משה רבינו: 0:2 ליפו, צמד לסולימנוב

ניצחון חשוב. סולימנוב באדום ניצחון חשוב. סולימנוב באדום
לאחר חודש וחצי ובמשחק השני תחת המאמן החדש הצליחה 'קביליו' יפו להשיג ניצחון חשוב על בקעת הירדן עם צמד אישי של משה סולימנוב שאמר בסיום: "אנחנו משחקים אחד בשביל השני ומחכים שהכול ידבק"

חגיגה גדולה נרשמה במועדון הכדורגל מכבי 'קביליו' יפו לאחר ניצחון חוץ 0:2 על הפועל בקעת הירדן. יפו שלא טעמה את טעם הניצחון כבר כחודשיים רצתה את שלוש הנקודות לא רק בשביל הביטחון העצמי אלא גם בכדי לשפר את המיקום שלה בטבלה.

ערב המחזור דורגה הקבוצה במקום ה-14 בטבלה ובמועדון ידעו כי הפסד נוסף יקרב אותה למאבקי תחתית. במהלך כל השבוע פנה מאמן הקבוצה, אורי קרגולה, לשחקנים וניסה לדרבן אותם. השחקנים שזכו למספר שיחות מוטיבציה ממאמנם החדש הפגינו את אחד המשחקים הטובים שלהם העונה והשיגו שלוש נקודות חשובות.

"ידענו שאין לנו דרך חזרה וקיבלנו הרבה שיחות מקרגולה וגם מהרבה אוהדים. ידענו שאם זה יהיה הפסד, אין לנו מה לבוא לאימון ביום ראשון" אמר אחד משחקני יפו.

מי שלקח על עצמו את האחריות במשחק הזה הוא לא אחר ממשה סולימנוב שלמרות עונה לא טובה של קבוצתו, היה מנקודות האור הבודדות מפתיחת העונה. כבר בדקה ה-18 קיבל הקשר מסירה נהדרת מצ'יקו דננבאום והעלה את הקבוצה ל-0:1. בקעת הירדן אומנם ניסה לשלוט במשחק אבל יפו הייתה מסוכנת יותר ובדקה ה-70 אף קיבלה פנדל אותו החמיץ גיל גילקרוב.

בדקות הסיום כאשר כל שחקני הבקעה חיפשו שיוויון יצאה יפו למתפרצת נגדית אותה סיים שוב סולימנוב עם כדור ברשת ובעזרת צמד אישי הביא שלוש נקודות יקרות לקבוצתו ולמאמנו.

סולימנוב אמר בסיום: "תמיד אמרתי שיש לנו קבוצה טובה שטרם התחברה. בכל משחק העונה שהיינו מחוברים, השגנו תוצאות טובות. אנחנו ממשיכים להילחם ולשחק אחד עבור השני והכול נדבק היום ואני שמח שניצחנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?