף ₪ ועם שמות גדולים בכדורגל, כאשר המטרה ברורה: לעלות שתי ליגות לפחות. גדרה, שמודרכת על ידי אבידן דמתי, צירפה שחקנים אלמונים שבאים כדי ליהנות מהמשחק. דמתי העמיד קבוצה עם תקציב מזערי של 70 אלף ₪ וללא מגרש ביתי.

דמתי גם לא מתרגש לקראת המשחק ובטוח בקבוצה שלו: "ההכנות הן רגילות כמו לכל משחק", הוא אומר, "נגיע מוכנים ולא נהיה שאננים, אני מודע לכך שמדובר במשחק על עונה שלמה. אנחנו באים בביטחון ובמטרה לנצח ולדעתי מי שתנצח את המשחק, 90 אחוז שתעלה ליגה"

יחזרו למקום הראשון? הפועל עירוני גדרה (אלי שמואלי)
גם מאמן נורדיה, עמית ברבש, מתכונן למשחק: "מבחינתנו אנחנו מתכוננים כרגיל למשחק. יש מתח בריא באימונים ואף תוצאה חוץ מניצחון לא תספק אותנו. זה יראה כישלון גדול ,ללא ספק אם לא ננצח. זה משחק העונה וצפויים להיות 1,500 אוהדים בטדי ותהייה חגיגה גדולה במגרש. זה לא יהיה קל כי הקבוצה מגדרה עומדת יפה על המגרש עם שלושה שחקנים ברמה גבוהה. בגלל המעבר לטדי, אנחנו עובדים יפה על שטחים גדולים ומתכוננים למגרש הרחב. המאמן של גדרה, אבידן דמתי, עושה שם עבודה מצויינת עם תקציב נמוך, כעשירית מתקציב נורדיה ואם לא נעלה ליגה זה יהיה כישלון גדול למועדון".

את הפסדה היחיד של נורדיה, אגב, היא ספגה בסיבוב הראשון מאותה גדרה, אך מאז לא שמטה ולא נקודה אחת.


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?