שחקן במרמורק: "כפר קאסם בלי מרעב לא שווה פלייאוף"

איצטיוני יהיה מלא. אוהדי מרמורק איצטיוני יהיה מלא. אוהדי מרמורק
הערכות שיא של משטרת ישראל וראשי הפועל מרמורק לקראת המשחק הקרוב מול כפר קאסם. במועדון מרחובות רוצים להמשיך את רצף הניצחונות ואילו בכפר קאסם ישחקו לראשונה בלי אחד הכוכבים הגדולים שלהם

הערכות שיא בהפועל מרמורק לקראת אחד המשחקים המרכזיים של הקבוצה שתארח מחר (ו') את הסגנית, מועדון ספורט כפר קאסם.

כ-800 צופים צפויים להגיע למשחק וכל הכרטיסים כבר נמכרו במכירה מוקדמת. מרמורק מגיעה למשחק הזה לאחר חמישה משחקים ללא הפסד שלמעשה ההפסד האחרון שלה היה בדרבי מול שעריים.

ההצלחה הגדולה של הקבוצה לאחרונה מחזירה אט אט גם את אוהדיה שעזבו את הקבוצה בתקופת עדני ולראשונה העונה היציע של אוהדי מרמורק צפוי להיות מלא.

במהלך השבוע היה הרבה עניין ביציע האדום ונראה כי ישנם חילוקי דעות בין חלק מהאוהדים. מצד אחד, ישנם אוהדים שרוצים ניצחון בכל מחיר במשחק הזה בכדי לנסות ולקרב את הקבוצה לפלייאוף העליון בזמן שאוהדים אחרים המליצו לשחקני הקבוצה לא להתאמץ במשחק, שכן במקרה של איבוד נקודות של כפר קאסם, המרוויחה הגדולה תהיה היריבה העירונית מכבי שעריים, שתקבל עזרה נוספת במאבקי העלייה לליגה הלאומית.

יחד עם זאת, השחקנים והצוות המקצועי כלל לא פוזלים לכיוון שעריים ורוצים להשיג ניצחון שלישי ברציפות. שחקן בקבוצה אמר לקראת המשחק: "אותנו לא מעניינים מספרים או העדפות של קבוצות אחרות. אנחנו רוצים להמשיך ולעשות את העבודה שלנו ולהשיג ניצחון שלישי ברציפות. כפר קאסם קבוצה טובה אבל בלי סמאח מרעב היא קבוצה שונה לחלוטין שאולי לא שווה פלייאוף".

מהצד השני כ-200 אוהדי כפר קאסם יגיעו לאצטיוני ויהיו חלק מהתפאורה ביציעים. בכפר קאסם מבינים כי קבוצתם אמנם עברה זעזוע השבוע עם עזיבתו של סאמח מרעב אך במועדון מאמינים בסגל הקיים ורוצים להמשיך ולהישאר חלק מהשלישייה המובילה.

ראשי המועדון קיבלו גיבוי מלא מהאוהדים במהלך השבוע עם שחרורו של מרעב, ומקווים כי רוביל סרסור ואלעד כהן יידעו לעשות את העבודה בחלק הקדמי. הקשר גיא אבן ייעדר מהמשחק עקב כרטיסים צהובים.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כותרת לא מתאימה
(אורי: 18:39 04-02-2016)
לכבד כל שחקן הם יעלו עם 11 בכל מצב והם הפביוריטים במשחק
2
אתר מלוכלך
(מי השחקן הזה? : 18:42 04-02-2016)
כמה שאתם שונאים את כפר קאסם ואוהבים ללכלך עלינו !.. כל הזמן בתצפיות אומרים שנפסיד .. מנסים לשדר לנו לחץ .. אבל לא יעזור לכם
3
גם בלי מרעב אתם מקבלים 3 -0 חלק אתם קבוצת תחתית ומחר תבינו את זה
4
די כבר לא מתאים לכם רז זהבי כנס דחוף
(טארק סרסור : 08:34 05-02-2016)
אפ פעם לא נתננת לכפר בתחזיות לנציח וברוך השם תמיד אתה מאוכזב אתה צבוע הפעם נתנת לכפר קאסם לנציח לא בגלל אכות שלהם אלא אתה אומר שמרמורק יפתחו רגליים אתה לא אמרת את זה יש רק מתחת לשלחן יעני מרמורק לא תהיה העוזרת לשעריים לעלות אבל בעזרת השם ננציח

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?