סירוטקין: "לא יכולים להתמודד עם הכסף הגדול של שעריים"

סירוטקין (תאמר סרסור) סירוטקין (תאמר סרסור)
כפר קאסם מעדה פעם נוספת, הפעם מול מרמורק וסיימה את המשחק בתיקו 0:0. המאמן: "זו לא תוצאה רעה". בכפר קאסם כבר מתחרטים על שחרור מרעב?

כפר קאסם יצאה למשחק חוץ במרמורק כשהיא מגיעה אחרי ניצחון אחד בשלושת המשחקים האחרונים ובצל שחרורו של סאמח מרעב, השחקן המצטיין של הקבוצה שכבש 8 שערים העונה.

בקבוצה של חיים סירוטקין ידעו כי בעקבות הצפיפות בצמרת הטבלה הם לא יכולים להרשות לעצמם לאבד נקודות נוספות, אך בפועל זה מה שקרה. מרמורק, שנמצאת במומנטום חיובי, לא הפסידה ב-5 המשחקים האחרונים בליגה, והצליחה להוציא מכפר קאסם נקודה חשובה לאחר שהקבוצות נפרדו בתיקו 0:0.

"0:0 במרמורק זו לא תוצאה רעה. כל איבוד נקודות הופך לקריטי אבל לא צריך לצאת מפרופורציה ונחזור לדרך שלנו" אמר מאמן כפר קאסם, חיים סירוטקין. האחרון הוסיף על שחרור סאמח מרעב: "לא חושב שההתקפה שלנו נפגעה. רוביל סרסור ואלעד כהן מספיק טובים". בנוסף סיכם: "קשה להתחרות עם בעלים ששם כסף גדול".

הפתיחה הייתה שייכת למארחים וכבר כעבור 10 דקות שער לזכותה נפסל מאחר והשופט הראשי שניר לוי סימן שהכדור יצא טרם ההגבהה לחוץ. רבע שעה אחר כך ושער נוסף נפסל לזכותה של מרמורק, הפעם של האני שיאהין בטענת נבדל. כפר קאסם ניסתה להחזיק בכדור עד סוף המחצית אבל לא ממש סיכנה את השער של מרמורק.

לפני סיום המחצית הראשונה המאמן של מרמורק, שלומי עמר, הורחק בטענה שניהל דין ודברים עם השופט שניר לוי בגין שני פסילת השערים. 0:0 בהפסקה.

גם בפתיחת המחצית השנייה האדומים מרחובות היו לעדיפים ובדקה ה-70 פריצה של דניאל טסאו הסתיימה במעידה בתוך הרחבה. שניר לוי לא התרשם והורה לטסאו לקום.

חיים סירוטקין הכניס את אחמד עמאר וטל ארז בדקות הסיום על מנת לכפות הכרעה אך גם החילופים לא הביאו את השינוי המיוחל וכפר קאסם שומטת נקודות יקרות במאבק מול שעריים ונס ציונה בראשות הטבלה.

מאמן מרמורק, שלומי עמר, התייחס ואמר: "פספוס גדול, תיקו שכולו הפסד. היינו עדיפים על פני כפר קאסם. קופחנו לטעמי בפסילת שני השערים". על ההרחקה ע"י השופט הראשי שניר לוי: "אומנם באתי בטענות על השערים שנפסלו אך לא קיללתי, אין לי מושג על מה הורחקתי".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סירוטקין בסוף תמיד קורס
(אוהד: 17:58 05-02-2016)
כמו בכל הקבוצות. עד המאני טיים הכל טוב ויפה. שיש קצת לחץ הכל מתפרק ושוב הלך מיליון שקל לקבוצה. בשביל פלייאוף עליון לא צריכים לשים מיליון שקל בקבוצה
2
מרמורק אימפריה
(המרעננת הרישמית של הליגה : 16:45 05-02-2016)
משחק מצוין שלנו . שבת שלום למרמורק
4
מהמר או אנטי כדורגל. פסל את שער העונה.
5
אז תלך הביתה יא לוזר
(שי: 19:15 05-02-2016)
תבוא להנהלה תגיד שאתה לא מסוגל ואולי תיתן למישהו אחר שמסוגל מאמן חוזר הקבוצות שלו במאני טיים קורסות
6
שיפוט זוועה
(אוהד: 21:11 05-02-2016)
הייתי במשחק וכמו כל הקהל שנכח במגרש לא ברור למה החליט השופט( הבן של שופט העבר מאיר לוי ) לפסול 2 שערים חוקיים. האם לא יודע לשפוט? האם סיבות אחרות שאף אחד לא מדבר עליהם??
7
סירוטקין הבכיין
(כובע טמבל: 23:29 05-02-2016)
8
פטפטן סידרתי
(דוקטור פה: 12:40 06-02-2016)
גם מערכת יחסי ציבור של הנסיכה האנגלית לא תעזור במבחן התוצאה. מסקנה: חדל קשקשת
9
מיליון שקל לא מספיק לך?
(אוהד: 17:30 06-02-2016)
מועד נתן לך תקציב בלתי מוגבל.מה התחלת לבכות על התקציב הגדול שיש לך.יש לך קבוצה הכי טובה בליגה אבל אתה פשוט קורס תמיד ברגעים המכריעים.תזכיר לי איפה הצלחת בשורה האחרונה?מזלך שבכפר קאסם אוכלים את הסיפורים שלך.
10
כל הכבוד
(בדיר: 22:55 08-02-2016)
סרוטקין תמשיך בשלכה גם אם לא נעה ליגה זה סוף העולם שנה שעברה היינו במלחמת השרדות תקדם שאוחרייך ינבחו

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתרד העונה לליגה ב'?